Oszter Sándor nem jelent meg büntetőügyének mai tárgyalásán. Az ügy nem egyszerű: befolyással üzérkedés a vád a színész ellen, mert az ügyészség szerint hat társával együtt egy pénzügyi bűncselekménnyel megvádolt férfitől 100 milliós nagyságrendben kértek pénzt azért, hogy eltussolják az ügyét.
Patrick Hickey a vád szerint jegyüzérekkel állt kapcsolatban. A 71 éves sportvezetőt augusztusban tartóztatták le Brazíliában, 425 ezer eurós óvadék ellenében szabadulhatott. Hickey a botrány kirobbanása után átmenetileg lemondott a nemzetközi olimpiai mozgalomban betöltött minden tisztségéről, így a Ír és az Európai Olimpiai Bizottság (EOC) elnöki posztjáról, a NOB végrehajtó bizottsági…
Az Országos Meteorológiai Szolgálat szerda éjfélig érvényes előrejelzése szerint a hajnali, a holnap reggeli órákban északnyugat felől egy csapadékzóna érkezik. Figyelmeztetést adtak ki hét megyére.
Mindössze 24 órán belül közel 150 karácsonyi égőt lopott el Amerikában ugyanaz a mókus. Az égők gazdája nem haragudott meg a kis állatra, inkább videóra vette a ,,bűncselekményt".
Inárcs - Büntetőeljárás indult egy 18 éves inárcsi fiatalemberrel szemben, aki több alkalommal lefagyasztotta, terheléses támadásokkal blokkolt több internetes oldalt.
A fideszes tévé ironikusan Tényeknek nevezett „híradójában” Juhászról és Portik Tamásról sztorizó elítélt zsaroló meg sem jelent a tárgyaláson. Az Origo és a Magyar Idők is bukta a pert a hazudozás miatt.
Nincs karácsony hal nélkül. Én személy szerint a rántott pontyot imádom, körülbelül harminc éve, mióta a nagymamánm először rávett, hogy kóstoljam meg. Itt egy frissített verzió, egy remek recept, ha már a rántott ponty nem elégíti ki a családot. Fenti videónkban pedig megnézheti az étel elkészítésének menetét is:
Elképesztő részletek láttak napvilágot John Lennon haláláról: kiderült ugyanis, hogy az énekes halálát tizenegy évvel előtte megjósolták, ám a zenész nem vette komolyan a dolgot.
Magyarország - Az elmúlt napokban közel 300 ezer baromfit kellett elpusztítani csak Csongrád megyében a madárinfluenza miatt. Már öt településen mutatták ki a vírust.
Tizenkét év fegyházbüntetéssel sújtotta a Szegedi Törvényszék kedden azt a román férfit, aki legalább 106 határsértőt zsúfolt egy szellőzés nélküli teherautó rakterébe tavaly nyáron.
Kivételes alkalom, hogy Vajna Timi az andy Vajnával való kapcsolatáról beszél. Ezúttal a Sorry magazinnal kivételt tett és elárulta, miért épp a filmpápával van együtt.
A teherautó ajtaját csak többszöri kísérletre, a bennlévőkre rányomva tudták becsukni, majd elindulni is alig tudtak. Pár perc múlva az emberek dörömbölni kezdtek.
A Google mostanra levette kínálatából a ma valamiért csak 59,99 forintért, eredetileg 22000 forintért kínált The Digital Six Film Collectiont. A Google egyelőre nem válaszolt a megkeresésemre.
Tizenkét év fegyházbüntetéssel sújtotta első fokon a Szegedi Törvényszék kedden azt a román férfit, aki legalább 106 határsértőt zsúfolt egy szellőzés nélküli teherautó rakterébe tavaly nyáron.
Meghalt egy ember kedd délelőtt az M43-as autópályán Csanádpalota közelében, ahol egy kamion pótkocsijának ütközött egy kisbusz - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
Perth - Nem mindennapi hirdetést tett közzé egy ausztrál édesanya, Sandra: Facebook oldalán 15 éves lányát kínálta eladásra, a tini ugyanis állítása szerint szemtelen, kapkodó, hálátlan és undok is.
Magyarország - A rendőrség szerint a 36 éves anya, J. Méda és az 52 éves apa, K. Gusztáv felelős a másfél éves korában éhen halt gyöngyösi gyermek haláláért. A szülők emberölés miatt állhatnak bíróság elé.
Időjáráskompatibilis zenével búcsúzom minden idők talán legjobb popzenei albumáról, a Kid A-ről: Ice age coming, ice age coming, throw it in the fire, throw it in the fire, throw it on the!
Az író a legújabb számból már kivette a részét – írta meg az MNO. A magazint kiadó kft. ügyvezetője és tulajdonosa az a Krskó Tibor, aki az üzlettársával, Csetényi Csabával és a cégeikkel együtt több milliárd forintnyi állami megbízást kapott. Csetényi Csaba Rogán Antal szomszédja. Frissítés: Grecsó Krisztián a Facebook-oldalán azt írja, nem lett a magazin szerkesztője, csak „két szám erejéig…
Fotó: police.hu Szombat éjjel 0:05-kor a Haller utcában kötött el egy őrizetlenül hagyott taxit a képen látható, USA feliratú baseballsapkás bulihuligán. (Mintha nem lett volna elég az idei Uber-balhé!) Miután nekiütközött egy parkoló autónak, a Pesti alsó rakparton hagyta az összetört taxit, és elmenekült. A paraméterei a police.hu-n találhatók.