Tenisz: két magyar győzött, öt kiesett Székesfehérváron
2019 október 16.   She
Gálfi Dalma és Drahota-Szabó Dorka továbbjutott, Arn Gréta, Jani Réka, Bondár Anna, Nagy Adrienn és Stollár Fanny azonban kiesett a székesfehérvári salakpályás ITF-tenisztorna első fordulójában.
Tenisz: Arn Gréta simán kikapott a nancsangi torna főtábláján
2019 szeptember 9.   She
Arn Gréta két játszmában (6:2, 6:1) kikapott az ukrán Katerina Kozlovától a nancsangi kemény pályás WTA-tenisztorna főtáblájának első fordulójában.
Tenisz: két meccset nyert, így főtáblás Arn Gréta
2019 szeptember 8.   She
Arn Gréta főtáblára jutott a kínai Nankingban zajló 250 ezer dollár (75 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.
Tenisz: Arn Grétának a nyolcaddöntő jelentette a végállomást Monterreyben
2019 április 4.   She
Arn Gréta két szettben (6:0, 6:2) kikapott Kristina Mladenovictól a 250 ezer dollár (71.5 millió forint) összdíjazású monterreyi kemény pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.
Tenisz: Arn Gréta nagy csatában nyert Monterreyben
2019 április 2.   She
A szerencsés vesztesként főtáblára került Arn Gréta három játszmában győzött a 250 ezer dollár (71.5 millió forint) összdíjazású monterreyi kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.
Tenisz: Arn Gréta mégis feljutott a főtáblára Mexikóban
Bár kikapott a selejtező harmadik fordulójában, szerencsés vesztesként mégis feljutott a főtáblára Arn Gréta a mexikói Monterreyben zajló WTA-teniszversenyen.
Tenisz: Arn Gréta nem jutott fel a főtáblára Monterreyben
2019 április 1.   She
Arn Gréta kikapott a selejtező harmadik fordulójában, így nem jutott fel a főtáblára a monterreyi kemény pályás női tenisztornán.
Tenisz: egy győzelemre a főtáblától Arn Gréta Mexikóban
Arn Gréta a második mérkőzését is megnyerte a 250 ezer dollár (71.5 millió forint) összdíjazású mexikói kemény pályás női tenisztorna selejtezőjében, így egy győzelemre került a főtáblás szerepléstől.
Tenisz: Arn szetthátrányból fordítva nyert Monterreyben
2019 március 30.   She
A világranglista 401. helyén álló Arn Gréta sikerrel vette a Monterreyben zajló női tenisztorna selejtezőjének 1. fordulóját, szetthátrányból fordítva legyőzte a román Andreea Amalia Roscát (246.).
Tenisz: Arn Gréta legyőzője a nyolc közé jutott Budapesten
2019 február 21.   She
A nyitó körben Arn Grétát legyőző Jekatyerina Alekszandrova bejutott a nyolc közé a budapesti 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.
Tenisz: Stollár Fanny is kiesett a budapesti tornán
2019 február 20.   She
Bondár Anna és Arn Gréta után Stollár Fanny is az első fordulóban búcsúzott egyesben a budapesti 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.
Tenisz: nincs újabb bravúr, Arn búcsúzott a budapesti tornán
A budapesti női tenisztorna főtáblájának 1. fordulójában búcsúzott a világranglista 443. helyén álló Arn Gréta, mivel döntő szettben kikapott az ötödik helyen rangsorolt Jekatyerina Alekszandrovától (64.).
Arn Gréta főtáblás a budapesti női tenisztornán
2019 február 18.   m4sport.hu
A magyar teniszező spanyol riválisát verve jutott tovább.
Tenisz: Arn a 2013-as Australian Open óta először főtáblás
2019 február 18.   She
A világranglista 443. helyén álló Arn Gréta feljutott a budapesti női tenisztorna főtáblájára, mivel a selejtező 2. fordulójában egy szoros és egy sima szettben legyőzte a harmadikként rangsorolt Paula Badosa Gibertet (133.).
Tenisz: Marozsán duplázott, Arn is nyert a fedett pályás ob-n
2019 február 16.   She
A férfiaknál Marozsán Fábián, a nőknél Arn Gréta nyerte a teniszezők budapesti fedett pályás országos bajnokságát, előbbi párosban is győzni tudott.
Tenisz: Arn kiesett Limoges-ban, Gálfi győzött Lawrence-ben
2018 november 6.   She
A franciaországi Limoges-ben rendezett 125 ezer euró összdíjazású női nemzetközi tenisztorna első fordulójában a selejtezőből főtáblára jutó, a világranglistán 504. helyen álló Arn Gréta két szettben, 6:2, 7:5-re kikapott a verseny 4. kiemeltjétől, a világranglista 71. helyét elfoglaló román Ana Bogdantól. Az amerikai Lawrence-ben rendezett 25
Tenisz: Arn Gréta nem kegyelmezett, tornát nyert Kanadában
2017 október 29.   She
Arn Gréta nyerte meg a kanadai Saguenay-ben megrendezett, 60 ezer dollár összdíjazású kemény pályás ITF-tenisztornát.
Tenisz: Arn Gréta döntőbe jutott Kanadában
2017 október 28.   She
Arn Gréta bejutott a kanadai női ITF-torna döntőjébe, mivel az elődöntőben megverte a nála 19 évvel fiatalabb, 19 éves kínai Hszü Si-lint.
Arn Gréta máris elbúcsúzott Wimbledontól
2013 június 18.   Agroinform
Arn Gréta három szettben kikapott a francia Julie Cointól az angol nyílt teniszbajnokság selejtezőjének első körében.
Tenisz: Arn Gréta nem jutott főtáblára Hollandiában
2013 június 15.   She
Arn Gréta 7:5, 6:1-re kikapott a szerb Veszna Dolonctól a s-Hertogenbosch-i tenisztorna 235 ezer dollár összdíjazású női versenyének selejtezőjében.