Kálovics Anikó

Atlétika: Kálovics nyerte a klagenfurti félmaratonit
2008 augusztus 24.   She
Kálovics Anikó nyerte a Klagenfurtban vasárnap rendezett félmaratoni futóversenyt.
Atlétika, női 10 000m: etióp arany, Kálovics a 22.
2008 augusztus 15.   She
A női 10 000 méteren az etióp Tirunesh Dibaba lett az olimpiai bajnok, az ezüstérmet a török Elvan Abeylegesse nyerte, míg a harmadik helyen az amerikai Shalane Flanagan végzett. A magyar Kálovics Anikó 22. lett.
Atlétika: Kálovics Anikó negyedik az Európa Kupán
2008 április 13.   She
Kálovics Anikó a negyedik helyen végzett az Isztambulban rendezett 10 ezer méteres Európa Kupán.
Atlétika, mezeifutó Eb: Kálovics Anikó ötödik
2007 december 9.   She
Kálovics Anikó az ötödik helyen végzett a spanyolországi Toróban rendezett mezeifutó Európa-bajnokságon. A nők versenyét a hazai színeket képviselő Marta Dominguez nyerte.
Atlétika: Kálovics Anikó harmadik lett Skóciában
2007 május 6.   She
Kálovics Anikó a harmadik helyen végzett a 10 kilométeres Great Edinburgh futóversenyen.
Atlétika: Kálovics sikere és pályacsúcsa Luzernben
2007 április 29.   She
Kálovics Anikó (képünkön) győzött - mégpedig új pályacsúccsal - a nők versenyében a hagyományos luzerni városi futáson.