2010. március 31. szerda

márc. 31
10:06
Nyereményjáték: Száguldó Cirkusz 2009-10 (F1világ)
<br>Válaszolj helyesen kérdésünkre, és nyerd meg a három Száguldó Cirkusz 2009-2010 című könyv egyikét!
márc. 31
11:45
A Mercedes védelmébe vette Schumachert (F1világ)
A Mercedes Motorsport igazgatója, Norbert Haug úgy gondolja, hogy Michael Schumacher idővel ugyanolyan versenyképes lesz, mint fénykorában volt, jóllehet sokaknak csalódást okozott az első két versenyen mutatott teljesítményével.
márc. 31
12:18
A Hispania vezére két másodperces javulást vár (F1világ)
A Hispania Racing csapatfőnöke, Colin Kolles meg van győződve arról, hogy még legalább két másodperc van csomagjukban, így ha minden a tervek szerint alakul, akkor hamarosan felzárkózhatnak a több újoncra.
márc. 31
14:30
Button: Nem lesz könnyű dolgunk Malajziában (F1világ)
Jenson Button mindenkit figyelmeztetett, hogy az Ausztrál Nagydíjon aratott győzelme után ne várjanak tőle újabb diadalt a hétvégén, ugyanis meglátása szerint a maláj ring nem fog olyan jól feküdni az MP4/25-nek.
márc. 31
18:54
A Mercedes GP komoly előrelépésre számít (F1világ)
A Mercedes Grand Prix vezetése továbbra is úgy gondolja, hogy mindene megvan ahhoz, hogy nagyot lépjen előre, és egy olyan autót biztosítson versenyzőinek, amellyel harcba tudnak szállni a futamgyőzelmekért, és a bajnoki címért a szezon későbbi részében.