A gyönyörű énekesnő a Sláger TV Híradójának adott interjújából kiderült, nagyon jól érzi magát a bőrében, miközben teljes erejével a zenére koncentrál. Két frissen leforgatott klipje után sem lassít, és mer nagyot álmodni: tíz éven belül szívesen gazdagodna pár Grammy-díjjal!
Több mint 680 ezres nézettségnél jár a Facebookon az alábbi videó, amelyen egy floridai gyorsétterem alkalmazottai láthatók. A leghosszabb ideig a főszereplő, aki a mosogató unortodox használatát mutatja be.
A meteorológus éveken át kényelmes férfiként élte az életét, ám amikor látta, hogy gyermekei ennek egyáltalán nem örülnek, erőt vett magán, és fél év alatt formába hozta magát.
Nina Dobrev nagyon kedveli a visszafogott darabokat, sosem szokott kihívó ruhákat felvenni, de ez nem is baj, hiszem így a leggyönyörűbb. A tegnapi amfAR gálára is egy nagyon finom darabot választott - írja a Glamour.