Viszony-iszony Esztergomban

2011. április 2. 5:21, Grill Receptek

Nemhogy javult volna, az elmúlt fél évben csak romlott Tétényi Éva Esztergom új, független polgármestere és a helyi képviselőtestület többségét adó Fidesz-frakció viszonya. Csütörtökön a városvezetőnél betelt a pohár: akadályoztatás címén berekesztette a közgyűlést, jövő héten pedig gyalog indult Budapestre, hogy működésképtelenség miatt a képviselőtestület feloszlatását és új választás kiírását kérje az Országgyűléstől.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés