Medve támadt egy férfira szerda délután a székelyföldi Csíkkarcfalván - közölte az Agerpres hírügynökség, a Hargita megyei önkormányzat közleményére hivatkozva.
- Nem szereti erős sminkkel felhívni magára a figyelmet az énekesnő: Tóth Andi elárulta, már véget ért életének az a korszaka, amikor a kihívó külső érdekében durván kifestette magát.
A Hadik egyike Budapest nagy irodalmi kávéházainak, mely az 1920-as években élte fénykorát. Bár a kávéjáról az a hír járta, hogy rossz, a hely még így is legendássá vált, elsősorban azoknak köszönhetően, akik ide jártak.
Egyesült Királyság - Újra megcsodálhatta mesés esküvői ruháját a sussexi hercegné: Meghan Markle le sem tagadhatná, mennyire odavan a ruháért, amelyben hamarosan az egész világ is gyönyörködhet.
Zuhany vagy kád: a lakberendezés örök dilemmája ez! Ráadásul legtöbbször gyorsan is kell dönteni e kérdésben, mivel a használt lakásba költözés után jellemzően a fürdőszobának esnek neki az újdonsült tulajok legelőször. Barangolj velünk egy kicsit a zuhanykabinok és sarokkádak világában!
Nincs könnyű helyzetben a Király család. A család egyik fele ugyanis Magyarországon, a másik pedig Amerikában él, így egyáltalán nem egyszerű összehozni egy találkozót.
Stohl András életében nincs megállás. Egyszerre több lábon áll: rádiózik, szinkronizál, a színházban is játszik, mindezek mellett még műsort is vezet a TV2-őn.
Tovább nőtt a hazai háztartások vagyona, a Magyar Nemzeti Bank friss adatai alapján csaknem 1 300 milliárd forintot takarítottak meg az első félévben, amelyből a második negyedévre bő 800 milliárd jutott. A félretett pénz mellett a hozamok is növelték a megtakarításokat, hat hónap alatt közel 670 milliárd forinttal – írta a Világgazdaság. Ez az öss