Takács Krisztián

Vizes-vb: a női pólósok a döntőért játszanak - program
2013 július 31.   She
Szerda este a magyar női pólóválogatott a világbajnoki döntőbe jutásért játszik a házigazda spanyolokkal Barcelonában. Az úszóprogramban négy magyar érdekelt délelőtt, Cseh László 200 méteres vegyes úszásban, Takács Krisztián 100 gyorson, Jakabos Zsuzsanna és Hosszú Katinka 200 pillangón száll medencébe.
Úszás: Cseh és a BME remekelt az egyetemi bajnokságon
2012 november 17.   She
Rajthoz állt a magyar úszósport krémje az egyetemi és főiskolás úszóbajnokságon szombaton: az olimpiai bajnok Risztov Éva, a londoni bronzérmes Cseh László, a paralimpiai bajnok Sors Tamás, és – többek között – Verrasztó Evelyn, Bernek Péter, Biczó Bence, Pulai Bence és Takács Krisztián is ott volt a Komjádi uszoda medencéjében, ám klubja helyett ezúttal ki-ki a saját egyeteme csapatát erősítette.
Sikeres délelőttön vannak túl az úszók
2012 augusztus 2.   Agroinform
Kapás Boglárka a pénteki fináléban, míg Takács Krisztián és Pulai Bence csütörtök esti elődöntőben folytathatja.
Takács Krisztián elődöntőbe jutott 50 m gyorson
A fiatal magyar úszó a hatodik előfutamban versenyzett, ahol a hatos pályán a negyedik helyet szerezte meg.
Úszó Eb: Takács és Kozma nem jutott döntőbe 50 m gyorson
2012 május 26.   She
Takács Krisztián 22.40-nel kilencedik, Kozma Dominik pedig 22.51-gyel 13. lett a férfi 50 méteres gyorsúszás középdöntőjében, így e szám fináléját magyarok nélkül rendezik a debreceni úszó Eb-n.
Hosszú és Jakabos az első két helyen
2012 május 26.   Metropol
Az 50 m gyorson érdekelt Takács Krisztián és Kozma Dominik jutott tovább elsőként a magyarok közül a debreceni úszó Európa-bajnokság utolsó előtti versenynapján. Hosszú Katinka és Jakabos Zsuzsanna is elődöntős 200 m pillangón.
Debreceni úszó Eb - Hosszú és Jakabos lefoglalta az első két helyet
2012 május 26.   Behaviour
Úszó Eb: Takács és Kozma is középdöntős 50 gyorson
Takács Krisztián a hetedik legjobb idővel (22.40) jutott a középdöntőbe a férfiak 50 méteres gyorsúszásának előfutamaiból a debreceni úszó Európa-bajnokságon. Kozma Dominikot (22.43) is látjuk majd a délután ebben a számban, ő a kilencedik idővel jutott tovább.
Úszó Eb: Kozma középdöntős 100 m gyorson, Takács és Zámbó kiesett
2012 május 24.   She
Kozma Dominik középdöntős férfi 100 m gyorson a Debrecenben zajló úszó Európa-bajnokságon. Ugyanez nem sikerült a mieink közül Takács Krisztiánnak és Zámbó Balázsnak.
Úszó Eb: a férfi gyorsváltónk országos csúccsal hatodik
2012 május 21.   She
A Kozma Dominik, Cseh László, Bernek Péter, Takács Krisztián összetételű magyar csapat országos csúccsal a hatodik helyet szerezte meg a férfi 4x100-as gyorsváltók döntőjében a debreceni úszó Eb nyitó napján.
Videó: Dzsudzsák, Videoton, Berki, pólóválogatott - Takács Rita 2011-ről
2012 január 2.   She
A Sport Televízió műsorvezetője, Takács Rita az NSO Tv-nek értékelte a 2011-es esztendőt. Kiemelte Dzsudzsák Balázs Anzsihoz való igazolását, a Videoton bajnoki címét, az úszók és Berki Krisztián rendkívül sikeres évét, illetve szóba került a londoni olimpiai is, ahol aranyérmet vár a magyar férfi vízilabda-válogatottól.
Rövid pályás úszó Eb: Takács és Pulai sem elődöntős 50 pillangón
2011 december 11.   She
A szczecini rövid pályás úszó Európa-bajnokságon nem lesz magyar versenyző a férfi 50 méteres pillangóúszás elődöntőiben, mert a selejtezőben induló Pulai Bence és Takács Krisztián ideje sem volt elég erős a legjobb húszba kerüléshez.
Cseh László hihetetlen hajrá után Európa-bajnok 200 pillangón
2011 december 11.   ATV
Cseh László 200 pillangón arany-, Jakabos Zsuzsanna 100 vegyesen ezüst-, Takács Krisztián 100 gyorson bronzérmet szerzett a lengyelországi Szczecinben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.
Cseh: három nap alatt három arany
2011 december 10.   Metropol
Cseh László harmadik elsősége is megszületett a lengyelországi Szczecinben zajló rövidpályás úszó Eb-n: a magyar klasszis 200 m pillangón győzött a 25 méteres medencében zajló kontinensviadal harmadik, szombati napján, ráadásul országos csúccsal. Jakabos Zsuzsanna 100 m vegyesen ezüst-, Takács Krisztián pedig 100 m gyorson bronzérmet szerzett.
Rövid pályás úszó Eb: Takács bronzérmet szerzett 100 méter gyorson
2011 december 10.   She
Takács Krisztián bronzérmet szerzett férfi 100 méter gyorson a szczecini rövid pályás Európa-bajnokságon, míg Kozma Dominik nyolcadik lett a döntőben.
Takács Krisztián bronzérmes 100 gyorson
2011 december 10.   Agroinform
Takács Krisztián nyerte a magyar küldöttség nyolcadik medáliáját a lengyelországi Szczecinben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.
Rövid pályás úszó Eb: Takács és Kozma is finalista 100 m gyorson
2011 december 9.   She
Remek teljesítménnyel Takács Krisztián és Korma Dominik is bejutott a 100 méteres gyors döntőjébe a lengyelországi rövid pályás úszó Európa-bajnokságon.
Rövid pályás úszó Eb: Takács és Kozma is középdöntős 100 gyorson
Takács Krisztián és Kozma Dominik is középdöntőbe jutott a lengyelországi Szczecinben zajló rövid pályás úszó Európa-bajnokságon.
Takács 6., Kozma 8. 50 méter mellen
2011 december 8.   Agroinform
Takács Krisztián a hatodik, Kozma Dominik pedig a nyolcadik helyen végzett 50 méter mellen a lengyelországi Szczecinben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján.
Rövid pályás úszó Eb: Takács a 6., Kozma a 8. helyen végzett 50 gyorson
2011 december 8.   She
Takács Krisztián a 6., Kozma Dominik a 8. helyen végzett 50 méter gyorson a Szczecinben zajló a rövid pályás úszó Európa-bajnokságon.