2015. október 24. szombat

okt. 24
18:15
Légiósok: Profin álltam hozzá, teszem a dolgom – Stieber (She)
Stieber Zoltán is pályára lépett a Hamburgban a Hoffenheim elleni német bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Ez volt az első alkalom ebben az idényben, hogy a magyar támadó lehetőséget kapott bajnokin – igaz, csak öt percre. Stieber telefonon beszélt a helyzetéről és a válogatott norvégok elleni Eb-pótselejtezőjéről.
okt. 24
18:17
Fotó: fogadjunk, megtalálja a gólörömnél a képen Mourinhót… (She)
Mint arról beszámoltunk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójában a West Ham United hazai pályán 2–1-re legyőzte a Chelsea-t. A mindent eldöntő gólt a hajrában a csereként beálló Andy Caroll szerezte, a lelátóra küldött José Mourinho azonban érthető okokból nem örült annyira az angol csatár találatánál. A végeredmény: egy sokatmondó kép.
okt. 24
18:33
Moszkvai tenisztorna - Kuznyecova nyerte a döntőt (Infostart)
Az orosz Szvetlana Kuznyecova nyerte honfitársnője, Anasztaszija Pavljucsenkova ellen a 731 ezer dollár összdíjazású moszkvai keménypályás tenisztorna szombati női döntőjét.
okt. 24
18:51
Hamilton volt a leggyorsabb a viharos szabadedzésen (Metropol)
A rendezők az időjárás miatt úgy döntöttek, hogy a gyakorlásra a nézőket nem engedik be a lelátókra.
okt. 24
19:09
Férfi kézilabda BL: győzött a Szeged (Metropol)
A MOL-Pick Szeged egy góllal legyőzte a vendég francia Montpellier csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 6. fordulójában.
okt. 24
19:27
NB I: Király 11-est védett, a Haladás legyűrte a Videotont (She)
A Haladás hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Videotont az NB I 13. fordulójának szombati mérkőzésén. A találkozó egyetlen gólját Gaál Bálint szerezte a 24. percben.
okt. 24
19:36
Férfi kézilabda BL: Letaszítják az élről a Veszprémet? (Agroinform)
Csúcsrangadóra kerül sor a BL 6. körében: a sorozat két esélyese, a PSG és a Veszprém csap össze a francia fővárosban.
okt. 24
19:54
"Komolytalan" - Milanovic élesen bírálta Juncker javaslatát (Behaviour)
"Ha tűz van, nem nézed a jelzőtáblákat, minimálisan nézel körül, és áthajtasz a piroson"
okt. 24
20:03
Szörf-vb - Gádorfalvi hivatalosan is olimpiai induló lett (Infostart)
Gádorfalvi Áron olimpiai kvótát szerzett az ománi szörf-világbajnokságon.
okt. 24
20:03
Jégkorong, EBEL: a Fehérvár 0–2-ről nyert a Villach ellen (She)
A Fehérvár AV19 kétgólos hátrányból 5–3-ra nyert a Villach ellen odahaza a jégkorong EBEL tizenötödik fordulójában.
okt. 24
20:03
Megint nyert a Haladás a Videoton ellen (Metropol)
A szombathelyi csapat 1-0-ra győzte le a tavalyi bajnokot.
okt. 24
20:05
Diósgyőrben is nyert a Ferencváros (Metropol)
A zöld-fehérek legutóbb tavaly októberben éppen a Diósgyőr vendégeként szenvedtek vereséget az élvonalban.
okt. 24
20:07
Ötödször is győzött Angyalföldön az MTK (Metropol)
A budapesti kék-ferhérek ellenfele, a A Honvéd sorozatban harmadszor kapott ki.
okt. 24
20:21
NB II: ikszelt a Mezőkövesd; Zamostny parádés meccse (She)
A Budaörs magabiztosan legyőzte a Szigetszentmiklóst az NB II 11. fordulójának szombati játéknapján, ezzel pontszámban beérte a harmadik Zalaegerszeget a tabellán. A soproni Zamostny Balázs fantasztikusan játszott a Csákvár ellen: három gólig és egy gólpasszig jutott. A Szeged idegenben győzte le a Balmazújvárost, a Vác és a Dunaújváros az utolsó percekben mentett pontot, a Mezőkövesd viszont…
okt. 24
20:21
Diagne duplájával nyert az Újpest a Vasas ellen (Metropol)
A lila-fehérek kilenc nyeretlenül megvívott találkozó után győztek újra.
okt. 24
20:23
Chelsea: „Borzalmas… Ez a vereség mindent elmond” (She)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójában a West Ham United hazai pályán 2–1-re legyőzte a Chelsea-t. A „kékek” gólját szerző Gary Cahill értékelte a látottakat a lefújás után.
okt. 24
20:23
Kétgólos hátrányról fordított Békéscsabán a Paks (Metropol)
A győztes találatot hosszabbításban szerző vendégek hat találkozó óta veretlenek, míg a hazaiak három meccse nyeretlenek.
okt. 24
20:25
Röplabda NB I: Miskolcon nyert a Békéscsaba (She)
Idegenben is biztosan győzött a Békéscsaba a Miskolc ellen a női röplabda NB I szombati első összecsapásán.
okt. 24
20:27
F1: Amerikai Nagydíj, időmérő élőben az NSO-n! (She)
Az Amerikai Nagydíj eső ellenére megtartott harmadik szabadedzésének fele óta rendkívül intenzív eső hullik az austini versenypályára, de az FIA bízik benne, hogy sikerül megrendezni a hivatalos időmérő edzést. Kövesse velünk a történéseket!
okt. 24
20:29
Férfi kézi BL: „Ez volt a szezon legnehezebb mérkőzése a Szegednek” (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 6. fordulójában a Mol-Pick Szeged 28–27-re legyőzte a francia Montpellier-t. A vendégek két másodperccel a vége előtt kiegyenlíthettek volna, a szabaddobásuk azonban nem ment el a kapuig. A mérkőzés után Zubai Szabolcs és Balogh Zsolt értékelt az NSO Tv kamerája előtt.
okt. 24
20:39
Copa América - Az Egyesült Államok lesz a 2016-os házigazda (Infostart)
Az Egyesült Államok ad otthont a 2016-os Copa Américának, a legnagyobb múltú futballtornának, amelynek jövő évi megrendezhetősége korábban kétségessé vált az észak-, a közép- és a dél-amerikai sportági szövetségek vezetőit is érintő korrupciós botrányok miatt.
okt. 24
20:39
FTC: A szurkolók mindenről álmodozhatnak, de… – Doll (She)
Bekő Balázs és Thomas Doll értékelt a 2–0-s vendéggyőzelemmel véget érő DVTK–FTC bajnoki labdarúgó-mérkőzés után az M4-nek.
okt. 24
20:57
Eurofutball: Priskinék remek szériában, a DAC-ot is elverték (She)
Priskin Tamás csapata, a pozsonyi Slovan 1–0-ra győzött a Dunaszerdahely ellen a szlovák labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának szombati rangadóján.
okt. 24
20:57
Idegenben győzött a Hertha BSC (Metropol)
Dárdai Pál csapata az Ingolstadt ellen begyűjtött három pontnak köszönhetően megőrizte ötödik helyét a tabellán.
okt. 24
20:59
Férfi kosár NB I: kikapott a Szolnok, sima Fehérvár-siker (She)
A címvédő Szolnoki Olaj otthon kikapott a Zalaegerszegtől, míg a Körmend hosszabbításban győzte le a vendég Sopront a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.
okt. 24
21:15
Férfi vízi ob I: nyert az OSC és a Szeged is (She)
A hazai bajnoki ezüstérmes és a Bajnokok Ligájában főtáblás OSC az erőviszonyoknak megfelelően hét góllal nyert az UVSE ellen a férfi vízilabda-bajnokság szombati játéknapján.
okt. 24
21:33
Alpesi vk - Olasz siker női óriás-műlesiklásban a söldeni nyitányon (Infostart)
Az olasz Federica Brignone nyerte a női alpesi sízők világkupa-sorozatának Söldenben rendezett idénynyitó óriás-műlesikló versenyét szombaton.
okt. 24
21:51
Férfi vízilabda ob I - Nyert az OSC és a Szeged is (Infostart)
okt. 24
22:09
Rio 2016 - Eddig 57 fős a magyar csapat (Infostart)
Az ománi szörf-világbajnokságon Gádorfalvi Áron olimpiai kvótát szerzett, így jelenleg 57 fős a riói magyar csapat.
okt. 24
22:09
Hoki Kontinentális Kupa: él a remény, javított a DVTK (She)
A házigazda DVTK Jegesmedvék jégkorongcsapata javított a nyitó fordulós vereséget követően: a szombati második fordulóban 4–3-ra legyőzte a szlovén Acroni Jesenice együttesét.
okt. 24
22:11
Bundesliga: Dárdai csak a védekezéssel elégedett (She)
Dárdai Pál, a Hertha vezetőedzője a védekezéssel elégedett, örül a szombat este Ingolstadtban megszerzett három pontnak, azonban támadásban többet vár a labdarúgóitól.
okt. 24
22:13
FTC: „Élénken élt bennünk, hogy legutóbb a DVTK-tól kaptunk ki” (She)
A két vezetőedző, Thomas Doll és Bekő Balázs mellett Dibusz Dénes és Novothny Soma értékelése a DVTK–FTC (0–2) bajnoki labdarúgó-mérkőzésről.
okt. 24
22:27
La Liga: 3 büntető, 1 francia mesterhármas, 5 Sevilla-gól (She)
A Sevilla 5–0-ra legyőzte a Getafét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójában.
okt. 24
22:29
Ligue 1: négy meccs, négy piros a szombati játéknapon (She)
Szombaton négy mérkőzést rendeztek meg a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 11. fordulójában, és nyolc gól mellett négy piros lapot is láthattak a szurkolók.
okt. 24
22:45
Hollandia: Vidáék kikaptak, Otigbáék ikszeltek, a PSV nyert (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 10. fordulójában Vida Kristopher klubja, a De Graafschap hazai pályán 1–0-ra kikapott a Heraclestől. A magyar légiós sérülés miatt nem volt benne a meccskeretben.
okt. 24
22:47
Serie A: az Inter sorozatban negyedszer nem győzött (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójában az Inter 1–1-es döntetlent játszott a Palermo otthonában. A milánóiak tíz emberrel fejezték be a találkozót Jeison Murillo kiállítása miatt.
okt. 24
23:21
Férfi kézi BL: török meglepetés, kikapott a PPD Zagreb (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 6. fordulójában az eddig pont nélkül álló török Besiktas hazai pályán meglepetésre legyőzte a korábban az MVM Veszprémet nagy erőbedobásra késztető horvát PPD Zagrebet.