2012. április 9. hétfő

ápr. 9
14:36
Serena Williams egy helyet előrelépett (Metropol)
Továbbra is a fehérorosz Viktorija Azarenka áll az élen a női tenisz-világranglistán, melyen a legjobb tízben egyetlen változás volt a múlt heti lajstromhoz képest, méghozzá hogy a charlestoni tornát megnyerő amerikai Serena Williams az orosz Vera Zvonarjovát megelőzve feljött a kilencedik helyre.
ápr. 9
14:45
A Málaga egy sikerrel felállhat a dobogóra (Agroinform)
A spanyol bajnokság 32. fordulójának zárómérkőzésén a Málaga hazai pályán fogadja a Racing Santandert.
ápr. 9
14:51
Európa-liga: meghalt a Bilbao-Schalke meccs után megsérülő szurkoló (She)
Elhunyt az a fiatal spanyol szurkoló, aki a Bilbao és a Schalke múlt csütörtöki Európa-liga-negyeddöntője után súlyos sérülésekkel került kórházba.
ápr. 9
14:53
Chelsea: A Barcelona kifejezetten verhető csapat - állítja Essien (She)
A Chelsea a Barcelonával csap össze a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében. Michael Essien, a londoni együttes középpályása szerint a katalán csapat kifejezetten verhető, és szerinte eljött a Chelsea ideje arra, hogy BL-t nyerjen.
ápr. 9
15:03
A Chelsea szerb védője pofozkodott a Wigan ellen - videó (Agroinform)
Hárommeccses eltiltásra számíthat Branislav Ivanovic, miután behúzott egyet Shaun Maloneynak a hétvégi bajnokin.
ápr. 9
15:21
A Benfica edzője a Chelsea ellen mutatott játékot várja a Sporting elleni rangadón (Agroinform)
Hétfő este rendezik a portugál-labdarúgó bajnokság 26. fordulójának csúcsrangadója, a Sporting–Benfica klasszikus.
ápr. 9
15:27
Bundesliga: több mint hét évtizedes rekordot döntött meg Huntelaar (She)
Rendkívül eredményes ebben a szezonban Klaas-Jan Huntelaar, a Schalke labdarúgója, aki a Hannover elleni bajnokin új klubcsúcsot állított fel.
ápr. 9
15:29
Videó: és már megint C. Ronaldo - kiröhögtette magát a Valencia ellen (She)
Cristiano Ronaldo minden eszközt bevetett, hogy a Real Madrid legyőzze a Valenciát a spanyol bajnokság 31. fordulójának rangadóján (0–0). A portugál támadó ismét eljátszotta a „nagyhalált”.
ápr. 9
15:39
Serena Williams egy helyet előrelépett a világranglistán (Agroinform)
Továbbra is Viktorija Azarenka áll az élen a női világranglistán, Serena Williams Vera Zvonarjovát megelőzve kilencedik.
ápr. 9
15:45
Bundesliga: Mönchengladbachba igazolhat a Basel nagy tehetsége (She)
Svájci lapértesülések szerint biztosra vehető, hogy az FC Basel rendkívül nagy tehetségnek tartott 19 éves labdarúgója, Granit Xhaka a nyáron a német élvonalbeli Borussia Mönchengladbachba igazol.
ápr. 9
15:47
Chelsea: eljárás indulhat az alattomos szerb védő ellen - videó (She)
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) azt fontolgatja, hogy fegyelmi eljárást indít Braniszlav Ivanovics, a Chelsea hátvédje ellen. A szerb futballista csapata szombati bajnokiján egy labda nélküli szituációban lökte fel a Wigan játékosát, Shaun Maloneyt, ám a játékvezető nem vette észre az esetet.
ápr. 9
15:57
Lothar Matthäus két arca a múltból - fotók (Agroinform)
A világbajnoki cím 1990-es megszerzése után tényleg határtalan öröm uralkodott a német válogatott öltözőjében.
ápr. 9
16:03
Bundesliga: a Hamburg védője térdsérülést szenvedett (She)
Vélhetően kihagyja a szerdai, Hoffenheim elleni bajnokit Szlobodan Rajkovics, a Hamburg középhátvédje.
ápr. 9
16:06
Czink harmadik meccsét is megnyerte (Metropol)
Czink Melinda a harmadik mérkőzését is megnyerte a selejtezőben a koppenhágai, 220 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán, ezzel feljutott a főtáblára.
ápr. 9
16:15
Életét vesztette egy Bilbao-drukker az EL-továbbjutás miatt (Agroinform)
Elhunyt egy bilbaói szurkoló, akit az EL negyeddöntőjének Schalke elleni visszavágója után talált el egy gumilövedék.
ápr. 9
16:17
Hajnal ballal talált be, Vanczák győztes gólt fejelt, Lázárék kiestek (Agroinform)
Pintér Ádám végig a pályán volt a Barcelona ellen, Bogdán Ádám ezúttal három gólt kapott hazai pályán a Fulhamtől.
ápr. 9
16:21
Légiósok: Laczkó a bundabotrányról, az olasz fociról és a profizmusról (She)
Laczkó Zsolt, az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Sampdoria magyar hátvédje a delmagyar.hu-nak adott interjúban beszélt az itáliai bundabotrányról, a Sampban betöltött szerepéről és az olasz futballról.
ápr. 9
16:33
Bubba Watson nyerte az évad első major tornáját - videó (Agroinform)
Karrierje során először nyert major versenyt Bubba Watson, aki vasárnap az Augusta Mastersen ért fel a csúcsra.
ápr. 9
16:35
Hátat fordítottak az Arsenal drukkerei a Citynek - videó (Agroinform)
Az utolsó perceket háttal a pályának töltötte az Arsenal-szurkolók egy része a Manchester City elleni győzelemkor.
ápr. 9
16:37
Jó tanuló, jó sportoló - meccselemzés, Real-Valencia (Agroinform)
Mourinho a hőskorhoz nyúlt vissza, Emery eminens éltanuló, a pápa viszont megkezdheti az aggódást. Meccset elemeztünk.
ápr. 9
16:42
Gumilövedék ölt meg egy spanyol szurkolót (Metropol)
Belehalt sérülésébe hétfőn az a bilbaói szurkoló, akit a labdarúgó Európa Liga negyeddöntős párharcának csütörtöki, Schalke elleni visszavágója után talált el egy gumilövedék.
ápr. 9
16:51
Eldőlt, hogy szombaton este lesz az el classico (Agroinform)
Jövő héten szombaton rendezik meg a spanyol labdarúgó bajnokság csúcsrangadóját, a Barcelona - Real Madrid mérkőzést
ápr. 9
17:09
Iszonyatosan kemény mérkőzés volt - Juha Hakola (Agroinform)
A Ferencváros finn légiósa kétszer is betalált a sereghajtó ZTE ellen, csapata pedig 2-0-s hátrányból állt fel.
ápr. 9
17:27
Az Austria Wien büntetőkkel szerezte meg a bronzérmet (Agroinform)
A Panathinaikosz elleni meccs 0-0-ra végződött, majd büntetőkkel dőlt el a Puskás Suzuki Kupán.
ápr. 9
17:33
Videó: esernyőcsel sarokkal, nagy gól kapásból Costa Ricában (She)
Látványos gólt szerzett Alejandro Alpízar, az Alajuelense játékosa a Santos DG elleni bajnoki labdarúgó-mérkőzésen Costa Ricában. A 83. percben Alpízar szorongatott helyzetben sarokkal maga elé varázsolta a labdát, amit kapásból a kapu jobb oldalába lőtt.
ápr. 9
17:35
Tenisz: Babos Tímea legyőzte a nála több mint kétszer idősebb japánt (She)
A 18 éves Babos Tímea három játszmában legyőzte a 41 esztendős Date-Krumm Kimikót a Koppenhágában zajló WTA-torna főtáblájának első fordulójában.
ápr. 9
17:45
Babos Tímea meccslabdákat hárítva győzte le japán riválisát (Agroinform)
Babos Tímea két meccslabdát hárítva legyőzte a japán Date-Krumm Kimikót.
ápr. 9
18:03
A Tottenham otthon bukott nagyot, Bogdán egy félideig tartotta magát Newcastle-ban (Agroinform)
Az angol bajnokság 33. fordulójában a Norwich 2-1-re tudott nyerni az első négybe igyekvő Tottenham otthonában.
ápr. 9
18:09
Férfi kosárlabda MK: nagy csatában a Körmendé lett a bronzérem (She)
Nagy csatában a Körmend együttese lett a bronzérmes a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután 77–72-re legyőzte az Albacompot.
ápr. 9
18:11
Premier League: a Norwich legyőzte a Spurst, nyert a Newcastle és az Everton (She)
Három húsvéthétfői mérkőzéssel vette kezdetét az angol labdarúgó Premier League 33. fordulója: a Tottenham a White Hart Lane-en kapott ki 2–1-re a Norwichtól, így utolérte a Boltont legyőző Newcastle – Bogdán Ádám végigvédte a mérkőzést, Kádár Tamás nem kapott lehetőséget. Az Everton már a Liverpool elleni kupaderbire tartalékolt, de így is 4–0-s csapást mért a Sunderlandre.
ápr. 9
18:13
Anglia: a Southampton újabb lépése a feljutás felé, a magyar védő öngólja (She)
A Southampton begyűjtötte a három pontot az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályának 42. fordulójában, miután 2–0-ra győzött a Crystal Palace vendégeként.
ápr. 9
18:21
Fogd a pénzt, és kuss! (Agroinform)
Meddig terjed a tulajdonosok hatalma és felelőssége? Erre kerestünk választ a diósgyőri és a pécsi edzőváltás kapcsán.
ápr. 9
18:30
Bronzérmes a Körmend a Magyar Kupában (Metropol)
A Körmend szerezte meg a bronzérmet a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután szolnoki négyes döntő hétfői helyosztóján remek hajrával legyőzte a tavaly második Albacompot.
ápr. 9
18:39
A Körmend szoros meccsen szerezte meg a bronzérmet (Agroinform)
A Körmend szerezte meg a bronzérmet a férfi kosárlabda Magyar Kupában.
ápr. 9
18:57
Pepe eltörte a térdemet - Alvaro Arbeloa (Agroinform)
A Real Madrid spanyol védője nem sértődött meg vehemens csapattársára, inkább egy poénnal ütötte el az esetet.
ápr. 9
18:59
Összhangba, kreativitásba, pontosságba csomagolta a nyuszi az olimpiát - elemzés (Agroinform)
A válogatott ott lesz a nyári játékokon, mi pedig összegyűjtöttük, hogy miben volt jobb, mint a macedónok és a brazilok.
ápr. 9
19:03
Tenisz: Nem hittem el, hogy egyáltalán veszíthetek - Babos (She)
Babos Tímea a döntő szettben biztos volt benne, hogy legyőzi Date-Krumm Kimikót a Koppenhágában zajló WTA-torna főtáblájának első fordulójában. Annak ellenére, hogy a japán teniszezőnek meccslabdái is voltak...
ápr. 9
19:05
Videó: Ben Arfa klasszikus szólógólja Bogdán Ádámnak - PL-gólok (She)
A Newcastle 2–0-ra legyőzte a Boltont a Premier League 33. fordulójában. Különösen Hatem Ben Arfa találata volt szép, a francia a saját térfeléről indulva lőtt nagy gólt Bogdán Ádámnak
ápr. 9
19:15
Így bukott el a Tottenham hazai pályán - videó (Agroinform)
A Norwich City 2-1-re nyerni tudott a Tottenham vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában.
ápr. 9
19:17
Készülhetünk-e az újabb csodára Szlovéniában? – II. rész (Agroinform)
A magyar hokiválogatott erősségei és gyengepontjai megmutatkoztak a hétvégi lengyelek elleni mérkőzéseken.
ápr. 9
19:21
Női kézilabda KEK: a Viborg lesz az FTC döntőbeli ellenfele (She)
A Viborg lesz a címvédő FTC ellenfele a női kézilabda KEK fináléjában: a dán alakulat az elődöntő hétfői visszavágóján hat góllal győzött a német HC Leipzig ellen, így 62-57-es összesítéssel megnyerte a párharcot.
ápr. 9
19:23
Puskás-Suzuki Kupa: fölényes sikerrel védte meg címét a Bp. Honvéd (She)
A címvédő Bp. Honvéd nyerte meg a Puskás-Suzuki Kupát, miután a döntőben 7–0-ra legyőzte a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémiát.
ápr. 9
19:33
A Honvéd kiütéses sikert aratott a Puskás Akadémia ellen (Agroinform)
Sorozatban harmadszor a Budapest Honvéd csapata nyerte meg a Puskás Suzuki Kupát.
ápr. 9
19:35
A dán Viborg lesz a Ferencváros ellenfele a KEK-döntőben (Agroinform)
A Viborg lesz az FTC ellenfele a női kézilabda KEK fináléjában, miután hat góllal győzött a német HC Leipzig ellen.
ápr. 9
20:09
Czink Melinda főtáblára jutott, Anne Keothavonggal találkozik (Agroinform)
Czink a harmadik mérkőzését is megnyerte a selejtezőben a koppenhágai, 220 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán.
ápr. 9
20:15
Tenisz: Marosiék hatalmas csatában szenvedtek vereséget (She)
Marosi Katalin a német Kathrin Wörle oldalán super tie-breakben vereséget szenvedett az Arina Rodjonova, Anastasia Rodionova testvérpártól a Koppenhágában zajló WTA-torna női páros versenyének első fordulójában.
ápr. 9
20:17
NFL: sikertelen fellebbezés, marad a Super Bowl-győztes edző eltiltása (She)
Roger Goodell, a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) főigazgatója hétfőn elutasította a New Orleans Saints óvását, s ezzel fenntartotta a csapatra kiszabott valamennyi korábbi büntetést, így Sean Payton vezetőedző egy évre szóló eltiltását is.
ápr. 9
20:27
Nem is lehet másról beszélni, csak a futballról - Laczkó Zsolt (Agroinform)
Az egykori debreceni védő kijelentette, egyre több szerepet kap a Sampdoriában, de ehhez változnia is kellett.
ápr. 9
20:33
Férfi kosárlabda MK: a Szolnok tíz ponttal győzött a döntőben (She)
A Szolnoki Olaj hazai pályán nyerte meg a Magyar Kupát, miután a döntőben 10 pontos különbséggel, 85–75-re legyőzte az Atomerőmű együttesét.
ápr. 9
20:45
Huth fejesével mentett pontot a Stoke Birminghamben (Agroinform)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában az Aston Villa 1-1-es döntetlent játszott a Stoke City ellen.