Kiss Dániel

Atlétikai Eb: Baji elődöntős, Kiss kiesett 110 m gáton
2014 augusztus 13.   She
Baji Balázs bejutott az elődöntőbe, Kiss Dániel viszont kiesett 110 m gáton a zürichi atlétikai Európa-bajnokságon szerdán.
Olimpia: női pólósaink elődöntője, Kovács Katalinék a vízen - a keddi program
2012 augusztus 7.   She
A londoni ötkarikás játékok keddi napján sem maradunk magyar érdekeltségű események nélkül, sőt női vízilabda-válogatottunk a döntőbe jutásért száll harcba Spanyolországgal 20.40 órakor. Kajak-kenusaink is folytatják, három számban leszünk érdekeltek. Az atlétikaversenyeken a gerelyhajító Juhász Vandáért és a 110 méteres gátfutásban induló Baji Balázsért és Kiss Dánielért szoríthatunk. Lőrincz…
Atlétikai Eb: Kiss és Baji búcsúzott 110 m gáton
2012 július 1.   She
Kiss Dániel és Baji Balázs sem jutott a döntőbe 110 m gáton a Helsinkiben zajló atlétikai Európa-bajnokságon.
Baji Balázs és Kiss Dániel is elődöntős, előbbi egyéni csúcsot javított
2012 június 30.   Agroinform
Mindkét magyar versenyző bejutott a második fordulóba a 110 méteres gátfutás előfutamából az atlétikai Eb-n.
Baji legyőzte Kisst, Deák Nagy 46 mp-en belül
2012 június 16.   Agroinform
A 117. atlétikai országos bajnokság legizgalmasabb csatáját a 110 gátas, Baji Balázs és Kiss Dániel vívta egymással.
Kiss Dániel arany-, Fazekas ezüstérmes a moszkvai atlétikai viadalon
2012 június 11.   Agroinform
Kiss Dániel 110 m gáton arany-, Fazekas Róbert diszkoszvetésben ezüstérmet nyert az orosz fővárosban.
Atlétika: húsevő baktérium támadta meg Eb-bronzos gátfutónk szervezetét
2011 november 26.   She
Egy augusztusi műtétet követően húsevő baktérium támadta meg Kiss Dániel, a jövő évi olimpiai részvételt már korábban kiharcoló Európa-bajnoki bronzérmes gátfutó szervezetét – írta szombati számában a Blikk.
Atlétika: nemzetközi versenyekre alkalmas pályát adnak át Budapesten
2011 szeptember 29.   She
Végre hazai pályán edzhet az Európa-bajnoki bronzérmes gátfutó, Kiss Dániel.
Kiss és Minczér sem utazik az atlétikai világbajnokságra
2011 augusztus 18.   ATV
Az olimpiai felkészülés érdekében lemondta a részvételt az augusztus 27-én kezdődő atlétikai világbajnokságon Kiss Dániel. Sérülés miatt Minczér Albert sem utazik Dél-Koreába.
Atlétika: Kiss Dániel nem indul a tegui világbajnokságon
2011 augusztus 18.   She
Az olimpiai felkészülés érdekében lemondta a részvételt az augusztus 27-én kezdődő tegui atlétikai világbajnokságon Kiss Dániel.
Atlétika: Kiss Dániel a 6., Powell a világ idei legjobbját futotta
2011 június 30.   She
Kiss Dániel 13.54 mp-es idővel a hatodik lett a 110 méteres gátfutás döntőjében a csütörtöki, lausanne-i atlétikai Gyémánt Liga-versenyen. A számot az olimpiai bajnok és világcsúcstartó kubai Dayron Robles nyerte 13.12-vel.
Atlétika: Pars győzött a prágai viadalon, Kiss Dániel negyedik
2011 június 13.   She
Pars Krisztián nyerte a férfi kalapácsvetést a hétfői prágai nemzetközi atlétikai viadalon.
Atlétika: itthon Kiss Dániel és Papp Krisztina az év atlétája
2010 október 22.   She
A magyar szövetség elnökségi döntésével Kiss Dániel és Papp Krisztina lett az év atlétája 2010-ben Magyarországon.
Videó: Kiss Dániel Európa-bajnoki bronzot érő fantasztikus futása!
2010 július 30.   She
Ahogy arról beszámoltunk, Kiss Dániel a harmadik helyen végzett a barcelonai atlétikai Európa-bajnokság 110 méteres gátfutásának döntőjében. A magyar atléta Németh Roland 2002-es, 100 méteren elért Eb-bronza után szerzett ismét érmet világversenyen futószámban Magyarországnak.
Atlétikai Eb: a bronzérmes Kiss Dániel szerint még sok van benne
A Barcelonában zajló atlétikai Eb-n 110 m gáton harmadikként végző Kiss Dániel előre elfogadta volna az Európa-bajnoki bronzérmet, de úgy érzi, a döntőben egyéni csúcsot is futhatott volna, ha frissebb.
Atlétikai Eb: Kiss Dániel bronzérmes 110 méter gáton
2010 július 30.   Infostart
Kiss Dániel bronzérmet szerzett a 110 m gát döntőjében a barcelonai atlétikai Európa-bajnokságon, pénteken.
Atlétikai Eb: Kiss Dániel harmadik helyen végzett 110 gáton!
Kiss Dániel fantasztikus: a harmadik helyen végzett a barcelonai atlétikai Európa-bajnokság 110 méteres gátfutásában. A magyar sportoló Németh Roland 2002-es Eb-n, 100 méteren elért bronza után először nyert érmet hazánknak futószámban.
Atlétikai Eb: Kiss Dániel bejutott a féri 110 gát döntőjébe
Kiss Dániel a második helyen végzett futamában a barcelonai atlétikai Európa-bajnokság 110 méteres gátfutásának elődöntőjében, így bejutott az este nyolc előtt tíz perccel kezdődő döntőbe.
Atlétikai Eb: Kiss Dániel a legjobb idővel elődöntős 110 m gáton
2010 július 29.   She
Kiss Dániel a legjobb idővel jutott be a 110 m gát elődöntőjébe csütörtökön a barcelonai atlétikai Európa-bajnokságon.
Magyar futó Európa harmadik legjobb atlétája
2010 július 20.   Behaviour
Kiss Dániel a harmadik helyen végzett az Európai Atlétikai Szövetség (EAA) szavazásán, amelyen június hónap legjobbjaira adhatták le voksaikat szurkolók, újságírók és szakértők.