2021. december 12. vasárnap

dec. 12
13:15
Elsőként ért be, mégis második lett Rasovszky (Eurosport)
Furcsa körülmények között lett második a magyar úszó, a versenybírók szerint nem sikerült a benyúlása.
dec. 12
13:39
Olasz hegemónia St. Moritzban (Eurosport)
Átalakított pálya, hatalmas bukás, és szélvihar után Federica Brignone nyert St. Moritzban.
dec. 12
13:45
„Hamilton fél tőlem” : Verstappen megdöbbentően magabiztosan nyilatkozata kiverte a biztosítékot (Metropol)
A Formula–1-es Red Bull holland pilótája, Max Verstappen úgy érzi, a Mercedes autójával már rég bajnokká avatták volna, és kijelentette, hogy Hamilton nem tudja hogyan kell úgy versenyezni, ahogyan ő.
dec. 12
13:51
A Dunaújváros az FTC legyőzésével jutott tovább az Euroligában (Infostart)
Az előző idényben döntős Dunaújváros 13-10-ra nyert a Ferencváros ellen a női vízilabda Euroliga csoportküzdelmeinek spanyolországi négyesében.
dec. 12
14:03
Élőben a gigászok harca – ma kiderül, ki nyeri a Forma-1 egyik legizgalmasabb végjátékát (SzMo)
Az egész szezon őrült érdekességeket hozott, Lewis Hamilton és Max Verstappen ugyanannyi ponttal érkezik a szezonzáróra, nyílt sisakos a küzdelem.
dec. 12
14:03
Óriásit bukott a super G királynője, még a védőháló sem állította meg (Eurosport)
Gut Behrami óriásit esett a kedvenc versenyszámában, de szerencsére saját lábán le tudott jönni a hegyről.
dec. 12
14:09
Micsoda sztori: űrhajósként folytatja a vb-t is megjárt profi bringás! (Eurosport)
Dr. Christina Birch a tokiói olimpiára edzett az amerikai válogatottal, amikor szembejött élete nagy lehetősége. A többdiplomás kutató sportolói múltjával is lenyűgözte a NASA bizottságát, így megvalósíthatja gyerekkori álmát: a kőkemény kiképzés után várja őt a világűr!
dec. 12
14:33
Christiansen nagy futással hárította el a francia rohamokat a hochfilzeni váltóban (Eurosport)
A norvégok és a franicák mögé még az orosz váltó fért fel a dobogóra.
dec. 12
14:39
Hazai győzelem Val d'Isere-ben (Eurosport)
Clément Noël nyerte a férfi alpesi sízők világkupa-sorozatának vasárnapi műlesiklóversenyét a franciaországi Val d'Isere-ben.
dec. 12
15:09
Thuram meghökkentő sztorija egy régi Barca-játékosról, aki szerette az éjszakai életet (m4sport.hu)
Erős a sejtés, hogy ki lehetett ez a titokzatos játékos, aki többször totálisan kiütve érkezett a reggeli edzésekre.
dec. 12
15:15
Koronavírus miatt változás a rapid- és villámsakk-világbajnokságon (Eurosport)
Új helyszínen, Varsóban rendezik meg december 25. és 31. között a rapid- és villámsakk-világbajnokságot.
dec. 12
15:27
Az Ftc a Magyar Kupa négyes döntőjében is igazolta, hogy most a legerősebb magyar csapat (Eurosport)
Az FTC-Telekom Waterpolo meggyőző teljesítményt nyújtott a Magyar Kupa soproni négyes döntőjében, ahol az elődöntőben a Vasast, a fináléban pedig a Szolnokot győzte le, így zsinórban negyedszer hódította el a trófeát. Értékelésünk.
dec. 12
15:45
VAR-ral kicentizett gólokkal húzott el az Újpest a Pakstól (m4sport.hu)
Kétszer is a határon billegett a hazai találat.
dec. 12
15:57
Elképesztő dráma, Max Verstappen a világbajnok (Infostart)
A holland az utolsó körben előzte Lewis Hamiltont, így az Abu-Dzabi Nagydíj megnyerésével lett világbajnok.
dec. 12
15:57
Az utolsó kör döntött: Verstappen nyert és ő a világbajnok! (m4sport.hu)
Az utolsó futam utolsó körében egy pályán végrehajtott előzéssel dőlt el a 2021-es világbajnoki cím sorsa.
dec. 12
15:57
Utolsó körös dráma: Max Verstappen a világbajnok! (Eurosport)
A Red Bull holland versenyzője nyerte az Abu Dhabi Nagydíjat, és ezzel a 2021-es világbajnokságot.
dec. 12
16:03
Elképesztő zárófutam: Max Verstappen a világbajnok (HírTV)
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője lett a Forma-1 idei világbajnoka, miután a címvédő Lewis Hamiltont az utolsó körben megelőzve győzött a vasárnapi idényzáró Abu-Dzabi Nagydíjon. Fotó: Gettyimages
dec. 12
16:03
Őrült meccsen húzta be a 3 pontot az Újpest a Paks ellen (m4sport.hu)
Az Újpest már három góllal ment, de a Paksnak sikerült felállni és az egyenlítésért is küzdetett.
dec. 12
16:03
Ilyen dráma nem létezik: az utolsó körben nyerte meg Max Verstappen a 2021-es Forma-1-es világbajnokságot! (SzMo)
A 24 éves Verstappen hihetetlen hajrában nyert, ő a sportág első holland világbajnoka.
dec. 12
16:09
Új világbajnok született a Forma-1-ben, Max Verstappen először győzött (BorsOnline)
Elérkezett a Forma-1 idei fináléja, Lewis Hamilton és Max Verstappen között az Abu-dzabi Nagydíjon dőlt el a világbajnoki cím sorsa.
dec. 12
16:15
Óriási botrány: 15 éves kislányt erőszakolt meg az olimpiai bajnok (BorsOnline)
Franciaországban letartóztatták a kétszeres olimpiai bajnok, összesen háromszoros olimpiai érmes úszót, Yannick Agnelt.
dec. 12
16:21
Az utolsó körben dőlt el a trófea sorsa: Ő a 2021-es Forma-1-es világbajnok! (Blikk)
Feszültségből nem volt hiány: őrült hajrával ért véget a 2021-es F1-szezon.
dec. 12
16:21
Max Verstappen a világbajnok (Demokrata)
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője lett a Forma-1 idei világbajnoka.
dec. 12
16:27
A Dunaújváros a Ferencváros legyőzésével jutott tovább az Euroligában (m4sport.hu)
Szilágyi Dorottya öt, Gurisatti Gréta négy gólt szerzett.
dec. 12
16:27
Varázslat és dráma két lökésben Breceltől (Eurosport)
Az a piros valahogy fentmaradt, talán Higgins sem érti hogy.
dec. 12
16:33
Hétgólos meccset nyert az Újpest (Infostart)
Már az első tíz percben három gól esett.
dec. 12
16:33
Kleinheisler újra betalált a horvát bajnokságban (m4sport.hu)
Az eszéki csapat a győzelemmel átvette a vezetést a tabellán.
dec. 12
16:33
A Paks hétgólos meccsen veszített Újpesten (HírTV)
Az Újpest 4-3-ra legyőzte a vendég Paksot a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának vasárnapi játéknapján.
dec. 12
16:45
Először van holland világbajnoka a Forma-1-nek (444.hu)
Színháznak kicsit erős lett volna a szezonzáró nagydíj, amit Max Verstappen nyert.
dec. 12
16:45
Verstappen: Hihetetlen itt állni, és azt mondani, világbajnok vagyok! (m4sport.hu)
El sem hiszi Max Verstappen, hogy Fortuna egy utolsó esélyt kínálva hozzásegítette gyerekkori álma beteljesítéséhez: világbajnokká válhatott.
dec. 12
16:57
Megóvta az Abu-dzabi Nagydíj végeredményét a Mercedes! (m4sport.hu)
A sportszabályzat megsértésére hivatkozva benyújtotta óvását a Mercedes F1-es csapata a szezonzáró Abu-dzabi Nagydíj végeredménye ellen.
dec. 12
16:59
Abu-dzabi Nagydíj: a dobogósok nyilatkozatai (m4sport.hu)
Így értékelt az első hármas az őrült szezonzáró után.
dec. 12
17:03
Gólt rúgott Kleinheisler, és csapata vezeti a horvát bajnokságot (Eurosport)
Kleinheisler László góllal járult hozzá az NK Osijek 3-1-es hazai sikeréhez a HNK Sibenik ellen a horvát labdarúgó-bajnokság.
dec. 12
17:15
Cseh László a Turi-ügyről: „A Kőbánya Sc-ben az edzők és a sportolók sem merik elmondani a véleményüket, mert félnek” (Blikk)
- Cseh László megszólalt a Turi-ügy "lezárásáról": az úszó kendőzetlen őszinteséggel fejtette ki véleményét a történtekkel kapcsolatban.
dec. 12
17:21
Izgalamas hajrá döntött: Røiseland az idei második üldözésest is megnyerte (Eurosport)
Ilyen izgalamas befutót hozott Hochfilzeni női üldözéses verseny. Marte Olsbu Røiseland végül lehajrázta a fehérorosz Hanna Solát.
dec. 12
17:39
Váratlan fordulat: a Mercedes máris megóvja Verstappen világbajnoki győzelmét (Blikk)
A Mercedes nem hagyja annyiban, hogy az utolsó pillanatban elbukta a győzelmet és ezzel a világbajnoki címet az Abu-Dzabi Nagydíjon, és megóvja Max Verstappen győzelmét.
dec. 12
18:03
2008 újratöltve, csak ezúttal Hamilton szájából énekelték ki a sajtot (Eurosport)
Hihetetlen izgalmak árán, de forma-1-es világbajnok lett Max Verstappen, miután egy, az ő szempontjából szerencsés fordulatnak köszönhetően megnyerte az Abu Dhabi Nagydíjat.
dec. 12
18:09
Óvott a Mercedes (HírTV)
A döntnökök közölték, hogy mindkét óvást elutasítják, így Verstappen immár hivatalosan világbajnoknak tekinthető.
dec. 12
18:15
Verstappen az utolsó métereken lett világbajnok, a Mercedes nem nyugszik, megóvta a futamot (888.hu)
Az utolsó futam utolsó körében nyerte meg az idei Forma-1-es világbajnoki sorozatot Max Verstappen. Pedig az első helyről rajtoló hollandot gyorsan megelőzte Lewis Hamilton, ám a hajrában Nicholas Latifi a falhoz csapta autóját, és a baleset után beküldött biztonsági autó eltüntette a brit 10 másodperces előnyét, így Verstappen nyerte az elmúlt évt
dec. 12
18:21
Még mindig nincs vége-dupla óvást nyújtott be a Mercedes (Eurosport)
Két eset miatt is óv a Mercedes, nincs még vége az idei világbajnokságnak.
dec. 12
19:27
Carrillo irányításával először nyert a Debrecen (HírTV)
A Debreceni VSC hazai pályán 2-0-ra legyőzte vasárnap a címvédő és listavezető Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójában.
dec. 12
20:33
Nem hiszi el, ki gratulált Verstappennek (Blikk)
Max Verstappen nyerte a 2021-es Forma-es világbajnoki címet, miután AbuDzabiban legyőzte Lewis Hamiltont.
dec. 12
20:33
Dél-Korea legyőzésével búcsúzott a magyar válogatott (HírTV)
A magyar női kézilabda-válogatott 35-28-ra nyert a Koreai Köztársaság csapata ellen a spanyolországi világbajnokság középdöntőjének harmadik, utolsó fordulójában, vasárnap.
dec. 12
21:15
Lesújtó hírt közölt a Real Madrid: Meghalt a sportlegenda (BorsOnline)
Meghalt Manuel Santana, a spanyolok klasszis teniszezője.
dec. 12
21:27
Kés alá került Klampár Tibor (BorsOnline)
Hosszú hónapok óta szenvedett már a Príma Primissima díjas asztaliteniszező vállfájdalma miatt. Klampár Tibor nem kerülhette el az operációt, már túl van rajta.
dec. 12
21:33
A valóság szebb lett, mint az álom (Demokrata)
A Demokrata online sorozata élsportolók feleségeit mutatja be. Ismerjék meg az olimpiai bronzérmes cselgáncsozó feleségét, Tóthné Kurucz Pankát.
dec. 12
21:39
Negyeddöntős a Budaörs női csapata az asztaliteniszezők Európa-kupájában (444.hu)
A női bajnok továbbjutott, a pécsi férfiak kiestek.