2021. május 14. péntek

máj. 14
5:03
Benne ragadunk a változatlan változékonyságban, és már látszik is, meddig (Infostart)
Több középpontú ciklon határozza meg az időjárást Európa nagy részén. És ez még sokáig így marad.
máj. 14
6:45
Pénteken is zivatarok lehetnek több megyében, hétvégén is hasonló időnk lesz (SzMo)
A déli, délnyugati megyékben kell zuhéra és erősebb szélre készülni, napsütésre ne nagyon számítsunk.
máj. 14
6:48
Még hosszú ideig kitart a változékony, záporokkal tarkított idő (Háziállat)
Záporok, zivatarok érkezésére készülhetünk a következő időszakban is. Gyökeres változás időjárásunkban a jövő hét végén veheti kezdetét.
máj. 14
6:50
Életmentő lehet a földeken a most érkező eső (Háziállat)
A következő egy hétben, több hullámban kell csapadékra számítani, és továbbra is hűvös levegő áramlik fölénk.
máj. 14
7:18
Időjárás: nem örül majd annak, ami a hétvégén jön (Blikk)
A tavaszias idő után a napokban borús, zivataros periódusnak nézünk elébe: az időjárás-előrejelzés szerint alacsony hőmérséklettel, sok esővel és felhővel köszönt be a hétvége.
máj. 14
8:00
Marad a csapadékos, hűvös idő (Háziállat)
Péntek estig felhős időre van kilátás több helyen esővel. Az Országos Meteorológiai Szolgálat nyolc megyére adott ki elsőfokú figyelmeztetést zivatarok előfordulása miatt.
máj. 14
8:12
Megint meglep minket az időjárás (Háziállat)
A legmagasabb nappali hőmérséklet 16 és 22 fok között valószínű
máj. 14
8:54
Időjárás: nem örül majd annak, ami a hétvégén jön (Háziállat)
A tavaszias idő után a napokban borús, zivataros periódusnak nézünk elébe: az időjárás-előrejelzés szerint alacsony hőmérséklettel, sok esővel és felhővel köszönt be a hétvége.
máj. 14
8:56
Ma is marad az eső (Háziállat)
Többnyire erősen felhős vagy borult lesz az ég, főként a déli részeken lehet szakadozottabb a felhőzet. Kezdetben szórványosan, majd egyre inkább keleten, északkeleten várható eső, emellett a délen, délnyugaton helyenként záporok, zivatarok alakulnak ki. Estére tovább csökken a felhőzet. A nyugati, délnyugati szél nagy területen élénk lesz, sokfelé
máj. 14
9:54
A hétvégén se tér vissza a nyárias idő (Háziállat)
Túlóráznak a fagyosszentek, a hétvégén záporokra, zivatarokra is kell számítani, és a leghidegebb órákban csak hét fokra lehet számítani.
máj. 14
16:24
A sarkkörön túl már nyár van (Háziállat)
Északkelet-Európában jelenleg laza, nyárias az időjárás. A skandináv országokban 25-29 fok között van a hőmérséklet, de jut a melegből a sarkkörön túlra is.

Keresés