Nem vicc: Olaszország mégis ott lehet a 2018-as vb-n (Rangadó)
Peru kizárását fontolgatja a FIFA.
tegnap
8:54
Súlyos büntetés várhat a dortmundi klasszisra – VIDEÓ (Hírstart)
Aubameyang ütött, és bár csak az ellenfél haját találta el, az úgy esett össze, mint akit agyonvertek.
tegnap
18:58
Rúgott két gólt, majd gyorsan cserét kért, hogy odaérjen fia születésére (Rangadó)
Felejthetetlen nap volt a keddi a csatár számára.
tegnap
17:50
Gólerős támadóért versenyez a Barca és a Manchester United (Rangadó)
BL-csapat csatára a kiszemelt.
tegnap
17:36
Kloppot felhúzta a Sevilla labdaszedője, keményen közbelépett (M4 Sport)
A Liverpool menedzsere nem hagyta szó és tett nélkül, amit látott.
tegnap
12:50
Brutális tömegverekedés tört ki egy elkésett belépő miatt – VIDEÓ (Rangadó)
A meccs félbeszakadt, az edző lehívta játékosait, mert féltette testi épségüket.
tegnap
11:33
Videó: a labdaszedő csínye után egymásnak estek a játékosok (NSO)
Érmet kapott a nyakába és felemelhette a trófeát az a labdaszedő, akit a vesztésre álló fél egyik játékosa dühében felborított az ausztrál országos labdarúgókupa (FFA Cup) keddi döntőjében.
tegnap
20:00
Ide kattintva nézheti élőben a Juve–Barca meccset (M4 Sport)
A D csoport csúcsrangadóján a továbbjutás is tét.
tegnap
20:14
Messi nélkül áll fel a Barcelona Torinóban (M4 Sport)
Az argentin nem sérült, szakmai okok miatt kezd a kispadon.
tegnap
17:48
Női kézilabda: Kim Rasmussen rizikózik a vb-előtt (Hírstart)
A norvégiai Möbelringen Kupán tartja a jövő pénteken kezdődő vb főpróbáját a magyar női kézilabda-válogatott.
tegnap
17:48
Vajon tényleg lepkézett Gulácsi? – VIDEÓ (Rangadó)
Egy biztos, Falcao megelőzte a magyar kapust.
tegnap
13:36
Videó: Klopp összeszólalkozott a sevillai labdaszedővel (Hírstart)
Jürgen Klopp, a Liverpool menedzsere kedden, a Sevilla elleni BL-mérkőzés 28. percében szólalkozott össze egy labdaszedővel, aki sürgetni szerette volna Joe Gomez bedobását. A német szakember számon kérte a fiút, majd a negyedik játékvezető is közbeavatkozott. A találkozó vége 3–3 lett.
tegnap
9:36
Az edző a szünetben mondta el, hogy súlyos beteg, majd háromgólos hátrányt dolgozott le a csapata (Player)
A legnagyobb spanyol lapok szerint Eduardo Berizzo, a Sevilla edzője súlyos beteg.
tegnap
7:48
Gólzáporos meccsek, szép találatok – a keddi BL-nap góljai egy helyen (Hírstart)
28 gól született a nyolc találkozón.
tegnap
8:15
Del Piero is felállva tapsolta volna Insigne csodálatos gólját - videó (24.hu)
A Napolinak mindenképpen győznie kellett a Sahtar ellen, ami végül összejött, Insigne gólja pedig élményszámba ment.
tegnap
7:54
Félmillióval meglopták az NB II-es csapatot (Hírstart)
Nem elég, hogy az ELTE-BEAC vendégeként 3-0-ra kikapott, meccs közben alaposan meg is lopták az NB II-ben szereplő Romhány futsalcsapatát.
tegnap
6:54
Bajnokok Ligája: A Napolira és a Chelsea-re fogadunk - tippek a BL-re (Hírstart)
Az olaszok a Sahtar Donyeck együttesét fogadják, míg a londoniak Azerbajdzsánba utaznak a BL-csoportkör 5. fordulójában.
tegnap
15:18
Bajnokok Ligája: Rivaldo megmondja a tutit a Juve-Barca derbire (hatharom.com)
Korrekt pénzt nyerhetünk, ha bejön a Barcelona legendájának tippje a szerda esti Bajnokok Ligája rangadón.
tegnap
21:42
A Bayern-szurkolók játékpénzt dobáltak a pályára a BL-meccsen (M4 Sport)
Így tüntettek.
tegnap
18:54
A Barca ásza lemarad a hétvégi szuperrangadóról – hivatalos (Rangadó)
Hiába a fellebbezés, újabb elutasítást kaptak a katalánok.
tegnap
14:44
Sebők Vilmos olyan zseniálisat nyilatkozott, hogy azt minden leendő kis magyar focistának el kell olvasnia! (444)
Gyerekek, nem tudjátok, mi az az igazi foci? Vili bácsi elmeséli és meg is mutatja.
tegnap
11:13
Anglia: nem mindennapi okból cserélték le a duplázó csatárt (NSO)
Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Wigan Athletic szélsője, Ryan Colclough számára nem csak a két gólja miatt marad emlékezetes a Doncaster Rovers elleni keddi mérkőzés (3–0).
tegnap
20:30
BL: kiütéses győzelmével biztos nyolcaddöntős a Chelsea (M4 Sport)
A CSZKA hazai pályán verte a Benficát.
tegnap
13:48
Elromlott Dárdaiék repülője, nem tudtak elindulni az EL-meccsre (Rangadó)
A magyar tréner gyorsan reagált.
tegnap
13:30
Buffon már tud viccelni a vébével, frappánsan válaszolt Rakiticnek (Player)
Még a legnagyobb ellenfeleket is meghatotta, hogy Gigi Buffon nem jutott ki a világbajnokságra, és a meccs után el is sírta magát emiatt.
tegnap
5:30
Nagy változás jön a teniszben (Inforádió)
A négy legnagyobb tenisztorna, az ausztrál, a francia és az amerikai nyílt bajnokság, valamint a wimbledoni verseny szervezői több reformjavaslatot is elfogadtak.
tegnap
7:54
Iniesta vs. Buffon (Lokál)
A mai Bajnokok Ligája-játéknap legizgalmasabb mérkőzésének a Juventus–Barcelona összecsapás ígérkezik. A Barca hivatalos YouTube-csatornája egy jópofa videóval hangol a meccsre, Andrés Iniesta és Gianluigi Buffon főszereplésével.
tegnap
17:18
Felavatták az Újpest legendájának szobrát (M4 Sport)
„Neki nem kellett semmit mondani, ő mindig készen állt, és mindenáron győzni akart" – emlékezett rá volt csapattársa, Dunai Antal.
tegnap
23:39
Mégis részt vehet Olaszország a vébén? (24.hu)
Egy politikai közjátéknak köszönhetően nincs kizárva, hogy mégis részese legyen a világbajnokságnak Olaszország nemzeti tizenegye.
tegnap
10:42
Sporttörténelmi Eb-t rendez Budapest (M4 Sport)
Kopogósból ez lesz az első.
tegnap
8:00
Magyar fociközeg: kinézték a csapatból, mert tanult (Hírstart)
Dr. Horváth Zsolt az NB1-es karrierje közben jogász diplomát tett, emiatt néha durvábbak voltak vele a védők.
tegnap
11:54
Kirabolták az NB II-es csapatot (Hírstart)
Telefonok, pénztárcák és iratok tűntek el a BEAC-csarnokban.
tegnap
9:00
Insigne góljánál rajzolni sem lehetne szebbet (Player)
A Napoli szélsője a Sahtar elleni BL-meccsen olyan gólt lőtt, amit nem lehet nem imádni.
tegnap
7:18
A Real átgázolt Sallaiékon (HírTV)
6–0-ra győztek az APOEL vendégeként, és két csúcsot is megdöntöttek a madridiak a BL-ben.
tegnap
1:00
Guardiola a Feyenoord elleni győzelem után a jövő nemzedékét éltette (M4 Sport)
A spanyol mester elégedett lehet tanítványai teljesítményével.
tegnap
22:48
Kizárhatják Perut a 2018-as vb-ről, Olaszország léphet a helyére (Hírstart)
Az esély megvan, de a forgatókönyv egyelőre közelebb van a fantasyhez, mint a drámához.
tegnap
17:03
50 éves a nyugatnémet ideál, Boris Becker (24.hu)
A teniszező, aki olyan fiatalon került a legjobbak közé, hogy 24 éves kora után már nem is volt az igazi. Falta a pénzt és a nőket, most pedig betöltötte a félszázadikat. De ki is ő valójában?
tegnap
16:06
Nem sima rongyrázás, ahogy Abu-dzabi készül az idény utolsó F1-es futamára (Hírstart)
Az évadzáró, már tét nélküli Forma–1-es futamra eléggé készülnek Abu-dzabiban.
tegnap
10:32
Nemzetközi foci: Tragikus hír a hősies spanyol csapatnál (Hírstart)
Megtudták, hogy edzőjük súlyos beteg, majd rúgtak hármat a Liverpoolnak 45 perc alatt.