Szerdán került fel egy videó az internetre, amely köszönetnyilvánítás a Fejér Megyei Kórház Kásler Miklós miniszter által leváltott főigazgatójának, Csernavölgyi Istvánnak, aki 10 évig vezette a kórházat. A dolgozók vastapssal búcsúztatták a vezetőjüket, de megszólalt a Cserháti után a kórház vezetésével megbízott utód, Bucsi László is – írja az In
'Nem vagyok ápoló, nem tudom biztonságos-e ez így, nem tudom, el tudok-e látni egy embert, de megpróbálom, ha kell, mert nem halhatnak meg emberek amiatt, hogy ki kell üríteni kórházakat' - írta Facebookján a zenész.