Számos szabálytalanság, visszaélések gyanúja, valamint összeférhetetlenség merült fel a Magyar Nemzeti Bank gazdálkodásával és egyes szerződéseivel kapcsolatban, állapította meg a jegybank felügyelőbizottsága a 2011. április 1-jei ülésén – mondta Járai Zsigmond, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) felügyelőbizottsági elnöke az MTI-nek hétfőn.