Sport hírek - Friss hírek

21:51 Elmarad a PDC magyarországi dartsversenye (Eurosport)
Magyarországon első alkalommal rendezték volna meg a PDC darts European Tour-sorozat egyik állomását.
21:51 hatalmas baleset a lengyel körversenyen – két súlyos sérült (Hírstart)
Hatalmas bukással zárult a lengyel országúti kerékpáros-körverseny első szakasza. A versenyzők közül többen is megsérültek, egyiküket mentőhelikopterrel kellett kórházba szállítani.
21:42 hatalmas baleset a lengyel körversenyen – két súlyos sérült (NSO)
21:41 A 89. percben még 0–0 volt, végül 3–0-ra nyert a Sahtar (Hírstart)
Három perc alatt hármat vágtak az ukránok a legvégén.
21:39 A 89. percben pörgött be a Sahtar az EL-meccsen (Rangadó)
A Wolfsburg rosszul járt a nagy ukrán rohammal. A török bajnok Dániában kapott hasonló zakót.
21:39 NB II: otthon vesztett pontot a Haladás, újra győzött a Loki, a Szpari és az Ajka (Hírstart)
Már csak három csapat százszázalékos a labdarúgó NB II második fordulója után. Az élre a városi rangadót fölényesen megnyerő Loki ugrott, amelyet a Kazincbarcika ellen második hazai meccsén is győztes Ajka követ, a harmadik helyet pedig az újonc Pécset felülmúló Nyíregyháza foglalja el. A Haladás meglepetésre csak ikszelt a Szolnok ellen, és az ETO
21:36 El: a Sahtar négy perc alatt hármat lőtt, s kiejtette a Wolfsburgot (NSO)
Az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján a Köbenhavn 3–0-ra legyőzte az Istanbul Basaksehirt, ezzel a dán csapat összesítésben 3–1-re nyert, és bejutott a negyeddöntőbe. A Wolfsburg 3–0-ra kikapott a Sahtar Donecktől, így az ukrán csapat 5–1-es sikerrel továbbjutott.
21:33 Az Erdoğan FC éli az igazi illiberális futballálmot (Hírstart)
Az Istanbul Basaksehir megnyerte a török bajnokságot, és még az Európa Ligában is a legjobb nyolc csapat közé juthat.
21:30 NB II: a Szpari a Pécset verte, pontot rabolt a Szolnok Szombathelyen (NSO)
A labdarúgó NB II 2. fordulójának esti mérkőzéseiből három is 1–1-es döntetlennel végződött, csak a Nyíregyháza tudott nyerni az újonc Pécs és az Ajka a hajrában tíz emberrel játszó Kazincbarcika ellen. A Szolnok bravúrral szerzett pontot Szombathelyen.
21:21 Cselgáncs: megalakult a dzsúdós Szaszaki Alapítvány (Hírstart)
Az olimpiai bronzérmes Ozsvár András kezdeményezésére létrejött a Szaszaki Kicsiszaburo Alapítvány, amelynek alapítója Nagamija Sodzsi professzor és a Magyar Judoszövetség (MJSZ).
21:12 El: a Sahtar három perc alatt hármat lőtt, s kiejtette a Wolfsburgot (NSO)
21:08 Man. City: 40 millió fontért igazoltak védőt (NSO)
A Manchester City labdarúgócsapata bejelentette a 25 éves holland középhátvéd, Nathan Aké szerződtetését. Sajtóhírek szerint 40 millió fontért szerezte meg a védő játékjogát a City a Bournemouth-tól.
21:06 Lukaku Ronaldóék nyomában, az Inter a negyeddöntőben (NSO)
Az olasz Internazionale csapata 2–0-ra legyőzte a spanyol Getafét és bejutott ezzel a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjébe. Az egymeccses, semleges helyszínen (Gelsenkirchenben) lejátszott nyolcaddöntő góljait Romelu Lukaku és Christian Eriksen szerezte, a Getafe 1–0-s állásnál büntetőt rontott.
21:05 Felkészülés: az Ftc két góllal legyőzte a Kopert (Hírstart)
A magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–0-ra legyőzte a szlovén élvonalbeli Kopert.
21:04 Szerb Szuperliga: a Topolya két góllal legyőzte a Radot (NSO)
A szerb élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Szuperliga) második fordulójában a 22. perctől kezdve emberhátrányban játszó Topolyai SC 3–1-re nyert a belgrádi Rad otthonában, így megszerezte idénybeli első győzelmét.
21:03 A Manchester United helyzete a legkönnyebb (Hírstart)
Négy mérkőzéssel tér vissza szerdán a nemzetközi kupák 2019–2020-as idénye a (majdnem) rendes kerékvágásba. A nemzetközi futballban az augusztus elsősorban a Bajnokok Ligájáé és az Európa-ligáé.
21:02 A halovány MU szűken nyert, de simán negyeddöntőbe jutott (NSO)
Nem történt csoda: a Manchester United az 5–0-s odavágó után hazai pályán gyenge játékkal is 2–1-es győzelmet aratott a LASK elleni Európa-liga-nyolcaddöntő második mérkőzésén. Ezzel bejutott a negyeddöntőbe, amelyben a dán FC Köbenhavn vár rá.
21:00 Nem bírt egymással a Haladás és a Szolnok (NSO)
A labdarúgó NB II 2. fordulójában a nyitányon fölényes idegenbeli győzelmet elért Szombathelyi Haladás a Szolnoki MÁV-ot fogadja.  A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével Ön is nyomon követheti.
20:51 A felcsútiak román támadója: "Büszkeséget éreztem, amikor hallottam a Puskás érdeklődéséről" - nem sokat tud az NB I-ről (Hírstart)
A Puskás Akadémia román válogatott játékosa elmondta, büszkeséggel töltötte el, amikor a felcsútiak megkeresték. Alexandru Baluta hozzátette, a magyar bajnokságról nem sokat tud, viszont nagy dolgokat vinne véghez a csapattal.