Gyász: Lázár Bence csütörtök hajnalban elhunyt (NSO)
Lázár Bence, az Újpest labdarúgócsapatának korábbi játékosa csütörtök hajnalban elhunyt.
A korábbi labdarúgó családja jelentette be a szörnyű hírt.
ma
13:24
Hatalmas siker, olimpiai aranyérmes a magyar gyorskorcsolyaváltó (Infostart)
A Burján Csaba, Knoch Viktor, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor összeállítású magyar csapat fantasztikus versenyzéssel aranyérmet szerzett a férfi 5000 méteres rövidpályás gyorskorcsolyaváltók csütörtöki döntőjében a phjongcshangi téli olimpián.
ma
13:23
Magyar aranyérem a téli olimpián! (Hírstart)
Fantasztikus teljesítményt nyújtva olimpiai bajnoki címet szerzett a Liu Shaolin Sándor, Liu Shaogang, Burján Csaba, Knoch Viktor összeállítású magyar csapat a rövid pályás férfi gyorskorcsolya-váltók versenyében.
ma
13:21
Történelmi pillanat! Olimpiai bajnok a magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó (Lokál)
A magyar csapat kivételesen jól taktikázott a magyar váltó! Egy pillanatra sem szakadtunk le az ellenfelektől, az utolsó két váltásban Liu Shaoang és Liu Shaolin Sándor mindenkit lepipált.
ma
13:21
Aranyérmes a magyar gyorskorcsolyaváltó (HírTV)
Az utolsó két körben a harmadik helyről hozták fel a váltót a Liu testvérek.
ma
14:57
Csütörtök hajnalban elhunyt Lázár Bence (M4 Sport)
Az Újpest labdarúgója 26 éves volt.
ma
15:40
Képek: így borult Liu Shaolin nyakába a kedvese a döntő után (NSO)
Elise Christie, a britek rövid pályás gyorskorcsolyázója is a helyszínen drukkolt a magyaroknak csütörtökön. Kedvese, Liu Shaolin Sándor hozta be a magyar váltót az élen, majd kirobbanó örömükben azonnal megölelték egymást!
ma
14:28
Galéria: Usain Bolt-póz a dobogón – így ünnepelt az aranyérmes váltó (NSO)
Mint ismert, a magyar férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó aranyérmes lett a pjongcsangi téli olimpián 5000 méteren. A döntő után a Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Burján Csaba, Knoch Viktor összeállítású négyes a Usain Bolttól már jól ismert pózt vette fel a dobogó tetején. Tekintse meg az ünneplés legjobb képeit!
ma
14:18
Itt nézheti meg a történelmi magyar aranyat (Zoom)
Aranyérmes a magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó a pjongcsangi téli olimpián.
ma
16:55
Ronaldo mellett már Zidane-nak sem tetszik a Real-elnök kívánságlistája (Rangadó)
Hogy lesz ebből nyáron erősítés?
ma
15:27
Hamilton: Az F1 nem fog szenvedni a hiányom miatt (M4 Sport)
Biztosra veszi, hogy sok izgalmas fiatal érkezik a jövőben.
ma
13:57
Meghalt az Újpest egykori csatára, 26 éves volt (Hírstart)
Az Újpest korábbi futballistája mindössze 26 esztendős volt. Két évvel ezelőtt diagnosztizáltak nála leukémiát – írja a csakfoci.hu.
ma
13:41
Aranyérmes a férfi váltó az olimpián (Hírstart)
A magyar rövid pályás gyorskorcsolya történelmet írt, soha nem nyertünk még aranyat téli olimpián.
ma
16:18
Aranyérem mellé Usain Bolt pezsgője is jár - nyilatkozatok (Infostart)
- A Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor, Knoch Viktor, Burján Csaba összeállítású rövidpályás gyorskorcsolyaváltó négy tagja egyöntetűen úgy fogalmazott: még nem tudják felfogni azt, hogy olimpiai bajnokok, illetve hogy ők szerezték Magyarország első aranyát a téli játékokon.
ma
14:54
Aranyérmes a magyar gyorskori váltó a phjongcshangi olimpián (24.hu)
1980 után szerzett újra érmet Magyarország a téli olimpián.
ma
14:30
Pumped Gabo az NB II-be igazolt! (Zoom)
Kabát Péterék ellen akár már bizonyíthat is hamarosan.
ma
14:03
Így nyerte meg a történelmi aranyat a magyar váltó (444)
Ha nem láttad, most megnézheted.
ma
13:21
OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI GYORSKORCSOLYAVÁLTÓ!!! (Player)
Megvan a történelem első magyar téli olimpiai aranyérme!
ma
13:18
Történelem: Magyarország téli olimpiai aranyat szerzett (Zoom)
A férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó az utolsó körökben megszerezte az első helyet a döntőben.
ma
16:33
Miklós Edit: Ha ezek maradnak, befejezem (24.hu)
Meglehetősen fagyos sajtótájékoztatót tartott a Magyar Síszövetség elnöke, Bajai András, mégsem ő lett a főszereplő. A legjobb magyar síző ellopta a show-t.
ma
13:39
Olimpiai bajnok lett a magyar férfi váltó (Hírstart)
Olimpiai bajnok lett Dél-Koreában a magyar csapat a férfi 5000 méteres rövidpályás gyorskorcsolyaváltók döntőjében. Ez Magyarország történetének első téli olimpiai elsősége.
ma
16:53
Azért álltak Usain Bolt-pózba a dobogón a magyar olimpiai bajnokok, mert kapnak érte Bolttól egy nagy üveg pezsgőt (Hírstart)
A nemrég visszavonult futólegenda két hete ajánlotta föl a pezsgőt minden leendő téli olimpai érmesnek, aki utánozni meri őt.
ma
16:51
Ittasan, jogsi nélkül karambolozott a válogatott labdarúgó (Rangadó)
Az autópályán okozott balesetet a Hamburg középpályása.
ma
16:45
Azért álltak Usain Bolt-pózba a dobogón a magyar olimpiai bajnokok, mert kapnak érte Bolttól egy nagy üveg pezsgőt (444)
ma
14:55
Klopp a Real Madrid sztárját akarja elcsábítani (Rangadó)
Nagy fába vágja a fejszéjét a Liverpool.
ma
14:51
Az olimpia legaranyosabb, lovacskázós szerelmi jelenete Elise Christie-é és Liu Shaolin Sándoré (444)
Az aranyérmes váltó befutója után csókolóztak és lovacskáztak a pálya szélén.
ma
14:33
Elizabeth Swaney gratulált az aranyérmes magyar csapatnak (444)
A kör bezárult.
ma
16:50
Téli olimpia: frappáns üzenettel gratulált a rendőrség a magyar váltónak (NSO)
Mint ismert, a magyar férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó megnyerte a döntőt a pjongcsangi téli olimpián, ezzel Magyarország megszerezte története első téli ötkarikás aranyérmét! Liu Shaolin Sándorék fényes diadalához a rendőrség frappáns üzenettel gratulált, míg Elizabeth Swaney négy szívecske formájában fejezte ki szeretetét a váltó tagjai felé.
ma
16:00
A magyar rendőrség csodálatosan gratulált az első magyar téli olimpiai aranyhoz (24.hu)
Parádés.
ma
15:27
Az olimpia legaranyosabb, lovacskázós szerelmi jelenete Elise Christie-é és Liu Shaolin Sándoré (Hírstart)
ma
14:57
Liu Shaolin Sándor: úgy haraptam a levegőt a végén, ahogy senki (Hírstart)
Egyelőre el sem hiszik a férfi gyorskorcsolyaváltó tagjai, hogy olimpiai bajnokok lettek.
ma
13:51
Meghalt az Újpest egykori csatára, 26 éves volt (Magyar Idők)
Súlyos betegség következtében csütörtökön hajnalban, 26 éves korában elhunyt Lázár Bence, az Újpest FC korábbi labdarúgója.
ma
13:45
Ilyen még nem volt: magyar aranyérem gyorskorcsolyában a téli olimpián (Hírstart)
A Burján Csaba, Knoch Viktor, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor összeállítású magyar csapat fantasztikus versenyzéssel aranyérmet szerzett a férfi 5000 méteres rövidpályás gyorskorcsolyaváltók csütörtöki döntőjében a pjongcsangi téli olimpián.
ma
16:27
Talpig vörösben érkezett meg a Ferrari SF71H! (Hírstart)
A Mercedes után egyik nagy ellenfele, a Ferrari is leleplezte vadonatúj autóját. Az SF71-H nevet kapta, és valóban teljesen vörös lett.
ma
16:09
Itt a legdögösebb Ferrari, amivel Vettel (nem) lesz világbajnok idén (Player)
Még három csapat autóbemutatása hátra van, de nekik valami nagyon nagy dologgal kell előrukkolniuk, ugyanis a Ferrari a mezőny legpofásabb autójával állt elő.
ma
15:51
Botrány a Magyar Sí Szövetségben (M4 Sport)
Miklós Edit befejezi pályafutását, amennyiben Bajai András marad az elnök.
ma
15:31
Pénteken adják át az olimpiai bajnok magyar váltó aranyérmét (M4 Sport)
Ha az M4 Sportra kapcsol, biztosan nem marad le a sporttörténelmi pillanatokról!
ma
15:20
Téli olimpia: Jó gyorskorcsolyázókat nevelni nagyon kemény munka – Li Na (NSO)
Li Na, a magyar férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó edzője az M4 Sportnak értékelte a Pjongcsangban megszerzett aranyérmet.
ma
15:15
„Ha itt leszed ma valaki, akkor én vagyok a legnagyobb lúzer a világon” (M4 Sport)
Az olimpiai bajnok magyar gyorskorcsolya-váltó mesélt az M4 Sportnak a fináléről.
ma
14:53
Barcások, figyelem! Aláírt a középpályás – hivatalos (Rangadó)
Sergi Roberto elkötelezte magát a katalánokhoz.
ma
14:42
Kósa Lajos élő adásban sírta el magát (Infostart)
Kósa Lajos, a Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség elnöke nem sokkal a váltó aranyérme után a helyszínről könnyek között nyilatkozott a InfoRádiónak.
ma
14:18
Liu Shaolin Sándor: úgy haraptam a levegőt a végén, ahogy senki (Infostart)
ma
16:59
28 millió forint jár fejenként a magyar váltó tagjainak a történelmi olimpiai bajnoki címért (Hírstart)
Az egyéniben is villogó Liu Shaolin Sándor összesen 50 millió forintos prémiumot kap majd.