2012. április 14. szombat

ápr. 14
13:51
A korábbi Super Bowl-győztes Saints tulajdonosa New Orleans kosárcsapatát is megveszi (Agroinform)
Tom Benson veszi meg az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő New Orleans Hornets együttesét.
ápr. 14
13:53
Ezekkel a tippekkel fejnénk meg szombaton a bukikat (Agroinform)
Szombati ajánlónkban előbb egy angol bajnokira, majd egy NB I-es meccsre kínálunk erős tippet.
ápr. 14
14:09
Tököli rárakta a terhet a Zalaegerszegre (Agroinform)
A ZTE ismét nekifut a számára már-már lehetetlen feladatnak, most a kiváló formában lévő Kecskemétet próbálja legyőzni.
ápr. 14
14:15
Videó: sarokkal maga elé tette, majd kapuba ollózta a labdát a tini (She)
Nem mindennapi gólt szerzett Nkosi Burgess, az Egyesült Államok U15-ös labdarúgócsapatának játékosa egy felkészülési meccsen. A fiatal tehetség sarokkal maga elé emelte a labdát, majd ollózó mozdulattal a kapuba küldte azt. Fantasztikus gólt volt!
ápr. 14
14:27
Cruyff és Davids kiszállnak az Ajax konfliktusokkal terhelt vezetőségéből (Agroinform)
Nem tudtak lenyugodni a kedélyek az Ajax vezetőségében, ezért a rendcsinálásra tavaly felkért Cruyff inkább távozik.
ápr. 14
14:29
Carragherék bénázása után vezet az Everton - videó (Agroinform)
A Liverpool-Everton FA-kupa elődöntőn az Everton egy óriási védelmi hiba után szerezte meg a vezetést a Wembleyben.
ápr. 14
14:33
Asztalitenisz, olimpiai selejtező: Lovas ismét kikapott a négy között (She)
Lovas Petra az előző naphoz hasonlóan szombaton is kikapott a minitorna elődöntőjében az asztaliteniszezők európai olimpiai selejtezőjén, Luxembourgban, így egyelőre nincs kvótája a londoni játékokra.
ápr. 14
14:45
A kiszámíthatatlanság netovábbja – időmérő edzés, Kínai Nagydíj (Agroinform)
Rosberg megszakította nyeretlen szériáját, Vettel betlizett, Button csak hatodik - a futamon pedig a káosz ül majd tort.
ápr. 14
15:03
A Haladás Pápán folytatná tavaszi veretlenségét (Agroinform)
A tavasszal még veretlen Haladás Pápára is nyerni megy, a Lombard számára viszont már-már létkérdés a pontszerzés.
ápr. 14
15:05
Lovasnak szombaton sem sikerült a kvótaszerzés, vasárnap még van esélye (Agroinform)
Lovas Petra péntekhez hasonlóan szombaton is kikapott a minitorna elődöntőjében az asztaliteniszezők selejtezőjén.
ápr. 14
15:07
Lázok nem vett részt az utolsó helyezett legyőzésében (Agroinform)
A Duisburg két góllal nyert hazai pályán az Aachen ellen a Bundesliga 2 31. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 14
15:09
NB I: Paks-Debrecen bajnoki élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójában a tavalyi ezüstérmes Paks az éllovas Debrecent fogadja. Kövesse a találkozót élő szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 14
15:11
NBA: Howard porckorongsérvvel küzd, a rájátszásra visszatérhet (She)
Klubja közleménye szerint az Orlando Magic kosárlabdacsapatát erősítő Dwight Howard porckorongsérvvel küzd.
ápr. 14
15:21
A Real Madridra könnyű, a Barcelonára nehéz feladat vár (Agroinform)
A listavezető Real Madrid a szinte biztos kieső Sporting Gijónt fogadja, míg a címvédő Barcelona a Levantéhoz látogat.
ápr. 14
15:27
Bundesliga 2.: nyomul az élvonal felé az E. Frankfurt, Lázokék nyertek (She)
Újabb lépést tett az élvonalba jutás felé az Eintracht Frankfurt a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában, ugyanis hazai pályán 4–0-ra legyőzte a kiesés felé sodródó Erzgebirge Auét.
ápr. 14
15:39
A védők bénázásai után Carroll döntött a Liverpool-Evertonon (Agroinform)
A mezőnyben többnyire aktívabb, de nem jól játszó Liverpool nehézkesen harcolta ki a kupadöntőt városi riválisa ellen.
ápr. 14
15:41
Új tulajdonosa lesz a New Orleansnak (Agroinform)
A 84 éves Tom Benson veszi meg a New Orleans Hornets együttesét.
ápr. 14
15:45
FA-kupa: az Evertont legyőző Liverpool az első döntős (She)
Elsőként a Liverpool jutott be az angol labdarúgó FA-kupa döntőjébe, miután 2–1-re legyőzte városi riválisát, az Evertont a londoni Wembleyben. Az első félidő után Nikica Jelavic góljával még az Everton volt előnyben, de a Liverpool Luís Suárez révén egyenlített, a 87. percben pedig Andy Carroll megszerezte a „vörösök" győztes gólját is.
ápr. 14
15:47
Premier League: Tévez három, Agüero két gólt szerzett a Norwich ellen (She)
A Manchester City Carlos Tévez triplájával és Sergio Agüero két góljával – azaz összesen hatból öt argentin találattal – 6–1-re győzött idegenben a Norwich City ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 34. fordulójának nyitó mérkőzésén.
ápr. 14
15:57
Argentin vezetéssel nyert kiütéssel a Manchester City (Agroinform)
Carlos Tévez mesterhármast lőtt, Sergio Agüero kétszer vette be a Norwich kapuját, két pontra a City a United mögött.
ápr. 14
16:15
Filkor csapattársának a pályán állt le a szíve - videó (Agroinform)
Félbeszakadt a Pescara-Livorno meccs, miután a vendégek játékosát, Piermario Morosinit a pályán kellett újraéleszteni.
ápr. 14
16:17
Tévez három, Agüero kettő gólt szerzett a Norwich ellen - videó (Agroinform)
ápr. 14
16:21
NB I: Siófok-Pécs mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójában a tizenegyedik helyen álló Siófok a hetedik Pécsi MFC-t fogadja. Kövesse a találkozót élő szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 14
16:23
Videó: szép Carroll-fejessel győzött a Liverpool az Everton ellen (She)
A Liverpool 2–1-re legyőzte az Evertont az angol FA-kupa elődöntőjében. Az Everton szerzett vezetést Nikica Jelavic góljával, de Luis Suárez egyenlített, majd a hajrában Andy Carroll a győztes gólt is megszerezte.
ápr. 14
16:24
A Liverpool már az angol kupa döntőjében (Metropol)
Elsőként a Liverpool labdarúgócsapata jutott az angol FA Kupa fináléjába, miután szombaton a londoni Wembley Stadionban játszott elődöntőben egy, a hajrában szerzett góllal legyőzte városi riválisát, az Evertont.
ápr. 14
16:25
Skót Kupa: egy évtized után jutott ismét döntőbe a Hibernian (She)
A Hibernian bejutott a labdarúgó Skót Kupa fináléjába, miután az elődöntőben 2–1-re legyőzte az Aberdeent. A Hibs sikerének letéteményese Garry O'Connor volt, aki góllal és gólpasszal vette ki a részét csapata sikeréből.
ápr. 14
16:26
Hat gólt rúgott a Manchester City (Metropol)
A második helyen álló Manchester City 6-1-es győzelmet aratott a Norwich City otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.
ápr. 14
16:39
Torna ob: Tálas összetett sikere után gyűrűn is nyert (She)
Az egyéni összetettben szerzett aranyérme után Tálas Bence szombaton gyűrűn is győzött a tornászok országos bajnokságán.
ápr. 14
16:41
Tenisz: Wozniacki Kerber legyőzésével védheti meg címét Koppenhágában (She)
Már csak egy győzelemre van az újbóli címvédéstől a koppenhágai női tenisztornán Caroline Wozniacki, aki az idei elődöntőben 6:3, 6:2-re nyert a horvát Petra Martic ellen.
ápr. 14
16:43
Női kézilabda NB I: az FTC tízgólos sikerrel szerzett előnyt az elődöntőben (She)
A Ferencváros női kézilabdacsapata hazai pályán 37–27-re legyőzte a Siófokot az elődöntő első mérkőzésén. A zöld-fehérek így 1–0-ra vezetnek a két győzelemig tartó párharcban.
ápr. 14
16:45
Serie B: Filkor csapattársa összeesett a pályán, szívrohamot kapott (She)
Drámai esemény szakította félbe a Pescara–Livorno másodosztályú olasz labdarúgó-bajnokit: Piermario Morosini a 31. percben összeesett a pályán, az ANSA hírügynökség szerint a 25 esztendős középpályás szívrohamot kapott.
ápr. 14
16:51
Pavljucsenko gólja egy pontot ért a Lokomotivnak - videó (Agroinform)
A vendégekek a válogatott csatár góljával ugyan vezettek, de a hazaiak Pizelli találatával pontot mentettek.
ápr. 14
16:53
Az elődöntő első meccsét könnyedén nyerte a Fradi (Agroinform)
A KEK-döntős Ferencváros könnyedén, tíz góllal nyert a vendég Siófok ellen.
ápr. 14
16:57
Ismét infarktust kapott egy focista (Infostart)
A kórházba szállítás után elhunyt Piermario Morosini, a Livorno középpályása, aki összeesett a pályán labdarúgócsapata Pescarában vívott olasz másodosztályú bajnoki mérkőzésén. A
ápr. 14
16:57
Törökország: Elek nélkül játszott döntetlent az Eskisehirspor (She)
Elek Ákost nem nevezték az Eskisehirsporba, amely a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rájátszásában 1–1-es döntetlent játszott az Istanbul Büyüksehir vendégeként.
ápr. 14
16:59
London 2012, asztalitenisz: Zwickl és Pattantyús ismét kvótaközelben (She)
Zwickl Dániel és Pattantyús Ádám is megnyerte csoportja elődöntőjét, így az esti fináléban ismét kvótáért küzdhet az asztaliteniszezők európai olimpiai selejtezőjén, Luxembourgban. Kosiba Dániel kikapott a legjobb négy között.
ápr. 14
17:09
Újabb debreceni pontvesztés, ezúttal Pakson (Agroinform)
Hiába volt több helyzete a listavezető Lokinak, a hosszabbításban a Paks megszerezhette volna a győzelmet.
ápr. 14
17:15
NB I: a Debrecen döntetlent játszott Pakson (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójában a tavalyi ezüstérmes Paks az éllovas Debrecent fogadta, és az összecsapás gól nélküli döntetlenre végződött. A Debrecen újabb botlásával nagy esélyt adott a Ferencvároshoz látogató Győrnek.
ápr. 14
17:17
Videó: szebbnél szebb gólokkal gázolt a Manchester City Norwichban (She)
Mint arról már beszámoltunk, a Manchester City labdarúgócsapata 6–1-re kiütötte a Norwich Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában. A manchesterieknél Carlos Tévez triplázott, Sergio Agüero kétszer talált be, Adam Johnson pedig a 93. percben beállította a végeredményt. Nézze meg a meccs góljait!
ápr. 14
17:18
Meccs közben lett rosszul egy olasz futballista (Metropol)
Piermario Morosini, a Livorno középpályása szombaton összeesett a pályán labdarúgócsapata Pescarában vívott olasz másodosztályú bajnoki mérkőzésén.
ápr. 14
17:19
NB I: Kecskeméti TE–ZTE mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójában a sereghajtó, még nyeretlen Zalaegerszeg a tabellán az ötödik helyen álló Kecskeméthez látogat. Kísérje figyelemmel a mérkőzést élő szöveges közvetítésünkben!
ápr. 14
17:21
Serie B: Laczkó Zsolték legyőzték a Vass-sal felálló Bresciát (She)
A Sampdoria hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Bresciát az olasz labdarúgó-bajnokság másodosztályának 35. fordulójában. A genovai csapatban Laczkó Zsolt végig a pályán volt, míg a vendégeknél kezdő Vass Ádámot a 69. percben lecserélték, Feczesin Róbert nem állt be.
ápr. 14
17:27
Laczkóék kettővel verték Vassékat (Agroinform)
2-0-ra nyert hazai pályán a Sampdoria a Brescia ellen a Serie B 35. fordulójának szombat délutáni mérkőzésén.
ápr. 14
17:29
Filkor Attila csapattársa meghalt, miután leállt a szíve a pályán (Agroinform)
Életét vesztette Piermario Morosini, a Livorno játékosa, miután leállt a szíve a Pescara elleni bajnoki mérkőzésen.
ápr. 14
17:33
Pakson is botlott a Debrecen (Infostart)
A listavezető Debrecen gól nélküli döntetlen ért el Pakson a labdarúgó NBI 24. fordulójának első szombati mérkőzésén, s ezzel ugyan megőrizte veretlenségét, de újabb botlásával a Győr pontszámban utolérheti, amennyiben győz a Ferencváros vendégeként.
ápr. 14
17:33
Futsal MK: érvényesült a papírforma, döntőbe jutott az ETO (She)
A futsal Magyar Kupa négyes döntőjének első mérkőzésén a sokkal esélyesebb Rába ETO 7–4-es győzelmet aratott az UTC Futsal Team ellen. Az UTC minden gólját Tóth Attila szerezte, a másik oldalon Dróth Zoltán háromszor talált be.
ápr. 14
17:35
Serie B: elhunyt a pályán összeeső 25 éves livornói középpályás (She)
Elhunyt Piermario Morosini, a Livorno labdarúgócsapatának 25 éves középpályása, miután összeesett, majd szívrohamot kapott csapata szombati, pescarai bajnokiján.
ápr. 14
17:37
Bundesliga: a Dortmund legyőzte a Schalkét, a Wolfsburg kikapott (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában a listavezető Borussia Dortmund 2–1-re nyert a Schalke otthonában. A házigazdák kerültek előnybe a 9. percben Jefferson Farfán bombagóljával, majd egy hasonlóan nagy találattal egyenlítettek a vendégek. A három pontot a csereként beálló Sebastian Kehl gólja biztosította be a címvédőnek. A Wolfsburg meglepetésre odahaza kapott ki, nyert…
ápr. 14
17:45
Matematikailag nem, de gyakorlatilag bajnok a Dortmund (Agroinform)
Borussia Dortmund 2-1-es győzelmet aratott a Schalke otthonában, így hatalmas lépést tett a salátástál megnyerése felé.
ápr. 14
17:51
NB I: Ferencváros–Győr mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 24. fordulójának talán legnagyobb érdeklődéssel várt mérkőzése a Győri ETO Üllői úti vendégjátéka. Mivel a DVSC ismét pontot vesztett (ezúttal a Paks otthonában), ezért Pintér Attila együttese egy esetleges győzelemmel behozhatja a listavezetőt. A két zöld-fehér együttes összecsapását folyamatosan bővülő cikkünkben és percről percre frissülő online közvetítésünkben ön is…