Bodrogi László

Kerékpár: Bodrogi jobbnak látta, ha pihen az időfutamra
2008 augusztus 9.   She
Nem ment végig a férfi kerékpárosok mezőnyversenyében a szám egyik magyar indulója, Bodrogi László, a magyar kerekes már a futam előtt bevallotta, inkább a szerdai időfutamra koncentrál.
Kerékpár: Bodrogi nem ment végig a mezőnyversenyben
Bodrogi László az országúti kerékpárosok mezőnyversenyének harmadik órájának a végén feladta a küzdelmet.
Bodrogi feladta a mezőnyversenyt
2008 augusztus 9.   Infostart
Feladta az országúti kerékpárosok mezőnyversenyét Bodrogi László a pekingi olimpián.
Kerékpár: Bodrogi elégedetlen a felkészüléssel
2008 augusztus 8.   She
Elégedetlenül nyilatkozott felkészüléséről Bodrogi László, aki szombaton a kerékpárosok országúti mezőnyversenyében, szerdán pedig fő számában, az egyéni időfutamban lesz érdekelt a pekingi olimpián.
Kerékpár: a görcs erősebb volt az óvatos Bodrogi Lászlónál
2008 július 7.   She
Az első számú magyar országúti kerékpáros, Bodrogi László is Franciaországban versenyzett a hétvégén, ám, mint ismeretes, nem a Tour de France-on.
Kerékpár: egyéni időfutam, Bodrogi és Király a bajnok
2008 június 26.   She
A papírformának megfelelően Bodrogi László nyerte a férfiak versenyét az országúti kerékpárosok egyéni időfutam bajnokságán.
Kerkékpár: Bodrogi a 39. az ötödik szakasz után
2008 június 19.   She
A Tour de Suisse kerékpáros körverseny ötödik szakasza után Bodrogi László az összetett versenyben 16 helyet javítva jelenleg a 39.
Kerékpár: a spanyol Freire nyerte az első etapot, Bodrogi a 82.
2008 június 14.   She
A spanyol Oscar Freire, a Rabobank versenyzője nyerte a Tour de Suisse első szakaszát. Bodrogi László a 82. helyről folytathatja a versenyzést.
Kerékpár: Bodrogi László a 23. a Luxemburgi körversenyen
2008 június 7.   She
A Luxemburgi körverseny második szakaszán is a főmezőnnyel ért célba Bodrogi László. Összetettben a 23. helyen áll.
Kerékpár: Kusztor Péter indulhat Bodrogi mellett az olimpián
2008 június 2.   She
Ami eddig is valószínű volt, mostanra hivatalossá vált: Bodrogi László mellett Kusztor Péter indulhat a pekingi olimpia mezőnyversenyében.
Kerékpár: Bodrogi László megérkezett Magyarországra
2008 április 18.   She
Csütörtök este fél 11-kor érkezett Budapestre a világbajnoki ezüstérmes kerékpáros Bodrogi László, aki ezúttal egyenesen Pekingből tért haza. A kínai fővárosban Laci a Nyári Olimpiai Játékok kerékpáros pályáját járta be.
Bodrogi is részt vesz a Critical Mass felvonuláson
2008 április 10.   Metropol
Jövő vasárnap Magyarországra jön a tavaly egyéni időfutamban világbajnoki ezüstérmes Bodrogi László, aki a Critical Mass elnevezésű kerékpáros felvonulás sztárvendége lesz.
Bodrogi László a sztárvendég a Millenárison
2008 április 10.   hirado.hu
Bodrogi egyenesen Pekingből érkezik Budapestre
Portugál körverseny: Bodrogi az időfutamban és összetettben is második
2008 március 15.   Metropol
Bodrogi László a második helyen végzett a portugál kerékpáros körverseny harmadik szakaszán, a 21,5 km-es időfutamon és összetettben is a második pozíciót foglalja el.
Kerékpár: Bodrogi második a portugál körversenyen
2008 március 15.   She
Bodrogi László a második helyen végzett a portugáliai körverseny időfutamán szombaton. A magyar kerekes az olasz Maurizio Biondo mögött ért célba.
Kerékpár: Bodrogi nyerte meg a Nemzetek időfutamát
2007 október 21.   She
Bodrogi László nyerte meg a Nemzetek időfutama elnevezésű kerékpárversenyt a franciaországi Vendée tartományban.
Bodrogi nyerte meg a Nemzetek időfutamát
2007 október 21.   Metropol
Bodrogi László mindent megkaphat
2007 október 2.   Metropol
A friss világbajnoki ezüstérmes Bodrogi László mindent megkaphat, amit kér a pekingi olimpiára, és nem csak a pénzen múlnak dolgok - így foglalható össze a Magyar Kerékpáros Szakági Szövetségtől (MKSZSZ) és a Magyar Olimpiai Bizottságtól (MOB) kapott tájékoztatás lényege.
Bodrogi francia lesz, de az olimpián magyarként versenyez
2007 október 1.   Behaviour
Az egyéni időfutamban világbajnoki ezüstérmes Bodrogi László még ebben az évben francia állampolgárságért folyamodik, ám az országúti kerékpáros a jövő évi pekingi olimpián biztos, hogy magyarként versenyez.