Budapest — Mert ugye a Haspók Brigádnak a konyha mellett a kényelem és a fürdő a legfontosabb. Így nem csoda, hogy a margitszigeti Thermál Szállóban, hivatalos nevén a Danubius Health Spa Resort Margitszigetben időzve a Haspókok egymásra nézve elismerően bólintottak: jó helyen vagyunk.
Bonn — Az e-volo multikopterre keresztelt, egyszemélyes közlekedési eszközt egy német szakértő csoport tervezte meg, s bár eddig csak egy darab készült belőle, a gyártók nem zárkóznak el a tömegtermeléstől sem.
Berlin — Aki perelni akar, annak bonyodalmakra kell készülnie – mondta Gerd Graf Bernadotte (59), akinek Bohlencode című leleplező könyve nagy port kavart Németországban.
Budapest — Tíz éve dolgozott már az Országház épületében karbantartóként, mégis a Balaton partján lett a Parlament szerelmese Tumpek Zoltán képeslapgyűjtő.
Harmadszor is összecsap a mexikói Juan Manuel Marquezzel Manny Pacquiao, a világ egyik legjobb bokszolója. Marquez vitatja legutóbbi meccsük eredményét, ezért a filippínó méretes verést ígér neki.
Berettyóújfalu — Valami Amerika Berettyóújfaluban! A helyi futsal – teremfoci – csapat olyannyira népszerű a környéken, hogy a rajongó hölgyek minden fontosabb meccs előtt egy kis show-val hergelik a közönséget.
Cardiff ‒ Elég sokat fogok kardozni, ami szerintem nagyon klassz dolog – mesélte Kristen Stewart (21) a főszereplésével készülő Hófehérke-moziról, amelynek walesi forgatásán arra is fény derült, hogy a Grimm-mesehősnő szexisre veszi a figurát.
Ha valaki szétmorzsolja egy kékszőlő bogyóját, láthatja, hogy a gyümölcs húsa világos. Akkor hát mitől lesz bíbor, rubin, sőt idővel gránátvörös az abbó lpréselt, erjesztett szőlőlé, népszerűbb nevén: a bor?
Van, amikor úgy tűnik, kapcsolatot kezdeni könnyebb, mint azt megszakítani. A szeretett féltől való elválás még nehezebb, ha az ezt kezdeményező nem meri az igazságot szemtől szembe elmondani, hanem az egyszerűbb utat választja. Öszszegyűjtöttük a tíz leggyakrabban használt módszert.
Mel Gibson kilencedik alkalommal is apai örömök elé néz – röppent fel a hír. Amerikai lapértesülések szerint ezúttal egy valósághős, Laura Bellizzi az anya. A színész azonban tagadja, hogy valaha is köze volt a hölgyhöz.
Világűrben érlelt magokból, gyorsan fejlődő rizst Kínában már 400 ezer hektáron termesztenek, most az óriási uborka, paradicsom és egyéb csodavetemények nagybani termesztésén van a sor.
Budapest — Simon hivatalosan még most is karanténban van, de orvosi engedéllyel néha már ki merjük vinni az emberek közé – mondta Gálvölgyi Judit (65), miközben unokája egy pillanatra lehúzta a száját fedő maszkot, és egy jóízűt harapott a csokitortából a Nevelésünk titkai című könyv bemutatóján.
Budapest — Nem könnyen szántam rá magam a feltárulkozásra – írja Abraka Babra címmel jövő héten megjelenő első szakácskönyvének előszavában Hegyi Barbara (45).
Nem fizetik több hónapig a rezsit, a bérleti díjjal is tartoznak, majd lelépnek. Országszerte egyre gyakoribb, hogy a lakásukat kiadókat alaposan átvágják az albérlők. Ráadásul kitenni sem egyszerű a nem fizető bérlőt.
Budapest ‒ Négy veséje van Both Andrásnak (49). Az RTL Klub hangjaként is ismert színművész lett a Nemzeti Vese Program nagykövete: felhívja a figyelmet a vesebetegség veszélyeire és a kezelési lehetőségekre.
A Genk futballkapusához, Köteles Lászlóhoz, valamint a szegedi kézilabdakapus Mikler Rolandhoz hasonlóan a jelenleg csapat nélküli, 46-szoros labdarúgóválogatott Bodnár Lászlóról is kiderült, hogy szabadidejében lemezlovaskodással foglalkozik.
Szakál Valéria harmadszor is férjhez megy. Ez első két házasságát az anyósai tették tönkre. Az aszszony most biztosra ment: azután mondott igent, hogy jövendőbelije eltemette az anyukáját.
Mivel versenytársai nem állítják komoly megpróbáltatások elé Sebastian Vettelt, a Red Bull kétszeres világbajnoka a rekordokkal száll szembe. Idénybeli 14. rajtelsőségével Nigel Mansell 1992-es csúcsát állította be.
Budapest – Órákra a szaunába zárkózott Attila (33) és Kinga (22), hogy végre tisztázzák, milyen kapcsolat is van közöttük. A sírós szőke lány nyíltan nekiszegezte Attilának a kérdést: szerelmes belé? Egyenes válasz helyett azonban véget nem érő monológot kapott.
Sima, 3-0-s győzelmet aratott a horvát válogatott Isztambulban a törökök elleni Eb-pótselejtezőn. Guus Hiddink, a hazaiak holland kapitánya magára vállalja a felelősséget a súlyos vereségért.
Ha az ellenfél nem is, az eredmény azért méltó volt az Albert Flórián-emlékmeccshez: a magyar válogatott 5-0-ás győzelemmel köszönt el a magyar labdarúgás egyik legnagyobb alakjától.
A gyönyörű Yasmin szerint nem meglepő, hogy Shadi szemet vetett Verára, mert szereti a karakteres lányokat, s Vera a megszólalásig hasonlít a fiú nagy szerelmére. A Playboycímlaplány csak tudja...
A legnagyobb magyar költőt az erdélyi Fehéregyházán, egy tömegsírba temették – állítja könyvében az expedícióra készülő kutató. A lánglelkű poéta egyszer már megvolt.