2012. április 11. szerda

ápr. 11
16:51
Luigi hatalmasat versenyzett Máriapócson (Agroinform)
A magyar Rallycross Ob első fordulóján Lajos Gyula „Luigi” immár Div4 Super National kategóriában állt rajthoz.
ápr. 11
16:57
Légiósok: Én sem voltam jó, a csapatból is hiányzott valami - Futács (She)
Futács Márkó, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Portsmouth magyar támadója a klub hivatalos honlapjának adott nyilatkozatában elmondta: ő sem teljesített jól a Millwall elleni hazai mérkőzésen (0–1), ám a csapatból is hiányzott valami.
ápr. 11
17:09
Ezerötszáz török fanatikus jönne Debrecenbe (Agroinform)
Az április végén Debrecenben sorra kerülő EuroChallenge Kupa négyes döntőjét mintegy 6000 néző láthatja élőben.
ápr. 11
17:15
EuroChallenge: sportdiplomáciai siker a debreceni rendezés (She)
Páratlan sportdiplomáciai sikernek tartja a férfi kosárlabda EuroChallenge Kupa négyes döntőjének debreceni rendezését Nyerges Zsolt, a házigazdaként részt vevő Szolnoki Olaj KK ügyvezető igazgatója.
ápr. 11
17:27
Abidal állapota egyre javul (Agroinform)
A Barcelona elnöke,Sandro Rosell elmondta, hogy a kedden májátültetésen átesett Eric Abidal gyógyulása jó ütemben halad.
ápr. 11
17:29
Szalai műesését megette a bíró - videó (Agroinform)
A Mainz-Köln bajnoki 19. percében a magyar válogatott csatára kivételes színészi képességekről tett tanúbizonyságot.
ápr. 11
17:33
Videó: kapusa kapitális bakija után fair play-díjas döntést hozott az edző (She)
Érdekes eset történt a török labdarúgó-bajnokság harmadosztályában rendezett Canakkale Dardanelspor–Erzurum BB mérkőzésen. Az egyik vendégjátékos egy ütközés során megsérült és ápolásra szorult, a hazaiak középpályása, Ilhan Faruk pedig visszarúgta a labdát az ellenfél kapusának, aki azonban a gólvonalon belülre ügyetlenkedte az emelést. A Dardanelspor edzője azonnal szólt csapatának, hogy…
ápr. 11
17:35
Férfi kézi: B. Gille szomorú hamburgi búcsúja, vége a szezonjának (She)
Ebben a szezonban már nem léphet parkettre a Hamburg kézilabdacsapatának francia játékosa, Bertrand Gille. A beálló jobb vállában a keddi, Rhein-Neckar Löwen elleni 28–24-re megnyert bajnokin elszakadt a szalag, így hosszú kihagyásra számíthat.
ápr. 11
17:37
London 2012: szavazzon férfi kéziseink olimpiai esélyeiről! (She)
A Mocsai Lajos szövetségi kapitány irányította magyar férfi kézilabda-válogatott is kijutott a londoni olimpiára. Szavazásunkban arra vagyunk kíváncsiak, hogy mire lesz képes az együttes?
ápr. 11
17:39
Zenit: majmokat utánzó szurkolói miatt bűnhődik Huszti csapata (She)
Pénzbüntetést szabtak ki az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Zenitre rasszista szurkolói miatt. A Huszti Szabolcsot foglalkoztató klubnak 3400 dollárt kell fizetnie, mivel fanatikusai inzultálták a Lokomotiv Moszkva színes bőrű futballistáit.
ápr. 11
17:41
Tenisz: Sokat tanultam ebből a meccsből - Babos Tímea (She)
A koppenhágai női tenisztorna második fordulójában búcsúzó Babos Tímea saját bevallása szerint sokat tanult az észt Kaia Kanepi elleni vereségből.
ápr. 11
17:51
Női kézilabda: egy évet hosszabbított a fehérváriak beállója (She)
Horváth Bernadett meghosszabbította júniusban lejáró szerződését, és legalább még egy évig az Alcoa FKC játékosa marad – adta hírül a székesfehérvári női kézilabdacsapat hivatalos honlapja, az fkc.hu.
ápr. 11
18:03
Ügynöke szerint Raúlnak több ajánlata van a Bundesligából (Agroinform)
Raúl González ügynöke, Gines Carvajal kijelentette, hogy a csatár jövője néhány napon belül eldől.
ápr. 11
18:09
UEFA: pénzbüntetés az El-meccsen egy percet késő Manchester Citynek (She)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) 30 ezer eurós pénzbüntetést szabott ki a Manchester Cityre, mivel az angol csapat késve vonult ki a második félidőre a márciusi, Sporting elleni Európa-liga-meccsen.
ápr. 11
18:11
Magyar Kupa: Újpest-Debrecen elődöntő élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján a bajnoki éllovas Debrecen az Újpest vendége lesz. Az első mérkőzésen a hajdúságiak nyertek hazai pályán 2–1-re. Kövesse a találkozót élő szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 11
18:21
Harmincezer euróra büntették a Manchester Cityt az EL-késés miatt (Agroinform)
Az angol csapat játékosai késve értek ki a második félidőre a Sporting Lisboa elleni nyolcaddöntő visszavágóján.
ápr. 11
18:23
Ettől Puzsér Róbert is padlót fogna – karaokéztak a Minnesota sztárjai (Agroinform)
Íme, a Minnesota Timberwolves sztárjainak előadásában két régi „klasszikus” Britney Spearstől és az N’Sync-től!
ápr. 11
18:27
Oroszország: fontos pontokat hullajtott az Alanyija Priskin nélkül (She)
Az orosz másodosztályú labdarúgó-bajnokság rájátszásának hetedik fordulójában az Alanyija Vlagyikavkaz hazai pályán kapott ki 2–1-re az FK Uraltól. A házigazda együttesnél nem volt a keretben Priskin Tamás.
ápr. 11
18:29
Videó: Szalaiék szurkolói pénzérmével dobták meg Lukas Podolskit (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 30. fordulójában a Mainz hazai pályán könnyedén verte 4–0-ra a a Kölnt. Az első félidő elején, miután Szalai Ádámék megszerezték a vezetést, a mainzi drukkerek kifejezve nem tetszésüket egy pénzérmével szemen dobták Lukas Podolskit. Az eset után a 26 éves támadó a szemét fogta, de szerencsére nem történt sérülés.
ápr. 11
18:30
Harmincezer euróra büntették a Manchester Cityt (Metropol)
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága 30 ezer euróra megbüntette a Manchester Cityt, mert az angol csapat játékosai késve értek ki a második félidőre a Sporting Lisboa elleni nyolcaddöntő március 16-i visszavágóján.
ápr. 11
18:39
Priskin nélkül kapott ki az Alanyija (Agroinform)
Az Alanyija 2-1-es vereséget szenvedett az Uraltól az orosz másodosztályú bajnokság rájátszásának 7. fordulójában.
ápr. 11
18:41
Játssz és nyerj a hathárom.hu új tippjátékán! (Agroinform)
A hathárom.hu most induló új tippjátékain ajándékokat vagy akár valódi pénzt nyerhetsz.
ápr. 11
18:43
Lovas is győzelemmel rajtolt a olimpiai selejtezőn (Agroinform)
A női torna egyetlen magyar résztvevője is győzelemmel kezdett az asztaliteniszezők európai olimpiai selejtezőjén.
ápr. 11
18:45
NB II: a paksi Kovács Attila tizenöt hónap után visszatért a kapuba (She)
Idegenben tudott nyerni 1–0-ra a Paksi FC második csapata szombaton a Kozármisleny FC ellen, amellyel megerősítette helyét az NB II Nyugati csoportjának középmezőnyében. A találkozón tizenöt hónap után védett újra Kovács Attila, a paksiak 32 éves hálóőre.
ápr. 11
18:47
Asztalitenisz: Lovas győzelemmel kezdett az olimpiai selejtezőben (She)
A női torna egyetlen magyar résztvevője, Lovas Petra is győzelemmel kezdett szerdán az asztaliteniszezők európai olimpiai selejtezőjén, Luxemburgban. A Berlinben légióskodó játékosnak két riválist kell megvernie ahhoz, hogy csoportelsőként lépjen tovább a legjobb 32 közé.
ápr. 11
18:57
Hoszabbított az Alcoa beállója (Agroinform)
Az Alcoa FKC beállója, Horváth Bernadett egy évvel meghosszabbította júniusban lejáró szerződését.
ápr. 11
19:03
NB II: egy kapussal kevesebb, Vojinovics távozott Nyíregyházáról (She)
Elköszönt Drasko Vojinovicstól a Brekk János által vezetett nyíregyházi szakmai stáb. A szerb kapus csapatba kerülési esélyei a minimálisra csökkentek, miután a Skóciából hazatérő Balogh János a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyházához került.
ápr. 11
19:15
Elkezdték építeni a debreceni labdarúgó akadémiát (Agroinform)
Nekiláttak tegnap a munkálatoknak Pallagon. Novemberre elkészülhet a létesítmény.
ápr. 11
19:39
Női kézilabda NB I: kiütéses győzelemmel kezdett az ETO az Érd ellen (She)
A címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata 41–24-re legyőzte hazai pályán az Érdet az NB I elődöntőjének első mérkőzésén. A két győzelemig tartó párharc második felvonását jövő szerdán Érden rendezik.
ápr. 11
19:41
Videó: Vadócz bombagóllal biztosította be a Nijmegen győzelmét (She)
A holland labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a NEC Nijmegen 2–0-ra nyert az Excelsior otthonában. A három magyarral felálló nijmegeniek – Babos Gábor a kapuban, Szélesi Zoltán csereként a védelemben, míg Vadócz Krisztián a középpályán kapott szerepet – második gólját a 85. percben a magyar válogatott középpályása szerezte, aki egy csellel becsapta védőjét, majd nagy erővel a kapu bal oldalába…
ápr. 11
19:43
Bundesliga 2.: Király jól védte az „oroszlánketrecet” Lázokék ellen (She)
A Király Gáborral felálló 1860 München hazai pályán 2–1-re legyőzte a Lázok Jánost nem nevező MSV Duisburgot a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában. Az „oroszlánok" magyar kapusa végigvédte a találkozót, s több fontos védést is bemutatott, csapata sokat köszönhetett neki.
ápr. 11
19:51
A Győr kiütötte az Érdet az elődöntő első meccsén (Agroinform)
A címvédő, alapszakaszgyőztes, BL-döntős Győri Audi ETO KC magabiztos, 17 gólos győzelmet aratott az ÉTV-Érd ellen.
ápr. 11
19:57
Videó: bődületes, 20 méteres lövéssel jutott tovább a Sahtar Doneck (She)
A labdarúgó Ukrán Kupa negyeddöntőjében a Sahtar Doneck idegenben győzött 1–0-ra a másodosztályú Metalurh Zaporizzsja ellen. A mindent eldöntő gólt a 23 éves örmény támadó, Henrik Mkitarjan szerezte, aki egy legurított labdát kapásból, húsz méterről a kapu bal felső sarkába bombázott.
ápr. 11
20:09
A Debrecen kettős győzelemmel jutott a döntőbe (Agroinform)
A Debrecen 3-1-re nyert az Újpest vendégeként az elődöntő visszavágóján. A Loki ellenfele az MTK lesz a fináléban.
ápr. 11
20:15
Bundesliga: Dortmund-Bayern München élőben az NSO-n (She)
„Leszámolás!" – harangozza be a Bundesliga hivatalos honlapja a 30. forduló csúcsrangadóját, a bajnoki cím szempontjából kulcsfontosságú Borussia Dortmund–Bayern München összecsapást. No de ki számol le kivel? Kövesse a találkozót online közvetítésünk és folyamatosan frissülő élőképes cikkünk segítségével!
ápr. 11
20:17
Magyar Kupa: a Debrecen lesz az MTK ellenfele a döntőben (She)
A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján az Újpest hazai pályán 3–1-es vereséget szenvedett a Debrecentől, így Kondás Elemér együttese jutott be másodikként a döntőbe, ahol majd az MTK-val küzdhet meg a kupáért. A mérkőzés hőse Bódi Ádám volt, aki két gólt is szerzett, míg a csereként beálló Selim Bouadla kétszer az előkészítésben jeleskedett.
ápr. 11
20:18
A Debrecen lesz az MTK ellenfele az MK-döntőben (Metropol)
A bajnokságban listavezető Debrecen lesz a másodosztály Nyugati csoportjában éllovas MTK ellenfele a labdarúgó Magyar Kupa fináléjában: a hajdúsági együttes az elődöntő szerdai visszavágóján - hazai 2-1-es sikerét követően - 3-1-re nyert az Újpest vendégeként.
ápr. 11
20:19
Orosz Kupa: Dzsudzsákék a hajrában fordítottak és döntőbe jutottak (She)
A Dinamo Moszkva bejutott a labdarúgó Orosz Kupa fináléjába, miután az elődöntőben 2–1-re legyőzte a Volga Novgorodot. Dzsudzsák Balázs az első félidőt végigjátszotta a fővárosi csapatban, ám a szünetben lecserélték.
ápr. 11
20:27
Királyék nyertek Lázok csapata ellen (Agroinform)
Az 1860 München 2-1-re diadalmaskodott az MSV Duisburg ellen. A müncheniek kapuját Király védte, Lázokot nem nevezték.
ápr. 11
20:33
MTK: Kanta József góllal válaszolt a kritikákra (She)
A másodosztályú MTK labdarúgócsapata Kanta József szabadrúgásával szerzett vezetést a Videoton elleni Magyar Kupa elődöntő visszavágóján, amelyet végül a kék-fehérek 2–0-re megnyertek. A kiváló rúgótechnikájú támadó idén még nem szerzett gólt szabadrúgásból, kapott is emiatt kritikát házon belül, amire most sikerült fontos találattal sikerült megfelelnie.
ápr. 11
20:45
A Győr döntőzik a címvédő Sopronnal (Agroinform)
A Győr az eldöntő szerdai, harmadik összecsapásán legyőzte a vendég pécsi együttest.
ápr. 11
20:47
Rekordbeállítást hoz a Dortmund-Bayern rangadó (Agroinform)
Újra 200 országban közvetítik élőben a Borussia Dortmund és a Bayern München rangadóját.
ápr. 11
21:03
Dzsudzsák egy félidőt kapott, kupadöntős a Dinamo (Agroinform)
A Dzsudzsák Balázst foglalkoztató Dinamo Moszkva 2-1-re nyert a Volga Novgorod ellen az Orosz Kupa elődöntőjében.
ápr. 11
21:05
Új főnöke lesz májustól az All England Clubnak (Agroinform)
A decemberben új kihívást kapó Ian Ritchie helyére megtalálták az ideális utódot a wimbledoni teniszklub vezetésére.
ápr. 11
21:09
Serie A: Juventus-Lazio rangadó élőben az NSO-n! (She)
Hamarosan kezdetét veszi az élvonalbeli olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának rangadója, a Juventus–Lazio összecsapás, amelyről élő, szöveges tudósítást olvashatnak itt, a Nemzeti Sport Online-on!
ápr. 11
21:21
Joao Havelange elhagyta az intenzív osztályt (Agroinform)
A FIFA korábbi elnöke egy korábbi bokasérülés következtében nagyon komoly baktériumfertőzést kapott.
ápr. 11
21:23
Neuer nagyon laza - videó (Agroinform)
Manuel Neuer, a Bayern München hálóőre egy trükkös kidobást is megengedett magának a Dortmund elleni szuperrangadón.
ápr. 11
21:25
Pokolian hosszú volt az út Kínába... (Agroinform)
Nem esett jól sokunknak a kínai Világkupa. A versennyel nem volt gond, de az oda- és a hazaút is roppant fárasztó volt.
ápr. 11
21:39
Kosiba és Pattantyús nagy csatában kikapott (Agroinform)
Kosiba Dániel és Pattantyús Ádám ezzel együtt megőrizték az esélyüket a legjobb 32 közé jutásra.
ápr. 11
21:57
Vasas-vereség büntetőpárbajban a Honvédtól (Agroinform)
Vendégsikert eredményezett a férfi Vodafone vízilabda ob I elődöntőjének szerda esti összecsapása.