Sport hírek - TOP 4 óra

ma
5:12
Otthon verte a Bayernt, lépéselőnyben a Real (HVG)
A címvédő Real Madrid 2-1-re nyert a Bayern München otthonában szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.
ma
6:48
Sokkolóan nagy Bayern-bakiból nyert a Real Madrid Münchenben (Hírstart)
Zinedine Zidane már megint nyerőt húzott, egy csereként beküldött játékos döntötte el a mérkőzést.
ma
5:48
Teljesen átalakulhat az F1-es naptár, a Magyar Nagydíj szerencsés helyzetben van (Hírstart)
Jelentősen átszervezheti a Forma-1-es versenynaptárat az elkövetkezendő években a sportág tulajdonosa, a Liberty Media. A 2018-as program 21 versenyből áll, a Liberty célja azonban nem titkoltan az, hogy 2021-től még több, évente 24-25 futamot rendezzenek a Forma-1-es világbajnokságon. A potenciális helyszínek között szerepel Vietnám, de felmerült
ma
6:42
Hoki-vb: több elizgult harmad már nem fér bele (24.hu)
Újabb meccsen adtuk oda az első 20 percet az ellenfélnek, ráadásul most a helyzetekkel is pazarlóan bántunk.
ma
5:03
Esély nélküli generáció: elszegényedéstől félnek a fiatalok (Népszava)
Híressé vált egy 22 éves lány írása a pályakezdők reménytelen helyzetéről. A posztot tízezrek osztották meg.
ma
7:48
BL: Marcelo labdalevételétől tátva maradt a szánk – videó (NSO)
A Bayern München–Real Madrid (1–2) Bajnokok Ligája-elődöntőn a spanyol együttes brazil balhátvédje, Marcelo az alábbi elegáns labdalevétellel jelentkezett. Íme!
ma
7:18
Döntős a Ferencváros férfi vízilabdacsapata (Hírstart)
Elsőként a Ferencváros biztosította helyét a férfi vízilabda ob I fináléjában, míg az Eger ötméteresekkel nyert a címvédő Szolnok ellen, így egyetlen siker választja el a továbbjutástól. Az Eurokupa-győztes zöld-fehér csapatnak egyetlen sikerre volt szüksége az OSC-vel szemben az elődöntőben, ezt pedig szerdán rendkívül magabiztosan meg is szerezte
ma
7:03
Kikapott a szlovénoktól is a magyar válogatott, távol került a feljutás (Sztárklikk)
git add -A házigazda magyar válogatott 4-1-re kikapott a szlovén együttest a divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság harmadik fordulójában, szerdán a Papp László Budapest Sportarénában, így távol került a feljutástól.
ma
7:50
A Ferrari autójának szabályosságát vizsgálja az FIA (Hírstart)
Sajtóértesülések szerint megvizsgálja a Ferrari Forma-1-es autójának legalitását a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA). A Marca című spanyol lap azt írja, miután az SF71-H kódjelű modell hangja eltérő volt a kanyarokban a Kínai Nagydíj hétvégéjén, egyes csapatok felkeresték a szövetséget, akik megvizsgálják majd ennek okát. A gyanú szerint a Ferra
ma
7:48
Tolvanen: Nem éltünk a lehetőségeinkkel (Hírstart)
"Egyszerű szituációkból kell több veszélyt teremtenünk" - mondta a szövetségi kapitány.
ma
7:30
NB II: először kapituláltak otthon a csákváriak (Hírstart)
Háromgólos vereséget szenvedett a vértesi gárda a Kisvárdától a Merkantil Bank Liga labdarúgó NB II 25. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.
ma
7:27
Kiesés küszöbén a címvédő (Magyar Idők)
Az Eger ötméteresekkel 14-13-ra nyert a címvédő Szolnok ellen a férfivízilabda-ob I elődöntőjében, így egyetlen siker választja el a továbbjutástól.
ma
7:12
Négy papkeszi birkózó jutott ki az országos bajnokságra (Hírstart)
Négy dobogós helyezést szereztek a fiatal papkeszi birkózók a Győrben rendezett Észak-Nyugat Magyarország területi diák I, és diák II bajnokságon
ma
7:12
NBA: ötödik meccsén is nyert, továbbjutott a Houston Rockets (NSO)
A harmadik negyedben nyújtott nagyszerű teljesítményének köszönhetően nem csupán fordított, de végül győzött is a Houston Rockets a Minnesota Timberwolves ellen az NBA Nyugati-főcsoportjának negyeddöntőjében, és 4–1-es összesítéssel továbbjutott. A hazaiak 122–104-es sikeréből Clint Capela 26, James Harden 22, míg Eric Gordon 19 ponttal vette k
ma
7:51
Doppingvétség miatt négy évre eltiltották Horváth Bencét (ma.hu)
A 25 éves sportoló tavaly június 12-én, egy versenyen kívüli ellenőrzésen adott pozitív doppingmintát.
ma
7:50
Gyönyörű gólt szerzett a magyar hokis (24.hu)
Az összefoglalóból is látszik, mennyire csalóka a Szlovénia elleni 1-4, óriási ziccereink voltak.
ma
7:48
A végére hagyták a slusszpoént bokszolóink (24.hu)
Bernáth Attila és Hámori Luca is dobogóra állhatott.
ma
7:48
Csúnya gólok kellenek a hokiválogatottól (Infostart)
A helyzetkihasználáson kell javítani a magyar jégkorong-válogatottnak a budapesti, divízió I/A-s világbajnokságon - mondta a szövetségi kapitány és a játékosok a szlovénok elleni vereség után. Csütörtök este a lengyelekkel játszik a csapat.
ma
7:42
Újból nekigyürkőznek az MTK-Alba Fehérvár mérkőzésnek (Hírstart)
Áramszünet miatt félbeszakadt az MTK–Alba Fehérvár mérkőzés a K&H női kézilabda-bajnokság NB I 22. fordulójában.
ma
7:38
NHL: óriási meccsen fordított, elődőntős Keleten a Boston (NSO)
Az utolsó harmad elején még kiesésre állt, de az utolsó 20 percet 4-0-ra megnyerve 7-4-es győzelmet aratott a Boston Bruins a Toronto Maple Leafs ellen, ezzel 4-3-ra megnyerve a párharcot bejutott a Keleti főcsoport elődöntőjébe. Ellenfele a Tampa Bay Lightning lesz, az első mérkőzésre szombaton, Tampában kerül sor.
ma
7:36
Szalah felnőtt Ronaldóhoz és Messihez (Hírstart)
BL-elődöntő, Liverpool-Roma 5-2 Veszélyben a portugál, argentin duó tízéves uralkodása.