A Hamisítás Elleni Nemzeti Testületet (HENT) várhatóan június 30-áig kidolgozza a hamisítás elleni nemzeti stratégiát, amely 2010-ig határozza meg a szellemi tulajdonvédelemmel kapcsolatos cselekvési irányokat.
Példát akar statuálni a Siemens-perben Anton Winkler vezető államügyész, azt üzenve a német üzleti világnak, hogy nem tűrik a vesztegetést sem otthon, sem külföldön.
A világ legnagyobb memóriachip-gyártója, a dél-koreai Samsung 946,8 milliárd vont (902,2 millió dollárt) költ 2008-ban DRAM-chip-termelésének korszerűsítésére.
A mobiltelefonok igen magas és folyamatosan emelkedő penetrációjával párhuzamosan egyre ritkábban használják a telefonfülkéket, ugyanakkor az ügyfelek egy része továbbra is igényli ezt a szolgáltatást.
Amerika egyik legnépszerűbb kábeles komédiasorozata a Weeds, vagy ahogy itthon ismerjük, a Nancy ül a fűben (esetleg Spangli a sorozatot a Coolon követők számára). A sikerszéria negyedik évadjában nagy változások várhatóak.
Az NBC egyik nagy durranása lehet az ősszel induló Crusoe című sorozat, mely ahogy azt a címe is mutatja, egyfajta Robinson-ihlette sorozat lesz, melyet több kritikus a csatorna Lost-jának is tart.
Aki brutális öldöklésre vágyik, az megtalálhatja számításait a Letöltések szekcióban, a Running With Scissors ugyanis letölthetővé tette a Postal 2 többjátékos módját - ráadásul teljesen ingyenesen.
Már korábban lehetett hallani arról, hogy az Intel előbb-utóbb kétmagos Atom processzort dob piacra, most azonban megjelent néhány részlet is a Fudzilla honlapján.
Pár nappal korábban már jelentek meg pletykák arról, hogy a világ jelenlegi legsikeresebb kézikonzoljának, a Nintendo DS-nek a fehéren kívül lesz színes verziója is.
Gondoltunk már valaha arra, hogy mi lenne velünk SMS, vagy kedvenc Bluetooth headsetünk nélkül? Nem is hinnénk, hány olyan technológia létezik, amik forradalmasították napjaink mobiltelefonjait.
A Deutsche Telekomnál napvilágra került megfigyelési ügy megrendítheti a közbizalmat a cég iránt, és gyorsíthatja a vezetékes üzletág lemorzsolódását, vélték elemzők hétfőn.
A Synergon csoport 747 millió forint adózás utáni veszteséggel zárta az első negyedévet, szemben az egy évvel korábbi 351 milliós veszteséggel - tette közzé gyorsjelentését a Synergon Informatika Nyrt. a BÉT honlapján hétfőn.
Első hallásra is furcsa: miért is vesz egy magánszemély 7 Vista Ultimate kiterjesztést magának, de állítólag a Microsoft simán kiszámlázta a szerencsétlen vevőnek
A HP hazánkban egyelőre csak üzleti felhasználásra szánt noteszgépeivel van jelen, a cégnek a Pavilion sorozat hamarosan várható érkezéséig ezekkel kell helytállnia a fogyasztói piacra szánt gépek között is. A HWSW által kipróbált HP Compaq 6820S mindkét vásárlóközönség elvárásainak megfelel.
Szinte minden kategóriában – ami a kijelzők méretét illeti – vannak már kedvenceink, ajánlott vételeink, de a 14,1”-os noteszgépek között valahogy senkinek nem sikerült még nagyot alkotnia. Egészen mostanáig. ...
Mostantól egy új termékkel bővült a felsőkategóriás processzorhűtők kínálata, ugyanis a svájci székhellyel rendelkező Arctic Cooling új modellel jelentkezik a piacon. A gyártó legfrissebb felsőkategóriás processzorhűtője Freezer XTREME névre hallgat, a gyártó állítása szerint az egység akár egy 160W-os hőtermelés mellett üzemelő, forrófejű, tuningolt CPU-t is gond nélkül lehűt. Az egység dupla…