Atlétikai vb: Kővágó és Fazekas is kiesett
2011 augusztus 29.   Metropol
Csalódást keltve a világranglista vezető Kővágó Zoltán, valamint Fazekas Róbert sem jutott tovább a diszkoszvetés hétfői selejtezőjéből a tegui atlétikai világbajnokságon.
Reggeli hidegzuhany - Kővágó és Fazekas is kiesett a selejtezőben
2011 augusztus 29.   Agroinform
A Teguban zajló atlétikai világbajnokságon egyik magyar diszkoszvető sem jutott döntőbe - Kővágó Zoltán és Fazekas Róbert is kiesett a selejtezőben.
Atlétika vb: döntőbe se jutott a világranglistát vezető magyar diszkoszvető
2011 augusztus 29.   ATV
Kővágó Zoltán és Fazekas Róbert se jutott túl a selejtezőkön, utóbbinak érvényes kísérlete sem volt.
Atlétikai vb: Kővágó és Fazekas sem jutott be a diszkoszvetés fináléjába
2011 augusztus 29.   She
A dél-koreai Teguban zajló atlétikai világbajnokságon magyar versenyző nélkül rendezik meg a férfi diszkoszvetés fináléját, pedig Kővágó Zoltán és Fazekas Róbert is ott volt a mezőnyben.
Teguban Pars és Kővágó gyarapíthatja az eddigi kilenc magyar érmet
2011 augusztus 25.   Agroinform
Az eddigi 12 szabadtéri atlétikai világbajnokságon még nem született magyar aranyérem, ezüstből négyet, bronzból ötöt gyűjtöttek honfitársaink. Az első magyar aranyat Pars Krisztián és Kővágó Zoltán is megszerezheti.
Oldódjon végre a görcsös és kétségbeesett versenyzés - Dornbach Ildikó
2011 augusztus 24.   Agroinform
A szombaton kezdődő atlétikai világbajnokságon elsősorban dobóinktól várhatunk jó szereplést, Kővágó Zoltán és Pars Krisztián is éremesélyesként utazott Teguba.
Kővágó újabb nagy dobása
2011 augusztus 7.   Metropol
Nagyon jó, 67,17 méteres dobással győzött a diszkoszvető Kővágó Zoltán vasárnap a 116. atlétikai országos bajnokság második napján, Szekszárdon.
Atlétika: Kővágó újabb nagy dobása első helyet ért az ob-n
2011 augusztus 7.   She
Nagyon jó, 67.17 méteres dobással győzött a diszkoszvető Kővágó Zoltán vasárnap a 116. atlétikai országos bajnokság második napján, Szekszárdon.
Atlétika: Richards-Ross idei legjobbjával nyert 400 m-en Londonban
2011 augusztus 6.   She
A világbajnoki címvédő amerikai Sanya Richards-Ross idei legjobbján csaknem egy mp-et javítva, kiváló, 50 mp-en belüli eredménnyel nyerte meg a női 400 métert a Gyémánt Liga-sorozat londoni állomásának második napján, szombaton, amelyen Kővágó Zoltán második lett diszkoszvetésben.
Kővágó második Londonban
2011 augusztus 6.   Agroinform
Kővágó Zoltán a második helyen végzett a férfi diszkoszvetők között az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat londoni versenyének második napján.
2011 augusztus 6.   Infostart
Kővágó összekapta magát és második lett Londonban
2011 augusztus 6.   HírTV
Atlétika: Kővágó Zoltán második lett a londoni Gyémánt Liga-viadalon
A diszkoszvető Kővágó Zoltán 66.29 méteres eredményével a második helyen végzett a londoni Gyémánt Liga-viadalon.
Atlétika: Kővágó és Baji is indul a következő Gyémánt Liga-viadalon
2011 augusztus 4.   She
Pénteken és szombaton kerül sor az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat kétnapos versenyére Londonban, a Crystal Palace-ban a diszkoszvető Kővágó Zoltán mellett a 110 m gátas Baji Balázs is indul.
Atlétika: először Szekszárdon az ob, dobókörben a világelső Kővágó
2011 augusztus 3.   She
A még épülő szekszárdi sportcentrum új atlétikapályáján rendezik meg a hétvégén a 116. atlétikai országos bajnokságot. Az ob-ra, amelynek először ad otthont a tolnai megyeszékhely, 400-450 sportolót várnak, köztük a világ idei legjobb diszkoszvető eredményével büszkélkedő Kővágó Zoltánt – hangzott el az esemény szerdai sajtótájékoztatóján.
Kővágó a világ idei legjobbjával nyert, Powell tíz másodpercen belül futott
2011 július 31.   Infostart
Asafa Powell 9.86 mp-cel nyerte a férfi 100 méteres síkfutást szombaton a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon - a jamaicai az első sprinter, aki Magyarországon 10 mp-en belül ért célba ezen a távon. A 30 ország közel 200 versenyzőjét felvonultató versenyen Kővágó Zoltán 69,50 méterrel, a világ idei legjobbjával diadalmaskodott diszkoszvetésben, Pars Krisztián pedig 79,37 méterrel…
Kővágó Zoltán a világ idei legjobbjával nyerte a diszkoszvetést
2011 július 30.   Agroinform
Olimpiai ezüstérmesünk 69.50 méterrel, a világ idei legjobb eredményével nyerte a diszkoszvetést a Gyulai István Memorial Atlétikai Nagydíjon.
Atlétika: Kővágó a világ idei legjobbját dobta diszkosszal Budapesten
2011 július 30.   She
Kővágó Zoltán a diszkoszvetés 5. sorozatában 69.50 métert dobott a mai budapesti Gyulai-emlékversenyen, ezzel a világ idei legjobb eredményét érte el – jelentette tudósítónk.
Kővágó negyedik lett, Bolt nyerte a 200-at Párizsban
2011 július 8.   Agroinform
A diszkoszvető Kővágó Zoltán negyedik helyen végzett az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat párizsi versenyén.
Atlétika: Kővágó Zoltán a negyedik helyen végzett Párizsban