Tolvajbandát fogtak el

2008. november 11. 20:17, Blikk

Kiskőrösi tolvajbandát vettek őrizetbe Székesfehérváron; a két férfi és két nő szinte mindent lopott, ami a kezük ügyébe került. A négyes akkor bukott le, amikor egy székesfehérvári szoláriumot próbáltak kirabolni úgy, hogy míg ketten az üzlet hátsó traktusában kérdéseikkel feltartották a tulajdonost, két társuk kinyitotta a pénztárgépet.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés