Szörényi Levente: Elegem van!

2012. december 12. 14:03, Gondola

Elegem van a Julianus barátokból, a Wass Albert filmekből. Elegem van a fércművekből. Művészetet szeretnék látni! - nyilatkozza a Heti Válaszban a zeneszerző.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés