2011. április 4. 21:51, HírTV
Újra jár a 2-es metró a Stadionok és az Örs vezér tere között, miután elhárult a probléma az egyik váltónál – közölte a BKV fődiszpécsere hétfő este az MTI-vel.
Tovább a teljes cikkre...
0017/T Írja be a keresett kifejezést
web katalógus hírek játékok