Budapest — Ki itt a túl szexi? A mentorok, élükön Tóth Gabival, keményen leszólták az X-Faktor tini versenyzőjét, Tóth Andit (15), mondván, a lány túl kihívóan öltözött fel.
Az internetadóról szóló törvényjavaslat visszavonására szólította fel a kormányt Gulyás Balázs, a Százezren az internetadó ellen című, az új közteher ellen szerveződő Facebook-oldal alapítója a vasárnap este a budapesti József nádor téren tartott tüntetésen.
Budapest — Ilyés Jenifer (19) búcsúzott az X-Faktortól! A fiatal énekesnő többször is megkapta, hogy ugyan tehetséges és nagyon szép, de valami hiányzik a produkcióiból.
Budapest — Az öt platina- és fél tucat aranylemezes ex-romnaticos Kunovics Katinka (35) becsapva és megalázva érzi magát, miután a Rising Star nézői szavazásáig sem hagyták eljutni.
Ikercsemetéi mellett is gőzerővel dolgozik Kozma Orsi (38)! Nemrég harmadik stúdióalbuma jelent meg a Kozma Orsi Quartetnek, amelynek a csodás hangzás mellett a másik különlegessége, hogy a gyönyörű énekesnőt kislányai ihlették a munkában és a zenében.
Budapest — Elszabadult a pokol vasárnap este a Lendvay utcai Fidesz-székháznál, miután az internetadó ellen demonstráló tüntetők egy része valósággal megostromolta az épületet.
A korrupció miatt elítélt egykori horvát miniszterelnöknél szívproblémák léptek fel. A hírek szerint még szombaton lett rosszul, vasárnap szállították kórházba. Az INA-Mol botrányban első fokon elítélt Sanader ügyében gyanúsították a Mol vezérét, Hernádi Zsoltot is, azzal, hogy megkente Sanadert, hogy … Folytatás
Még nagyban ment a tüntetés a Lendvay utcában, amikor a Fidesz-székházban már vakuk villantak: néhányan bementek felmérni a kárt. Ami viszont nagyon furcsa, hogy több tüntető is beszélt arról, hogy a Dózsa György úti hátsó bejáraton nagydarab kopasz férfiak mentek … Folytatás
Budapest — Nem titkolhatják, hogy kik használhatják pályázat nélkül az állami földeket! Lapunk munkatársa, Kozák Dániel ugyanis ismét pert nyert a Nemzeti Földalapkezelő (NFA) ellen: a Fővárosi Törvényszék első fokon minden ponton a Blikk újságírójának adott igazat, és kötelezte az állami szervet, hogy adja ki a kért adatokat.
Hatvan — Különös játékokra buzdította diákjait a tanulók elmondása szerint az a tanár, akit a fiatalok zaklatásával gyanúsít a rendőrség. P. Sándor telefonját és számítógépét lefoglalták, ügye alakulását azonban otthon várhatja.
Budapest — Segített a sok ima Kozsónak (49)! Az orvosok felébresztették a mesterséges kómából a zenészt, akin a múlt hét elején agyműtétet hajtottak végre. Ez mindenképpen jó hír, de úgy tudjuk, két hétig még biztosan az intenzív osztályon marad a szomorú szamuráj.
Nora Falls — Nem kis próbát kellett kiállniuk a Celeb vagyok, ments ki innen! új játékosainak. A műsor még el sem kezdődött, a hírességek épphogy megérkeztek a dzsungelbe, máris több tíz méteres szakadékba kellett levetniük magukat.
Budapest — A Blikk megszerzett egy példányt Kelemen Anna (34) a héten megjelenő könyvéből. Az Édes Élet sztárja nem csak az ominózus 30 nap történéseit vetette papírra, amikor hosszú évek után újra kitette fotóit egy szexpartnerkereső oldalra, hanem néhány korábbi, igencsak pikánsra sikeredett sztorit is.
A James Bond rajongók örülhetnek, hiszen a következő év vége felé kerül a mozikba a sorozat 24. darabja, amelyet hamarosan elkezdenek forgatni. Biztosan lesznek benne havas, síelős vagy hegyi jelenetek is, hiszen januárban a stáb az ausztriai Kelet-Tirolba érkezik forgatni.
Budapest — Elszabadult a pokol vasárnap este a Lendvay utcai Fidesz-székháznál, miután az internetadó ellen demonstráló tüntetők egy része valósággal megostromolta az épületet.
Voolorus - Rablógyilkosság áldozata lett Senzo Meyiwa (†27), a dél-afrikai profi labdarúgóligában szereplő Orlando Pirates és a dél-afrikai válogatott kapusa.
A vasárnap esti megmozdulás hosszú ideje a legnormálisabb magyar tüntetés volt. Még a rendőrök is profik voltak! És először mutatta meg magát az a tömeg, amely nem tűrné szótlanul, ha Magyarország vezetői tényleg teljesen megbolonndulnának, és megpróbálnak szakítani Európával.
Az MSZP "természetesen elítél bármilyen erőszakot", az Együtt-PM pedig azt írja, "elutasítjuk az erőszak minden formáját, azt is, ami tegnap este – a békés tüntetést követően – a Fidesz székházánál történt".
Tolatás közben kisiklott négy teherkocsi a Baranya megyei Áta vasútállomáson. Személyi sérülés nem történt, az utasokat vonatpótló autóbuszok szállítják a Pécs és Villány közötti vasútvonalon.