2018. augusztus 8. 17:09, Gondola
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) első fokon 72,8 millió forintra bírságolta a Magyar Telekomot és további 3 millió forintra annak vezető tisztségviselőjét szabálytalan szolgáltatásnyújtás miatt
Tovább a teljes cikkre...
0017/T Írja be a keresett kifejezést
web katalógus hírek játékok