Párosban kapott ki Kapros Anikó

2009. július 7. 21:03, HírTV

Kikapott kedd este Kapros Anikó a 220 ezer dollár összdíjazású budapesti női teniszverseny páros küzdelmeinek első fordulójában. A magyar teniszező az osztrák Sandra Klemenschits-el az oldalán szenvedett vereséget a Sahar Peer-Gallovits Edina izraeli-román duótól.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés