Hét versenyzőnk utazik a fedettpályás Európa-bajnokságra
2013 február 25.   Agroinform
A súlylökő Kürthy Lajos nem utazik, míg a hétpróbázó Szabó Attila meghívást kapott a fedettpályás atlétikai Eb-re.
Atlétika: hét magyar indul a fedett pályás Eb-n
2013 február 25.   She
Sérülés miatt a súlylökő Kürthy Lajos nem utazik, ugyanakkor a hétpróbázó Szabó Attila meghívást kapott a csütörtökön kezdődő fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságra, amelyen így hét magyar sportoló vesz részt.
Súlylökés: Kürthy Lajos a második helyen zárt Linzben
2013 február 1.   She
A súlylökő Kürthy Lajos a második helyen végzett a linzi fedettpályás atlétikai viadalon.
A súlylökő Kürthy Lajos ezüstérmet szerzett Linzben
2013 február 1.   Agroinform
Bor a vigaszágon, kizárták a női váltót - olimpia percről percre
2012 augusztus 3.   ATV
Az Európa-bajnok Pars Krisztián már az atlétikai versenyek első napján, pénteken dobókörbe lépett a kalapácsvetők selejtezőjében a londoni olimpián. A cselgáncsozó Bor Barna negyeddöntőbe jutott, de ott kikapott, így a vigaszágon folytatta, és hetedik lett. Sidi Péter és Kürthy Lajos nem jutottak döntőbe kisöbű szabadpuskában, illetve súlylökésben, csakúgy, mint a női 4x100-as vegyesváltónk.…
Olimpia: a pénteki program és a magyar versenyzők
2012 augusztus 3.   She
Ahogy véget ér az úszás az olimpián, kezdődik az atlétika – az úszóversenyek utolsó előtti, az atlétikai viadal nyitó napját rendezik pénteken Londonban. Ismét lesz kikért izgulnunk: Sidi Péter most a sportpuskások versenyében indul, Bor Barna holland ellenféllel kezd cselgáncsban, úszásban Dara Eszter, Gyurta Gergely, Kis Gergő és Kapás Boglárka, valamint a női és férfi 4x100-as vegyes váltó áll…
Óriási volt Deák Nagy!
2012 július 2.   Behaviour
Deák Nagy Marcell fantasztikus teljesítménnyel a második helyen végzett a 400 méteres síkfutás döntőjében a helsinki atlétikai Európa-bajnokságon, ezzel megszerezte a magyar csapat első érmét. A súlylökők fináléit Márton Anita a hetedik, Kürthy Lajos a 9. helyen fejezte be.
Kürthy Lajos kilencedik lett súlylökésben
2012 június 29.   Agroinform
Kürthy Lajos kilencedik lett súlylökésben a helsinki atlétikai Európa-bajnokságon pénteken.
Atlétikai Eb: Kürthy Lajos 9. lett súlylökésben
2012 június 29.   She
Kürthy Lajos a 9. helyen végzett a helsinki atlétikai Európa-bajnokságon súlylökésben.
Atlétikai Eb: Deák Nagy Marcell ezüstérmes 400 méteren
Deák Nagy Marcell ezüstérmes lett a helsinki atlétikai Európa-bajnokság 400 méteres síkfutásának döntőjében. Súlylökésben a nők között Márton Anita 7., a férfiaknál Kürthy Lajos 9. lett. Hétpróbában Farkas Gyöngyi a szombati folytatás előtt a 16. helyen áll. A délelőtti selejtezőkből a diszkoszvető Kővágó Zoltán a 2., a kalapácsvető Orbán Éva a 8. helyen jutott a szombati fináléba.
Kürthy kicentizte
2012 június 29.   Behaviour
Kürthy Lajos súlylökésben bejutott a döntőbe, Deák Nagy Marcell a 400 méteres síkfutás előfutamából kvalifikálta magát a középdöntőbe, a többi magyar induló számára a szerdai nyitónap a búcsút is jelentette a helsinki atlétikai Európa-bajnokságon.
Kürthy döntős súlylökésben, Deák Nagy elődöntős 400-on - szerdai összefoglaló
2012 június 27.   Agroinform
A Helsinkiben zajló atlétikai Európa-bajnokság nyitónapján a másik öt magyar érdekelt búcsúzott.
Kürthy döntős súlylökésben
2012 június 27.   Metropol
Bízik benne, hogy az atlétikai Eb döntőjében jobban megy majd neki, mint most.
Atlétika: Kürthy döntős súlylökésben az Eb-n
2012 június 27.   She
A súlylökő Kürthy Lajos bejutott a döntőbe az atlétikai Európa-bajnokságon Helsinkiben.
Kürthy Lajos bejutott a fináléba
A súlylökő Kürthy Lajos bejutott a döntőbe az atlétikai Európa-bajnokságon, Helsinkiben.
Atlétika: Kővágó és Kürthy is jó eredménnyel győzött az ob-n
2012 június 17.   She
Amint az várható volt, a férfi kalapácsvetés mellett a férfi diszkoszvetés hozott világszínvonalú eredményt vasárnap a 117. atlétikai országos bajnokságon. A múlt héten a New York-i Gyémánt Liga-viadalon győztes Kővágó Zoltán Szekszárdon is jó formát mutatott, s nagyszerű, 67.91 méteres dobással szerezte meg az aranyérmet.
Kürthy Lajos már a nyitónapon kiesett a fedett pályás vb-n
2012 március 9.   Agroinform
Kürthy Lajos nem került be a nyolcas döntőbe férfi súlylökésben az isztambuli fedettpályás atlétikai világbajnokságon.
Atlétika: három magyar versenyző indul a fedett pályás vb-n
2012 február 28.   She
Három versenyző képviseli Magyarországot a márciusi fedett pályás atlétikai világbajnokságon: a honi szövetség keddi tájékoztatása szerint a gátfutó Baji Balázs, a súlylökő Kürthy Lajos és a még juniorkorú sprinter, Nguyen Anasztázia utazik Isztambulba.