Többet várt magától a Chelsea fiatalja, de most az egóját félretéve küzd a csapatért (Eurosport)
„Nehéz szezon volt, de tisztában vagyok azzal, hogy sokkal többre vagyok képes. Most viszont az a legfontosabb, hogy jól zárjuk a szezont. Félre kell tenni az egót és mindent beleadni a csapat érdekében” – így foglalta össze Kai Havertz első chelsea-s idényének lényegét.
Jönnek az utolsó döntők, ma is van kiért szurkolni (Eurosport)
Vizes Eb - Úszás: Négy magyar is döntőbe jutott
máj. 23
13:36
Futball-Eb: a magyar válogatott fontos játékosa marad le a tornáról (Infostart)
A válogatott edzésén szerzett bokasérülése miatt kénytelen kihagyni az Európa-bajnokságot.
máj. 23
13:54
Ferrari: A kezünkben van a győzelem lehetősége (m4sport.hu)
Van fontosabb dolog is a Ferrari számára a monacói pole pozíciónál, ám ha már a kezükben a lehetőség a győzelemre, nem dobnák el
máj. 23
14:00
Három hétre irány a Balaton, de lehet, hat lesz belőle – Dárdai tudja, számítanak rá a Herthánál (m4sport.hu)
Félig-meddig csodának nevezte a bennmaradás kiharcolását.
máj. 23
14:06
Dárdai Pál még nem tudja, hogy szabadsága után melyik Hertha-csapathoz tér vissza (Infostart)
Annyi bizonyos, hogy most három hétig magára zárja a balatoni nyaralójuk ajtaját. Vagy hatig, ha nem a nagycsapatnál, hanem az U16-osnál folytatná.
máj. 23
14:15
A történelmi siker Ryder Kupa részvételt hozhat Phil Mickelsonnak (Eurosport)
Phil Mickelson történelmet írhat vasárnap az év második Major-tornáján, ám egy esetleges győzelem a PGA Championshipen a Ryder Kupa amerikai csapatába is bejuttathatja.
máj. 23
14:33
Bukás egyből a rajt után: Buchmann feladta, Dina benne volt, de tudta folytatni a versenyt (Eurosport)
A Giro d'Italia 15. szakasza egyből bukással indult, meg is kellett állítani a versenyt, amíg a kerékpárosokat ápolták.
máj. 23
14:42
Dráma Monacóban: Leclerc a boxutcából rajtolhat csak (m4sport.hu)
Nem sorakozhat fel a pole pozícióba Charles Leclerc a Monacói Nagydíjon, mivel az épnek hitt váltójával a rajtrácsra menet probléma adódott.
máj. 23
15:12
még el sem kezdődött a verseny, máris dráma a Monacói Nagydíjon (Blikk)
Charles Leclerc a szombatin időmérőn nagyon sokáig az élen állt, amikor összetörte az autóját, az időmérőt lefújták, de így is a hazaiak versenyzője indulhatott volna az első helyről. De nem indult.
máj. 23
15:21
Klopp: „Ennyi sérülttel a City sem lett volna bajnok” (Eurosport)
A német edző szerint a Liverpool a nehéz körülmények ellenére jól helytállt az idényben.
máj. 23
15:24
Hiába indulhatott volna az élről, nem tudott rajthoz állni Charles Leclerc Monacóban (Infostart)
A Ferrari hazai pályán versenyző pilótájának műszaki hiba miatt kell kihagynia a futamot.
máj. 23
15:24
Dárdainak fogalma sincs, mi lesz vele (ATV)
Dárdai Pál szabadságra ment, és három, vagy hat hét múlva tér vissza a Hertha BSC labdarúgóklubhoz, attól függően, hogy továbbra is a felnőtt csapat vezetőedzőjeként, vagy pedig az U16-os együttes trénereként számítanak rá.
máj. 23
15:33
"Ne próbáljátok ki otthon!" - Federer nem kímélte a Monfils-féle koronaékszereket (Eurosport)
Videón Svitolina, Federer és Monfils "különleges" edzése.
máj. 23
15:39
Charles Leclerc pechje Monacóban (Eurosport)
Monacói Nagydíj - Leclerc műszaki hiba miatt nem tud rajthoz állni
máj. 23
16:00
Győzelemmel zárta pályafutását a holland edzőlegenda (m4sport.hu)
Dick Advocaat az ötödik helyen zárta a bajnokságot a Feyenoorddal.
máj. 23
16:06
Gyászol a sportvilág: elhunyt a világ legidősebb kerékpárversenyzője (Metropol)
Egy idősek otthonában, szombat este elhunyt Robert Marchand, aki kisfiúként élte át az első világháborút.
máj. 23
16:09
68 perc alatt bezsebelt egy újabb tornagyőzelmet Tsitsipas (Eurosport)
Lyoni tenisztorna - Tsitsipas hetedik trófeája
máj. 23
16:24
Elátkozott Leclerc: Kezdek hozzászokni ehhez az érzéshez Monacóban (m4sport.hu)
Nem hibáztatja csapatát a Monacói Nagydíjon elrajtolni sem tudó Charles Leclerc. Úgy tudja, mégsem a váltója hibásodott meg.
máj. 23
16:39
Bizarr ügy a budapesti úszó-Eb-n: „Ellopták tőlem az érmemet” (Eurosport)
Nagyon-nagyon ritkán látható dolog történt a Duna Arénában.
máj. 23
16:48
Verstappen nyert Monacóban, és átvette a vezetést a pontversenyben (m4sport.hu)
A rajtelsőséget megszerző Leclerc végül nem startolhatott el a futamon.
máj. 23
16:54
Műteni kell az angol válogatott játékost, veszélybe került az Európa-bajnoki szereplése (m4sport.hu)
Rossz híreket kapott Gareth Southgate szövetségi kapitány.
máj. 23
17:03
Dráma a Mercedesnél (is), Verstappen nyerte a monacói Nagydíjat (Eurosport)
A Red Bull holland pilótája átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben Lewis Hamiltontól, aki a hetedik helyen zárt.
máj. 23
17:06
A Liverpool felkapaszkodott a bajnoki dobogóra (Infostart)
A két manchesteri csapaton kívül a Liverpool és az utolsó fordulóban vereséget szenvedő Chelsea indulhat a Premier League csapatai közül a Bajnokok Ligája 2021–2022-es idényében. Harry Kane nyerte a gólkirályi címet, Sergio Agüero két góllal búcsúzott a Manchester Citytől.
máj. 23
17:24
Monacói Nagydíj: a dobogósok nyilatkozatai (m4sport.hu)
Így értékelt az első hármas a leintést követően.
máj. 23
17:42
Káosz a Mercedes-boxban: kiesés egy kerékcserénél (m4sport.hu)
Káosz a Mercedesnél a boxutcában. Valtteri Bottas szerint nem fordulhatna elő a bajnokcsapattal, hogy egy kerékcsere jelentse a versenyük végét.
máj. 23
17:57
Campenaerts szökésből nyert Goriziában, újabb esélyes adta fel a Girót (Eurosport)
Victor Campenaerts (Qhubeka-Assos) nyerte a Giro 15. szakaszát, amely súlyos bukással indult - az összetett 6. helyén álló Buchmann feladni kényszerült a versenyt -, végül az esélyesek együtt, bő negyedóra hátránnyal érkeztek meg. Valter Attila jelenleg 11. összetettben.
máj. 23
18:06
Valter a 10. helyről várja a Giro királyetapját (m4sport.hu)
Vasárnap szökésből lett első futamgyőzelem.
máj. 23
18:12
Novothny Bundesligába-jutást ünnepelhet (m4sport.hu)
A Bochum mellett a Fürth készülhet az élvonalra.
máj. 23
18:14
Hamilton: Pontokat buktunk a csapat nagyon rossz teljesítménye miatt (m4sport.hu)
Fájó pofon volt Lewis Hamitlon és a Mercedes számára a monacói hétvége. A futamon csapatát és a taktikájukat szidó címvédő máris attól tart, hogy Bakuban kaphatják a következőt.
máj. 23
18:24
Milák Kristóf Európa-bajnok 100 méter pillangón a budapesti viadalon! (m4sport.hu)
Szabó Szebasztián nyolcadikként csapott célba.
máj. 23
18:27
Simeone: Suarez nálunk újra életre kelt (Eurosport)
Hét év után nyert újra bajnoki címet az Atlético Madrid.
máj. 23
18:33
Monacói győzelmével Verstappen és a Red Bull vezet a Forma-1-es világbajnokságban (SzMo)
Az első rajthelyet megszerző Charles Leclerc a rajtrácsra sem tudott felállni, a címvédő Lewis Hamilton pocsék hétvégét zárt.
máj. 23
18:36
Bajnoki arany után bronz jutott a Fradi pólócsapatának (m4sport.hu)
A bajnoki címvédő másodszor is legyőzte a BVSC-t.
máj. 23
18:36
Vizes Eb - Milák Kristóf aranyérmes férfi 100 méter pillangón (HírTV)
Milák Kristóf aranyérmet nyert férfi 100 méter pillangón vasárnap a budapesti úszó Európa-bajnokságon.
máj. 23
18:39
Milák Kristóf Eb-aranyérmes férfi 100 méter pillangón (Demokrata)
Milák Kristóf aranyérmet nyert férfi 100 méter pillangón a budapesti úszó Európa-bajnokságon.
máj. 23
18:39
Milák duplázott az Eb-n, országos csúccsal nyerte a 100 pillangót (Eurosport)
Újabb aranyérem a budapesti úszó Európa-bajnokságon.
máj. 23
18:42
Nem ellenőrizte a Ferrari a Leclerc futamát meghiúsító alkatrészt (m4sport.hu)
Tagadja a Ferrari csapatfőnöke, hogy a pole pozícióért és a győzelmi esélyért kockázatot vállaltak Charles Leclerc-nél. Egy elmaradt ellenőrzés, és a mentség reménye a Scuderiánál.
máj. 23
18:48
Ismét Eb-bronzérmes 200 háton Burián Kata (m4sport.hu)
Akárcsak legutóbb.
máj. 23
18:57
Burián Katalin EB-bronzot nyert 200 méter háton (Demokrata)
Burián Katalin bronzérmet nyert 200 méter háton vasárnap a budapesti úszó Európa-bajnokságon.
máj. 23
19:09
Újabb sikeres szökés, Valter Attila már a 11. helyen - Ez történt a Giro 15. szakaszán (Eurosport)
Bernal maradt rózsaszínben, Campenaertsé a nyolcadik sikeres szökés ezen a Girón. Dina Marci belekerült a nap eleji tömegbukásba, de karcolásokkal megúszta.
máj. 23
19:24
Vizes Eb: Milák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón (Metropol)
A 21 éves világklasszis 50.18 másodperces országos csúccsal, Európa-bajnoki rekorddal csapott célba.
máj. 23
19:27
Eb-rekorddal lett aranyérmes Milák Kristóf 100 méter pillangón (SzMo)
Ismét egy úszószám, amit magyar nyert hazai medencében a Duna Arénában!
máj. 23
19:27
Burián és Kapás bronzot szerzett, Verrasztó lemaradt az éremről (Eurosport)
A magyar lányok is remekelnek az Eb zárónapján. A történések időrendben.
máj. 23
19:33
Kapás Boglárka Eb-bronzérmet nyert 400 méter gyorson (Demokrata)
Kapás Boglárka bronzérmet nyert 400 méter gyorson a budapesti úszó Eb zárónapján.
máj. 23
19:42
Milák Kristóf duplázott: aranyérmes 100 méter pillangón is (ATV)
máj. 23
20:15
A Liverpool és a Chelsea BL-induló, a Leicesternek maradt az Európa-liga (Eurosport)
Lezárultak az angol bajnokság küzdelmei.
máj. 23
22:18
Indy 500: Dixon a pole-ban, bejutott a mezőnybe az első női csapat (USAracing)
Nüansznyi, mindössze 0.03 mph-val győzte le Scott Dixon a pole-ért zajló csatában Colton Hertát a...
máj. 23
23:21
Ronaldo nélkül is kiharcolta a BL-indulást a Juve (Eurosport)
Igaz, mindehhez a Napoli döntetjenje is kellett. A bajnok Interhez így a Milan, az Atalanta és a Juventus csatlakozott a Bajnokok Ligájában.