Megindult a forgalom az 52-es úton

2011. január 17. 13:32, Gondola

Nem sokkal egy óra előtt fél pályán megindult a forgalom Solt közelében, a baleset miatt lezárt 52-es úton - közölte a rendőrség hétfőn az MTI-vel

Tovább a teljes cikkre...

Keresés