Ungvári Miklós

Ungvári Attila világbajnoki hetedikként zárt Taskentben
2022 október 9.   Eurosport
A 81 kilogrammos Ungvári Attila hetedik lett vasárnap a taskenti olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon. Korábban eldőlt, hogy Ungvári csak a vigaszágon folytathatja, miután kikapott japán ellenfelétől, Fujivara Sotarótól a negyeddöntőben.
Ungvári hetedik lett a cselgáncs-vb-n
2022 október 9.   HírTV
A 81 kilogrammos Ungvári Attila hetedik lett vasárnap a taskenti olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon.
Ungvárit az orrvérzés sem zavarta meg, Özbas búcsúzott a vb-n
A 81 kilogrammos Ungvári Attila bejutott a negyeddöntőbe, a 63 kilós Özbas Szofi viszont kiesett vasárnap a taskenti olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon.
Ungvári és Özbas is nyolcaddöntőbe jutott a judo-vb-n
A 81 kilogrammos Ungvári Attila és a 63 kilós Özbas Szofi is megnyerte első mérkőzését vasárnap a taskenti olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon.
Súlycsoportja feltörekvő sztárjába ütközött bele Karakas Hedvig a világbajnokságon
2022 október 8.   Eurosport
Az 57 kilogrammos Karakas Hedvig a 32 között búcsúzott szombaton a taskenti olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon. Ezzel a magyarok számára befejeződött a versenynap, vasárnap a 81 kilós Ungvári Attilát és a 63 kilós Özbas Szofit szólítják tatamira az üzbég fővárosban.
Korán búcsúztak a magyarok a budapesti cselgáncs Grand Slam szombati napján
2022 július 9.   m4sport.hu
A 63 kilogrammos Karakas Hedvig és a 81 kilós Ungvári Attila is kikapott, és az összes szombati magyar helyezetlenül zárt a budapesti cselgáncs Grand Slam-viadalon, amely az olimpiai kvalifikáció első európai állomása.
Ungvári Attila és Özbas Szófi is cselgáncs Európa-bajnoki bronzérmes Szófiában
2022 április 30.   Mandiner
A 63 kilogrammos Özbas Szofi bronzérmet nyert a szófiai cselgáncs Európa-bajnokság szombati versenynapján, megszerezve ezzel a sportág 50. magyar Eb-bronzérmét. Ungvári Attila pályafutása harmadik kontinensbronzát hozta ma össze, bátyja, Ungvári Miklós ezúttal már kapitányként bíztatta a tatami mellett.
Két magyar bronzérem a szófiai cselgáncs Európa-bajnokságon
2022 április 30.   Infostart
A korábbi korosztályos Eb-k után a felnőttek között is menetel a 20 éves magyar Özbas Szofi. A másik dobogós helyre Ungvári Attila ért oda.
Meglett a 99., majd a 100. Eb-érmünk is cselgáncsban
2022 április 30.   Magyar Nemzet
A női 63 kg-ban Özbas Szofi, majd a férfi 81 kg-ban Ungvári Attila is a harmadik helyen végzett Szófiában.
Ungvári Attila Eb-bronzérmes
2022 április 30.   HírTV
A 81 kilogrammos Ungvári Attila bronzérmet nyert a szófiai cselgáncs Európa-bajnokság szombati versenynapján.
Meglett a kilencvenkilencedik, majd a 100. Eb-érmünk is cselgáncsban
Dupla siker - két magyar bronzérem a cselgáncs Európa-bajnokság szombati versenynapján
2022 április 30.   Eurosport
Cselgáncs Eb - A 63 kilogrammos Özbas Szofi és a 81 kilogrammos Ungvári Attila is bronzérmet nyert a szófiai cselgáncs Európa-bajnokság szombati versenynapján. Özbas a magyar dzsúdósport 50. Eb-bronzérmét gyűjtötte be, ehhez adott hozzá még egyet a 33 éves Ungvári.
Ungvári Attila bronzérmet nyert a cselgáncs-Eb-n
2022 április 30.   m4sport.hu
A helyosztón aranyponttal verte ukrán ellenfelét
Özbas Szofi és Ungvári Attila a bronzért küzdhet a cselgáncs-Eb-n
A 63 kilogrammos Özbas Szofi és a 81 kilós Ungvári Attila is a bronzéremért küzdhet a szófiai cselgáncs Európa-bajnokság szombati versenynapján.
Özbas és Ungvári második meccsét is megnyerte a cselgáncs-Eb-n
Karakas Hedvig viszont kiesett.
Három magyar kezdett győzelemmel a cselgáncs-Eb-n
Karakas Hedvig, Özbas Szofi és Ungvári Attila nyert, Gercsák Szabina és Rajkai Róbert kikapott.
Tizenegy cselgáncsozó képviseli Magyarországot az Eb-n, Ungvári Miklós szerint 2-2 érmünk is lehet
2022 április 28.   Eurosport
Cselgáncs Eb - Tizenegy cselgáncsozó képviseli a magyar színeket a péntektől vasárnapig tartó, 71. Európa-bajnokságon, amelyre Szófiában kerül sor. A tavalyi Európa-bajnokságon Lisszabonban az ugyancsak 11 fős magyar küldöttség két bronzéremmel zárt Pupp Réka és Tóth Krisztián révén.
Érzelmes interjút adott a Borsnak a párbaj után az Exatlon sztárja
2022 február 14.   BorsOnline
Sima győzelmet aratott a veteránok csatájában Kása András, kiejtette az olimpiai ezüstérmes cselgáncsozót, Ungvári Mikit. A csapattársai által Faternek becézett Kihívó érzelmes interjút adott a Borsnak a párbaj után.
Ungvári Miklós hatvan nap kimenőt kapott a barátnőjétől
2021 december 19.   Blikk
Az Exatlon Hungary első évadának nagy sztárja volt Ungvári Miklós. Az olimpiai ezüstérmes és háromszoros Európa-bajnok cselgáncsozó most visszatér a „tetthelyre”, a január 3-án induló Exatlon Hungary All Starban a Bajnokok csapatát erősíti Dominikán. Ám most nehezebb szívvel vág a kalandba, a kedvese ugyanis nem szeretné sokáig nélkülözni. A sporto