Munkájában nagyon sikeres Orosz Barbara (38), és úgy érzi, eddigi legizgalmasabb időszakát éli meg szakmailag, azonban emellett, vagy éppen ezért, eddig elkerülte az igazi szerelem.
Az aktív öregkor legnagyobb szószólója, rengeteget utazik, és a neve még mindig generációknak melengeti meg a szívét. Endrei Judittal (65) lakóhelyén, Szentendrén beszélgettünk az utazásokról, az anyaságról és arról, milyen érzés retró sztárnak lenni.
Jakupcsek Gabriella annyit nevetett a #Bochkor forgatásán, hogy elment a hangja. A műsor felvétele csütörtökön volt, az első új őszi adást vasárnap 20:10-kor láthatják a nézők. Hajdu Steve és Tornóczky Anita mellett először ült Bochkor Gábor kanapéján Kárász Róbert is.
Bár a körülmények és a lakáson lefoglalt két zacskó gyógyszer arra engednek következtetni, hogy Ádám Tamás eldobta magától az életet, barátai biztosak abban, hogy a kultikus Família Kft. főszereplője véletlen gyógyszerbaleset áldozata lett.
Nem nyugszik az a nő, aki hosszú éveken keresztül zaklatta Rékasi Károlyt és Peller Károlyt. Ahogy azt a Ripost nemrégiben megírta, a Hajnalka nevű nő ismét támadásba lendült, most pedig újabb ismert színészekre vetette ki a hálóját.
Ha azt gondolja, hogy a rakott krumplin nem lehet sokat variálni, akkor téved. A jól bevált recepten változtasson egy kicsit, így mindig meg tudja lepni a ház népét.
Hatalmas volt a felhajtás az időtlen szexszimbólum, Claudia Cardinale körül, aki a II. Budapesti Klasszikus Film Maraton nemzetközi fesztivál díszvendégeként érkezett Magyarországra.
Többször is könnyekben tört ki a MasterChef VIP-ben Szabó Dóri, aki másodpercek alatt képes hatalmas mélységeket és magaslatokat megélni. És bár nem bánja, hogy ki tudja mutatni az érzelmeit, szeretne kicsit megkeményedni.
Nemes Jeles László Napszállta című alkotásának ítélte a legjobb film díját a nemzetközi filmkritikusok szövetsége, a FIPRESCI zsűrije a Velencei filmfesztiválon.
Maga a terméket árusító áruházlánc, a Tesco adta ki a közleményt, mely szerint biztonsági okok miatt kivonják a forgalomból az egyik terméküket. A Dieffe Bike-GP névre hallgató gyermek kerékpárnyereg gyártásánál hiba lépett fel, ami veszélyeztetheti a kicsik biztonságát. A terméket a lengyelországi Seven Polska forgalmazza, amelynek vonalkódja:
Minden este törzshelyén sörözgetett és jókedvűen bandukolt haza, de az utóbbi hetekben lehajtott fejjel járkált, és már vissza sem köszönt szomszédainak. Környezete szerint Ádám Tamáson látszott, hogy baj van.
Elege lett a gyorshajtókból a rendőrségnek, bekeményítenek. És lényegében bárhol megtehetik, az ugyanis nincs szabályozva, hogy a traffipax csak forgalommal megegyező irányba állhat.
Soha nem járt még ilyen közel a megoldáshoz a rendőrség, hogy ki ölte meg öt évvel ezelőtt Kardosné Gyurik Krisztinát. Van egy rejtélyes gyanúsított, így végre kiderülhet, mi történt 2013 szeptemberében.
‒ Megmutatta otthonát a Vasárnapi Blikknek Yvonne Dederick. A Feleségek luxuskivitelben című műsor sztárja egy csodás, többszintes házban él iskolás fiával, Alexszel (11).
A családi, baráti összejövetelekhez hozzátartoznak a nyárson sült ételek. Egy ilyen főételt ajánlok erre a hét végére, amelynek receptjét Rohács Árpád mesterszakács barátomtól kaptam.
Több mint 600 filmes kelléket árvereznek el szeptember 20-án a Londonban. Olyan emblematikus tárgyak kerülnek kalapács alá, mint Tom Hanks baseballsapkája a Forrest Gump című filmből, amelyben keresztülfutotta az Egyesült Államokat. A filmes tárgyakra szakosodott Prop Store aukciósház összesen 3,5 millió font (1,2 milliárd forint) bevétellel számol
Igazán jó dolga van a legfrissebb Bors-nyertesek unokáinak. A játékos kedvű nyugdíjas nagyszülők ugyanis egytől egyig szeretett unokáikra költik a nyereményüket.
Egy negyvenéves hajléktalan, más bűncselekmény miatt éppen börtönben ülő férfit gyanúsítanak a soroksári kocogó nő meggyilkolásával – hangzott el dr. Petőfi Attila rendőr vezérőrnagy ma reggeli sajtótájékoztatóján. R. Szilvesztert DNS-minta alapján kapták el, a férfit a múlt szerdán sikerült beazonosítani. Az elkövetőt – akinek asztalos volt a sza
Koós János már házas volt, amikor egy táncdalfesztivál próbáján először megpillantotta Dékány Saroltát, akibe ott azonnal, első látásra belehabarodott. Az énekesnő nem csak szépségével, de főzőtudományával is levette a lábáról Koóst. Mindez elég volt ahhoz, hogy a Kislány a zongoránál előadója azonnal elváljon első nejétől, hogy aztán Saroltát veg
A rendőrök két személyt állítottak elő. A nyomozás jelenlegi adatai alapján szombatra virradó éjszaka Badacsonyban két társaság tagjai között szóváltás alakult ki. Dulakodni kezdtek, egy ember életét vesztette. Az ügyben a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. Eddig k
Nagy sikerrel rendezték meg péntek este A Futball éjszakája programsorozatot. Huszonnégy helyszínen rendeztek különféle szórakoztató és kulturális eseményeket, több városból, például Hajdúszoboszlóról és Salgótarjánból máris érkezett visszajelzés, miszerint az ötlet remek, a megvalósítás ugyancsak, köszönik a lehetőséget, jövőre folytatás. – Ere
Kisebb riadalmat keltett Csősz Boglárka, amikor is Instagram-oldalán egy rövid videóhoz is előbb a before surgery, azaz műtét előtt, majd egy másik videóhoz a surgery, vagyis műtét címkét írta. Természetesen hamar kiderült, hogy a luxusfeleségnek a világon semmi baja nincs, mindössze egy török édesség készítésének fázisait hasonlította egy műté
Információnk szerint a Rába Hotel valamennyi pincére felmondott a közelmúltban, ezért nem is fogad most külsős vendégeket a szálloda földszintjén működő Belga söröző. A hotel szállóvendégeit ki tudják szolgálni - beugró emberekkel.
Gyakorlott háziasszonynak vallja magát Janicsák Veca (28), amit a képernyőn is bizonyíthat. Hétfőtől a TV2 MasterChef VIP című műsorában ő is harcba száll a legjobb séf címéért, ám a családjában kitüntették a legügyesebb szakácsnak.