2012. szeptember 1. szombat

szept. 1
16:21
Button rajtolhat az élről (Infostart)
A brit Jenson Button nyerte a Formula-1-es Belga Nagydíj időmérő edzését, így a McLaren versenyzője rajtolhat az élről.
szept. 1
16:27
A liverpooli ügyvezető állásába kerülhet a Dempsey-ügy (Agroinform)
Dempsey maga is az Anfieldre akart igazolni, de az ügyletet nem tudta nyélbe ütni Iyan Ayre ügyvezető igazgató.
szept. 1
16:29
A Lazio volt edzője ülhet le a kolozsvári kispadra (Agroinform)
A hírek szerint a gyenge bajnoki szereplés miatt van esély arra, hogy Ioan Andone távozzon Vass Ádám csapatától.
szept. 1
16:31
Fiatal brazil csatárt igazolt a Videoton (Agroinform)
A Videotonban folytatja pályafutását a brazil csatár, Paraiba, aki három évre kötelezte el magát a fehérváriakhoz.
szept. 1
16:39
F1: Úgy meghatódtam, mint egy győzelemnél - Button (She)
A McLaren új légterelőjét használó Jenson Button – a 2009-es Monacói Nagydíj óta először – az első rajtkockából indulhat F1-es futamon holnap Spában. Az angol úgy örül a részsikerének, mintha megnyert volna egy versenyt.
szept. 1
16:41
NB I: Nem foglalkozunk a tabellával - Pintér Attila (She)
A labdarúgó NB I szombat délutáni mérkőzésén a Győri ETO Koltai Tamás mesterhármasával 3–0-ra győzött a Diósgyőr vendégeként. Pintér Attila, az ETO vezetőedzője a remek siker ellenére elégedetlenségének is hangot adott – a mérkőzés kezdési időpontja miatt.
szept. 1
16:43
Man. City: Balotelli szemműtét miatt egy hónapig nem játszik (She)
Sergio Agüero térdsérülése után újabb támadó dől ki az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester Cityből: Mario Balotelli kedden Bresciában szemműtéten esik át, rövidlátását korrigálják.
szept. 1
16:45
A Tigris három napja - meccselemzés, Atlético - Chelsea (Agroinform)
Diego Simeone és Radamel Falcao zsenialitásával könnyedén győzött a madridi csapat az európai Szuperkupában.
szept. 1
16:45
F1: Kobajasi sejtette, de álmodni sem mert róla (She)
Szato Takuma 2004-es nürburgringi bravúrja óta nem indult japán versenyző az első rajtsorból Formula–1-es futamon – a nyolcéves várakozásnak Kobajasi Kamui vetett véget Spában, a Belga Nagydíj időmérőjén, amelyen mindössze három tizeddel maradt el Jenson Button fantasztikus időeredményétől.
szept. 1
16:47
A meleg miatt migrént kaptak a játékosaim - Pintér Attila (Agroinform)
Koltai Tamás mesterhármasával meglepően simán, 3-0-ra nyert a vendég Győr a Diósgyőr otthonában.
szept. 1
16:47
West Ham: Carroll megsérült, négy hétre kidőlt (She)
Bár nagyon jól sikerült Andy Carroll bemutatkozása a West Ham Unitednél, a Liverpool kölcsönjátékosát combizomsérülés miatt a második félidőben le kellett cserélni. A csatár Sam Allardyce menedzser elmondása szerint egy hónapig nem állhat új csapata rendelkezésére.
szept. 1
16:49
Eső helyett a meglepetés lába lóg - gondolatok időmérő után (Agroinform)
Button pole pozíciója meglepőbb, mint egy lottóötös, de Vettel vagy Hamilton betlijére sem sokan fogadtak volna.
szept. 1
16:57
Ökölvívás: Miguel Cotto Trouttal mérkőzik meg decemberben (She)
Miguel Cotto twitter bejegyzése szerint – amelyet a Golden Boy Promotion vezérigazgatója, Richard Schaefer is megerősített – a Puerto Ricó-i bunyós december 1-jén a New York-i Madison Square Gardenben a WBA nagyváltósúlyú reguláris világbajnokával, az amerikai Austin Trouttal csap össze.
szept. 1
16:57
Gólgazdag meccsek az NB1-ben (Metropol)
OTP Bank Liga összefoglaló a szombati játéknapról.
szept. 1
16:59
F1: Ez a sorrend a futamon is megfelelne - Alonso (She)
Fernando Alonso szerencsésnek tartja magát amiatt, hogy hatodik rajtkockája ellenére Lewis Hamiltont és Sebastian Vettelt is megelőzi a rajtrácson a vasárnapi Belga Nagydíjon, és elfogadná, ha ugyanabban a sorrendben érnének célba az autók, ahogy elrajtolnak.
szept. 1
17:03
Sarapova ismét szingli (Agroinform)
Három év után szakított Marija Sarapova és a szlovén kosárlabdázó, Sasha Vujacic.
szept. 1
17:05
Platini alapvonali bírókért zsarolja az európai szövetségeket (Agroinform)
Az UEFA elnöke továbbra is úgy gondolja, hogy 2020-ban 13 különböző országban kellene rendezni az Európa-bajnokságot.
szept. 1
17:09
Czvitkovics Péter visszatér Debrecenbe (Behaviour)
Felbontotta szerződését a belga Kortrijk labdarúgócsapatával Czvitkovics Péter, aki igent mondott korábbi itthoni csapata, a Debrecen ajánlatára.
szept. 1
17:15
Videó: Koltai mesterhármasával nyert az ETO Diósgyőrben (She)
A labdarúgó NB I 6. fordulójában a Győri ETO nagyon könnyedén nyert a DVTK otthonában. A vendégek a 41. percben Koltai Tamás távoli bombájával szereztek vezetést, majd ugyanő növelte az előnyüket – Ribánszki László kapus hathatós közreműködésével – az 57. percben. A győri támadó aztán a 66. percben megszerezte saját maga és csapata harmadik gólját.
szept. 1
17:39
Botlott a Dortmund, hibátlan maradt a Frankfurt (Agroinform)
Nem adta olcsón a bőrét a Nürnberg, amely 1-1-re végzett otthon a bajnoki címvédő Dortmunddal.
szept. 1
17:51
Videó: Örülök a góljaimnak, de ez csapatmunka volt - Koltai (She)
A labdarúgó NB I 6. fordulójában háromgólos győzelmet aratott a Győri ETO Diósgyőrben. A mérkőzésen mesterhármast szerző Koltai Tamás nyilatkozott az NSO Tv-nek a lefújást követően.
szept. 1
17:53
Bundesliga: botlott a Dortmund, derbit nyert a Werder (She)
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2. fordulójában a címvédő Borussia Dortmund 1–1-es döntetlent játszott a Nürnberg vendégeként. Az északi rangadón a Werder Bremen hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Hamburgot, a Bayer Leverkusen és a Schalke otthon nyert, a Frankfurt idegenben ütötte ki a Hoffenheimet.
szept. 1
17:55
KTE: Luis Ramos érkezett a Lokitól, Varga Róbert távozott (She)
Péntek éjszakába nyúló tárgyalások eredményeként az utolsó pillanatokban változás történt a KTE-Phoenix Mecano keretében – írja a kecskemetite.hu. A debreceni Luis Ramos aláírt a Kecskeméthez, míg Varga Róbert a Debreceni VSC-hez igazolt. Visszatért Mohl Dávid is a csapathoz, illetve Rafael Burgos is Kecskeméten folytatja.
szept. 1
17:57
Ramos-Varga csere a KTE és a DVSC között (Agroinform)
A debreceni Luis Ramos aláírt a Kecskeméthez, míg Varga Róbert a DVSC csapatához igazolt.
szept. 1
17:57
F1: Maldonadót feltartásért megbüntették (She)
Pastor Maldonadót három rajhelyes büntetéssel sújtották, mert a Belga Nagydíj időmérő edzésének első szakaszában feltartotta Nico Hülkenberget. A venezuelai így a 3. helyett a 6. rajtkockából kezdheti meg a versenyt.
szept. 1
17:59
Joaquím Rodríguez volt a legjobb feltámadó (Agroinform)
A Katyusa spanyolja hihetetlen akaraterővel küzdte fel magát Alberto Contador mögé,majd lehajrázta legnagyobb riválisát.
szept. 1
17:59
Férfi kézilabda: az Atlético a klub-vb-n visszavágott a Kielnek (She)
A Bajnokok Ligája döntőjének két legutóbbi résztvevője vívta a finálét a férfi kézilabdázók Katarban zajló nem hivatalos klubvilágbajnokságán, és az Atlético Madrid 28–23-as győzelmével visszavágott – amúgy a klub-vb-n is címvédő – német riválisának.
szept. 1
18:01
Skócia: dühösek a Hearts-drukkerek, a 4. ligába adták el kedvencüket (She)
A skót élvonalbeli Hearts drukkerei dühödten tiltakoznak, mivel a klub vezetősége eladta a csapat egyik legtehetségesebb labdarúgóját, David Templetont a negyedosztályban újrakezdő Rangersnek.
szept. 1
18:09
Primera División: a Celta Vigo az Osasuna ellen szerezte meg első győzelmét (She)
A Celta Vigo 2–0-ra legyőzte az Osasunát, így első győzelmét aratta azóta, hogy öt szezon után sikerült visszajutnia az élvonalbeli spanyol labdarúgó-bajnokságba (Primera División). Az Osasuna ugyanakkor zsinórban a harmadik vereségét szenvedte el, és három fordulót követően a 19. helyen áll a tabellán. A mérkőzés góljait Iago Aspas és Mario Bermejo szerezte.
szept. 1
18:11
NB I: a 94. percben, 11-esből mentett pontot az Eger az FTC ellen (She)
A labdarúgó NB I 6. fordulójában az Eger a 94. percben, Németh Norbert tizenegyesből szerzett találatával mentett pontot kétgólos hátrányból a Ferencváros ellen.
szept. 1
18:13
NB I: szombathelyi sikerrel debütált a Paks kispadján Szivics (She)
A labdarúgó NB I 6. fordulójában a hetedik helyen álló Haladás a tizenharmadik MVM Paksot fogadta. A hazaiak a 18. percben szereztek vezetést Kenesei Krisztián találatával, ám a vendégek Lázok János góljával a 40. percben egyenlítettek, majd a 67. percben, Rajos Gábor öngóljával fordítottak is.
szept. 1
18:15
Az utolsó percben úszott el a Fradi győzelme az Eger ellen (Agroinform)
A Ferencváros 2-0-s vezetésről bukta el a győzelmet az Eger ellen, amelyben a csereként beálló Németh Norbert duplázott.
szept. 1
18:17
Maldonadót megbüntették, hátrébb sorolták (Agroinform)
Három rajthelyes büntetéssel sújtották Pastor Maldonadót a Belga Nagydíj időmérőjét követően.
szept. 1
18:19
Szivics szombathelyi győzelemmel kezdett a paksi kispadon (Agroinform)
A frissen igazolt Lázok János remek játékának köszönhetően a Paks 2-1-re nyerni tudott a Haladás otthonában.
szept. 1
18:21
A West Brom Gera nélkül menetel, a Spurs még mindig nyeretlen (Agroinform)
A WBA 2-0-ra legyőzte az eddig százszázalékos Evertont, Gera nem kapott lehetőséget a találkozón.
szept. 1
18:23
A Celta Vigo először nyert (Agroinform)
A Celta Vigo 2-0-ra legyőzte a mérkőzést tíz emberrel befejező Osasunát a spanyol bajnokság 3. fordulójának nyitányán.
szept. 1
18:27
Vuelta: Rodríguez megverte a támadó Contadort a hegyen (She)
Négy nagy mászás, ráadásul egyre nehezedő emelkedők: a Vuelta szervezői igencsak bekeményítettek az Ancares-hegységben rendezett 14., Palas de Rei–Puerto de Ancares szakaszon, melyet az éllovas Joaquin Rodríguez nyert meg a támadó (de a hajrában alulmaradó) Alberto Contador előtt.
szept. 1
18:27
Továbbra is veretlen a Dortmund (Metropol)
Immár 30 mérkőzés óta nem kapott ki a Bundesligában.
szept. 1
18:29
PL: a WBA legyőzte az Evertont, ikszelt a Tottenham (She)
A West Bromwich Albion hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Evertont a Premier League 3. fordulójában. A találkozón Gera Zoltán nem kapott lehetőséget. A Tottenham hazai pályán döntetlent játszott a Norwich-csal.
szept. 1
18:31
C’ship: a szünet utáni rövidzárlat Bogdánék meccsébe került (She)
Egy győzelem és egy döntetlen után újra kikapott a Bolton Wanderers az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban: Bogdán Ádám csapata vezetett a mérkőzésen, ám végül 3–1-re kikapott. A válogatott kapus végigvédte az összecsapást.
szept. 1
18:33
Katasztrófális tejesítmény, nagyot hibáztunk - Lewis Hamilton (Agroinform)
Lewis Hamilton a hetedik helyről vághat neki vasárnap a Forma-1-es világbajnokság Belga Nagydíjának.
szept. 1
18:33
Férfi kosárlabda: a Szolnok visszaléphet az Adria Ligától (She)
Még több mint egy hónap van hátra a férfi kosárlabdázók bajnoki rajtjáig, de máris kitört a balhé a Szolnoki Olaj KK és az MKOSZ között. Az elmúlt két évadban bajnok és kupagyőztes Szolnoki Olaj KK ugyanis kilátásba helyezte, ha nem módosítják a versenykiírás 7/2-es pontját, akkor visszalép, s nem indul el az Adria Liga küzdelmeiben.
szept. 1
18:35
Székesfehérváron játszhatja a hazai mérkőzéseit a Videoton (Agroinform)
Informálisan azt már tudni lehet, hogy otthon játszhat a Videoton az Európa Ligában.
szept. 1
18:45
Paralimpia: Szabó Nikolett a bronzért küzdhet cselgáncsban (She)
A 70 kilogrammos Szabó Nikolett a bronzéremért küzdhet szombaton a londoni paralimpia cselgáncstornáján.
szept. 1
18:45
Gera nélkül nyert a WBA (Metropol)
Hazai pályán kétgólos győzelmet aratott az Everton felett.
szept. 1
18:47
NB I: Lombard Pápa-Kaposvár mérkőzés élőben az NSO-n (She)
A labdarúgó NB I 6. fordulójában a tizenötödik helyen álló Lombard Pápa a nyolcadik Kaposvári Rákóczit fogadja. Kövesse a mérkőzést élő szöveges közvetítésünk segítségével!
szept. 1
18:49
Bundesliga: a Dortmund 2. klubként maradt veretlen 30 meccsen át (She)
A Nürnbergben döntetlent (1–1) játszó Borussia Dortmund labdarúgócsapata a német Bundesliga történetében másodikként elérte a harmincmeccses veretlenségi határt.
szept. 1
18:51
Bogdánék hiába vezettek, három góllal kikaptak (Agroinform)
A Bolton Wanderers, a magyar kapussal a soraiban 3-1-re alulmaradt a Hull City otthonában.
szept. 1
18:51
NB II: pályán a zalai szurkolók, félbeszakadt az ajkai meccs (She)
A 77. percben, 2–0-s hazai előnynél félbeszakadt az FC Ajka–Zalaegerszeg mérkőzés a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában.