2021. május 8. szombat

máj. 8
20:51
Norris: A Q3-ban ütött vissza Mazepin feltartása (m4sport.hu)
Mivel kevesebb lágy keverék maradt, csak egy igazán gyors kört futhatott az időmérő végén…
máj. 8
20:51
Megvolt a főpróba, jöhet a finálé (Eurosport)
Premier League - A Chelsea legyőzte a Manchester Cityt és elnapolta a bajnokavatást
máj. 8
20:52
Gálaelőadással ünnepelt a Bayern München (Infostart)
A Bayern München már bajnokként fogadta és 6-0-ra legyőzte a Borussia Mönchengladbachot a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának szombati játéknapján.
máj. 8
20:53
A Chelsea legyőzte a Cityt és elnapolta a bajnokavatást (m4sport.hu)
A Manchester City vasárnap így is bajnoki címet ünnepelhet, amennyiben a városi rivális MU kikap az Aston Villa vendégeként.
máj. 8
20:55
Ötöt vágott, és klubrekordot állított fel a bajnok Inter a Serie A-ban (m4sport.hu)
Antonio Conte vezetőedző együttese zsinórban a 14. hazai bajnokiján diadalmaskodott.
máj. 8
20:57
„Ugyanaz az autó?” – kérdezte a méregzsák újonc, majd bocsánatot kért (m4sport.hu)
Ismét elragadtatta magát az Alpha Tauri tüzes japán újonca. Előbb megkérdőjelezte, azonos autót vezet-e csapattársával, aztán nem győzött magyarázkodni
máj. 8
21:03
Labdarúgó NB I - Pontrekordot állított fel a bajnok Ferencváros (HírTV)
A bajnok Ferencváros 2-1-re nyert a Budapest Honvéd vendégeként az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.
máj. 8
21:03
„Egy masszív, kemény jégfalon még a perzselő napsütés is plusz nehézséget jelent” – segítség nélkül az Everesten a magyar hegymászó (SzMo)
Varga Csaba túl van a második akklimatizációs körön. Önállóan mozog a hegyen, a felszereléseit is maga cipeli, a szükséges mennyiségű élelmiszer és egyéb felszerelések mellett pedig sátrat is vitt magával.
máj. 8
21:12
Risztov Éva: „Karrierem minden leúszott métere megérte” (Blikk)
Fantasztikus sportember, aki képes volt talpraállni, és aztán úgy a csúcsra érni, hogy az egész világ csodálja. Hódmezővásárhelyről indulva kapott hatalmas pofonokat a sorstól Risztov Éva, összetört lelkileg, befejezte az úszást, hogy aztán visszatérve, Londonban hosszútávúszásban olimpiai bajnok legyen. Elképesztő fordulatokat élt meg, pedig még m
máj. 8
21:21
Marcel Hirscher és Felix Neureuther versenyt fut, és az nyer aki később ér célba (Eurosport)
Egy jótékonysági akcióban vesznek részt speciális szabályokkal.
máj. 8
21:24
Ipari mennyiségben termeli a gólokat a futballsztár: a felesége is erősíti Lewandowskit (Blikk)
Nemcsak gólérzékenységével, fizikumával is kitűnik a pályán a világ legjobb csatárának tartott Robert Lewandowski. A Bayern München lengyel futballsztárja 32 évesen is ipari mennyiségben termeli a gólokat, lapzártánkkor éppen harminchatnál járt a német bajnokságban. Ebben pedig izmainak, a megfelelő étkezésnek és feleségének, a világbajnoki bronzér
máj. 8
21:24
Berecz Zsombor a harmadik helyen áll a nyitónap után a vb-n (Infostart)
Berecz Zsombor a szombati nyitónap után a harmadik helyen áll a Portóban zajló Finndingi világbajnokságon.
máj. 8
21:33
A világelsőt legyőzve szerezte meg legnagyobb győzelmét a salakszezon meglepetésembere (Eurosport)
Madridi tenisztorna - Sabalenka nyerte a női döntőt
máj. 8
21:48
Czink 28 éve dolgozik lovasedzőként az öttusázók sikereiért (Blikk)
Mindegyik ló külön egyéniség, meg kell tanulni érteni a nyelvén – véli Czink György. 1993 óta dolgozik lovasedzőként, többek között az öttusázókat is segíti felkészülni az olimpiákra, a világ- és Európa-bajnokságokra. Pályafutása legnagyobb sikerét 2016-ban érte el, amikor ausztrál tanítványa, Chloe Esposito a riói ötkarikás játékokon aranyérmet sz
máj. 8
21:48
Kilencgólos mérkőzésen lépett előre a végtabella első felébe az Újpest (Infostart)
A kupagyőztes Újpest gólgazdag összecsapáson 5-4-re legyőzte a vendég Zalaegerszeget a labdarúgó OTP Bank Liga utolsó, 33. fordulójának szombati játéknapján.
máj. 8
21:51
Az Újpest kilencgólos drámában győzte le a Zalaegerszeget (m4sport.hu)
Az Újpest hatodik, a ZTE kilencedik helyen zárta az OTP Bank Liga küzdelmeit.
máj. 8
21:57
Újabb olimpiai kvóta, már hat magyar birkózónk készülhet Tokióra (Eurosport)
Birkózó olimpiai kvalifikáció - Szőke Alex kvótát szerzett, hat magyar indul Tokióban
máj. 8
22:00
A pénzhiánnyal küzdő bajnok visszautasított egy szponzort, mert ő “többet ér annál” (USAracing)
A Nascar Truck Series regnáló bajnoka, Sheldon Creed eredményei ellenére nincs túlságosan eleresztve szponzoráció tekintetében....
máj. 8
22:03
Dobogós álom helyett a McLarenre akar fölzárkózni a Ferrari (m4sport.hu)
Helyre állt a világ rendje: Charles Leclerc visszaszerezte a szokásos 4. rajthelyét! A Ferrarik a dobogós álmok helyett a McLarent kergetik a bajnokságban – é bár van mi miatt aggódniuk, jónak látják az esélyeiket Barcelonában.
máj. 8
22:03
Kilenc bajnoki cím sorozatban, csúcson a Bayern (Eurosport)
Bundesliga - Gulácsiék vereségével bajnok a Bayern München
máj. 8
22:15
Eddig potyogtak a gólok az NB I. zárófordulójában. (m4sport.hu)
És vasárnap még jön három összecsapás.
máj. 8
22:27
Két rekordot is megdöntött a Fradi, mielőtt megkapta az aranyat (Demokrata)
A bajnokság utolsó fordulójában is nyert a 32-szeres aranyérmes: fotók a bajnoki ünneplésről.
máj. 8
23:03
Kiélezett csata jöhet a madridi döntőben (Eurosport)
Madridi tenisztorna - Berrettini lesz Zverev ellenfele a férfiak döntőjében
máj. 8
23:33
Az elődöntőben búcsúzott a US Open bajnoka (Eurosport)
Az ötödik helyen kiemelt Alexander Zverev jutott döntőbe a Madridban. A. Zverev (német, 5.)-Thiem (osztrák, 3.) 6:3, 6:4