Újra jár a 2-es metró

2011. április 4. 21:51, HírTV

Újra jár a 2-es metró a Stadionok és az Örs vezér tere között, miután elhárult a probléma az egyik váltónál – közölte a BKV fődiszpécsere hétfő este az MTI-vel.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés