Ma reggel érkezik támogatóival gyalog Budapestre Esztergom polgármestere, aki a "zarándoklattal" hívná fel a kormányzat és az Országgyűlés figyelmét arra: tarthatatlanná vált a közte és a képviselőtestület fideszes többsége között kialakult politikai patthelyzet.