BUDAPEST – Hajós András (39) alaposan lebőgött! A zenészt, aki már számos műsorban és műfajban is bizonyította, nem kell humorért a szomszédba mennie, a Showder Klub sztárvendégeként szerepelt le a műsor felvételén.
LONDON – Rendőrségi vizsgálat indult Harry herceg (23) és egyik barátja ellen. A brit trónörökös kisebbik fiát és autójának sofőrjét azzal gyanúsítják, hogy 140 kilométer per órás sebességgel megpróbáltak leszorítani egy autóst a London felé vezető autópályán.
BUDAPEST – A legszebb főiskolás lányok és idén először a legvonzóbb főiskolás fiúk sorakoztak fel péntek este a Főiskolák Szépe országos szépségverseny elődöntőjén.
BUDAPEST – Sztárok is csatlakoztak a hét végén megrendezett 20. Flora Női Futónap és Fitnesz Fesztiválhoz. A mozogni vágyók többféle versenyszámban kipróbálhatták magukat a Városligetben.
CSANTAVÉR – Ez idáig azt hihette mindenki, hogy a csantavéri Utasi Árpinak és családjának az életében a Csillag születikkel szerzett milliók, a világraszóló győzelem az életük legemlékezetesebb eseménye. Azt senki sem gondolta volna, hogy a diadalt a mai napig beárnyékolja egy szörnyű tragédia, amelyről a falubeliek pusmogtak: Árpi édesapja a saját anyját ölte meg!
A díva zsűritagként vesz rész a Királynő választáson – adta hírül a Netbulvár . Ilona határozott elképzelésekkel indul a versenynek, komoly kritériumoknak kell megfelelnie annak a lánynak, aki el akarja nyerni a kegyeit.
Cannes – Cannes-ig kellett repülnie Hollywood hírességeinek, hogy az elsőként láthassák az évek óta várva várt Indiana Jones-folytatást. Ehhez képest nem voltak elragadtatva a látottaktól, míg a Kristály koponya királyságának első képsorait üdvrivalgás fogadta, addig a film végére már csak egy udvarias taps maradt