Friss hírek

Friss hírek: gazdasági, bulvár, sport, autós, belföldi, és külföldi hírek. A legfrissebb hírek percről-percre, hírkereső, top hírek.

20:18 A Péntek 9 vendége Kásler Miklós lesz (HírTV)
Tartsanak velünk 21 óra 5 perctől!
20:18 Viharos erejű széllökésekre figyelmeztetnek (Hírstart)
A hidegfronttal érkező hűvös levegő nagy erővel tör be az országba, emiatt több helyen kell 70 km/órát meghaladó széllökések kialakulására számítani.
20:18 Az utolsó pillanatban mentett pontot a Sepsi OSK (Hírstart)
Döntetlent ért el a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK a labdarúgó 1. Liga 9. fordulójában. A sereghajtó FC Voluntari vendéglátóiként a háromszékiek Tandia góljával mentettek pontot, a csatár a meccs hosszabbításában szerezte az egyenlítő gólt.
20:18 Colin Kaepernick visszatérhet az Nfl-be (24.hu)
A 30 éves játékos jelenleg perben áll a ligával és állítólag nem kívánatos személy.
20:18 Molnár Tamás: Ma 1 éve vagyok tiszta (24.hu)
A MasterChef VIP-ben versenyző zenész alkohol- és drogproblémáiról beszélt.
20:18 Súlyos medvetámadás történt Csíkszentkirályon (24.hu)
A férfit műteni kell.
20:18 Könnyes szemmel üzent élő adásban a feleségének Hadházy Ákos (ATV)
Az ATV Nap híre című műsorában többek között Hadházy Ákos volt pénteken a vendég, aki a stúdióban végignézhette azt a felvételt, melyet a felesége készített a kertjükről, amikor egy tévéstáb bement oda forgatni.
20:18 Lángol egy raktárépület Kelenföldön (Zoom)
A kora esti órákban keletkezett tűz egy üresen álló, bontásra ítélt ezerötszáz négyzetméter alapterületű raktárépületben Kelenföldön, a Soproni és a Hengermalom út kereszteződésében. Az épület teteje beomlott, de az oltást nehezíti az is, hogy a raktár tagolt szerkezetű. A huszonkét járművel érkezett több, mint hetven tűzoltónak mostanra sikerült k
20:18 Videó: szürreális jelenetek a kapu előtt, ritkán látni ilyet (NSO)
Szürreális jelenetek játszódtak le az al-Fajszal–Ohod szaúdi élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés hetedik percében. Egy hazai szöglet után a vendégek kapusa többször is hibázott, ám végül nem bűnhődött góllal, mivel egy, a gólvonalon – lesen – fekvő futballista kisegítette… Többet nem is mondanánk, szavak helyett beszéljenek a képek!
20:14 Azonnal esküvőt akarsz majd - Álomszép a Daalarna új kampánya (Femcafe)
Ezt minden nő imádni fogja.
20:12 Fidesz: Gyurcsány Ferenc és Botka László nyíltan bevándorláspárti politikus (Propeller)
Nyíltan bevándorláspárti politikusnak nevezte a Demokratikus Koalíció elnökét és Szeged szocialista polgármesterét a Fidesz helyi elnöke pénteken Szegeden. B. Nagy László a DK tüntetése előtt tartott sajtótájékoztatót. Fotó: Rosta Tibor/MTI Gyurcsány Ferenc a sikertelen budapesti tüntetések után úgy gondolta, hogy Szeged lesz az a város, ahol orszá
20:12 Soha nem találod ki, melyik a világ legősibb színe! (Noizz)
Még a tudományos magyarázatnak is alig tudunk hinni!
20:12 Olvadunk: Ilyen cuki üzenettel köszöntötte fel a fiát Schwarzenegger (Femcafe)
Még mindig Budapesten van a sztár.
20:12 Ellentmondásos körülmények között távozik a vb-ezüstérmes kézis Érdről (M4 Sport)
A játékos szerint elküldték, a klub azt mondja, ő kezdeményezte szerződése felbontását.
20:12 A traumákat ki kell beszélni, de van, amit nem lehet jól (Hírstart)
Az Utoya, július 22. című film a 2011-es norvég terrortámadásról szól, amely során 77 ember vesztette életét. Az alkotás egy 72 perces snittben rekonstruál 72 percnyi borzalmat. Kritika.
20:12 Négyen idehaza, ketten idegenben a Magyar Kupában (Hírstart)
A Magyar Labdarúgó-szövetség a korábbiaktól eltérően a Magyar Kupa 128-as táblájának mérkőzéseit ezúttal egy hétvégére, a mostanira sorsolta ki. Emiatt nem rendeznek fordulót az NB-s osztályokban. Zala megyét hat csapat képviseli az országos mezőnyben, közülük négy játszik idehaza, kettő viszont utazik. A továbbjutás egy meccsen dől el.
20:12 Kulcsár Edina szülés után pár nappal már Terrence Hillel bandázik (Hírstart)
Kisimultan, remek alakkal, jókedvűen. Ezt csinálják utána a friss anyukák!
20:12 Erősödéssel zárt Nyugat-Európa (Napi)
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók pénteken - írja az MTI.
20:08 Nagyon nem ment Budapestnek (Napi)
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1 százalékos csökkenéssel, 35 783 ponton zárt pénteken - írja az MTI.
20:06 Gyűlölte a pattanásait, végül azokból lett a legszebb ékszere – így fogadta el testét a sminkművész (Szeretlek Magyarország)