A boszniai szerbek, az azeriak és a magyarok is népszavazással dörgölhetik a világ orra alá, hogy lerázzák a Nyugat által diktált világrendet. Moszkvában örülnek, Finkelstein pénzt keres.
A Star Academy rajongói számára rossz hírünk van, ugyanis bár a héten még naponta láthatják a versenyzőket, a jövő héttől viszont csak a szombati élő adás marad!
Mivel hazánk lakóinak a többsége köztudottan imádja az összeesküvés-elméleteket, így nem csoda, hogy röviddel a Teréz körúti robbantást követően a nyilvánosság majd' minden létező fórumán megjelentek az amatőr és hivatásos magyarázat-, illetve konteógyártók, hogy elmondják nekünk, mi és miért történt.
Róma - Egy César Truqui nevű pap azt állítja, hogy találkozott egy Asmodeus nevű igencsak veszedelmes démonnal. Az ördögűző szerint Asmodeus, akiről már az Ótestamentum is említést tesz, kifejezetten a családokat támadja meg.
Miért jelentette fel két budapesti ügyvéd rémhírterjesztés miatt Csepel két fideszes alpolgármesterét? Mert nem szeretjük szó nélkül tűrni, amikor Iustitia a Parlament lépcsőjén vagy a bíróságon válik egy gangbang nem egészen önkéntes szereplőjévé - mondta a 444-nek Ésik Sándor, az egyik feljelentő.
Budapest - Nemrég nyilvánosságra került a felvétel amelyen a szombati merénylet történései láthatóak. A legújabb információk szerint a fehér sapkát viselő tettes magánéleti okokból támadta meg az arra járőröző rendőröket.