Budapest - Elfogytak a kokik és a sallerek? Pedig itt lenne az ideje, hogy a kormány megszólaljon: borul a tőzsde, 260-270 forint a svájci frank árfolyama. Ez utóbbi havi több tízezer forintos többletköltséget jelent a hiteleseknek. Jól jöhetne néhány mondat, mely megnyugtatná a piacokat, no és a adósokat.
Budapest - Akár még idén elkezdődhet az a szociális bérlakások építése Ócsa körzetében – jelentette be Kovács Zoltán kommunikációs államtitkár. Hozzátette: a helyszínt hónapokon át tartó előkészítés után választották ki, a városi önkormányzattal és polgármesterrel egyeztetve.
Budapest - Négy góllal üzent a magyar labdarúgó-válogatott Svédországnak. A mieink felkészülési mérkőzésen 4-0-ra verték Izland legjobbjait, így önbizalommal telve várhatják skandinávok elleni, szeptemberi Eb-selejtezőt.