Az NMHH megbírságolta a Magyar Telekomot

2018. augusztus 8. 17:09, Gondola

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) első fokon 72,8 millió forintra bírságolta a Magyar Telekomot és további 3 millió forintra annak vezető tisztségviselőjét szabálytalan szolgáltatásnyújtás miatt

Tovább a teljes cikkre...

Keresés