Guedes: A magyarok számára nincs elveszett labda (m4sport.hu)
A portugálok tökéletesen tudják, nem szabad félvállról venni a Rossi-legénységet.
jún. 12
15:57
Kicserélődött az orosz válogatott (Infostart)
A belga válogatott visszatért Szentpétervárra. A B csoport mai második találkozójának szereplői, a belga és az orosz csapat azonos csoportban szerepeltek az Európa-bajnoki selejtezőkben is, akkor egyébként a Vörös Ördögök nyertek 4-1-re. Az oroszok korábban még nem szenvedtek ilyen súlyos vereséget pályaválasztóként, tétmérkőzésen.
jún. 12
16:30
Embolo góljával szerzett vezetést Svájc Wales ellen (m4sport.hu)
Breel Embolo fejesével a második félidő legelején megszerezte a vezetést Svájc a Wales elleni Eb-csoportmeccsen.
jún. 12
16:33
Ez az utolsó esélye a győzelemre a belga aranygenerációnak? (Eurosport)
Jordan Lukaku szerint az óra egyértelműen ketyeg, nem várhatnak a végtelenségig.
jún. 12
16:45
Ulissi nyerte a szlovén kör királyszakaszát (Eurosport)
Diego Ulissi először nyert ebben a szezonban, Tadej Pogacar bebiztosította az összetett győzelmét.
jún. 12
16:48
IndyCar vs. Nascar boxmeccset akar Will Power (USAracing)
Minden túlzás nélkül az év sajtótájékoztatóját bonyolították le pénteken Detroitban, a főszerepben Will Powerrel, Pato...
jún. 12
16:54
A válogatott már a portugálok ellen megmutatná, mire képes (m4sport.hu)
A játékosoknak magasak az elvárásaik saját magukkal szemben is.
jún. 12
16:57
Bogdán és Szalai Attila is bízik a sikeres rajtban (ATV)
A kapus Bogdán Ádám, illetve a védő Szalai Attila is úgy fogalmazott, már a portugálok elleni nyitómeccsen meg akarják mutatni, mire lesznek képesek a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon.
jún. 12
17:12
Két fejesgóllal döntetlen a Wales–Svájc Eb-csoportmeccsen (m4sport.hu)
A svájciak a 85. percben még szereztek egy lesgólt.
jún. 12
17:12
Szexuális zaklatás miatt nem indul Kapás Boglárka egyik nagy ellenfele az olimpián (SzMo)
Madeline Groves csupán annyit közölt: 'nőgyűlölő perverzek' miatt határozott úgy, hogy nem vesz részt az adelaide-i kvalifikáción.
jún. 12
17:18
Esély az Eb-n, szuper színben tünteti fel a magyar válogatottat az UEFA (Ripost)
A meggypiros mezben rejlik az erőnk? Számunkra kedvező statisztikát készített az UEFA, de sajnos van egy szépséghibája is a dolognak.
jún. 12
17:24
Kapás Boglárka egyik nagy ellenfele "nőgyűlölő perverzek" miatt lemondta az olimpiát (444.hu)
Az ausztrálok olimpiai és világbajnoki érmes úszója, Madeline Groves nem fejtette ki részletesebben a döntését.
jún. 12
17:27
Meghozta az Eb első döntetlenjét a svájciak és a walesiek meccse (Eurosport)
1-1-es döntetlent hozott az Európa-bajnokság második csoportmeccse.
jún. 12
17:33
Olyan eredményt hozott a Wales-Svájc, aminek csak az olaszok örülhetnek (Infostart)
Hiába vezetett Svájc Azerbajdzsánban a labdarúgó-Eb A csoportjában az 1. fordulóban.
jún. 12
17:42
Krejcikova a Roland Garros női bajnoka (m4sport.hu)
A cseh teniszező három játszmában verte az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovát a döntőben.
jún. 12
17:45
Krejcikova hektikus csatában nyerte meg a Roland Garrost (Eurosport)
A cseh Barbora Krejcikova nyerte meg a francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben 6:1, 2:6, 6:4-re legyőzte az orosz Anasztaszija Pavlyuchenkovát, megszerezve első Grand Slam-trófeáját.
jún. 12
17:57
Újabb magyar kvóta az olimpián - a sportág: rg (Infostart)
Eb-helyezése ötkarikás szereplési lehetőséghez juttatta Pigniczki Fannit.
jún. 12
18:21
Közbeszólt az Uefa, módosítani kell az ukránok mezét (Eurosport)
Megszokott dolog, hogy egy Európa-bajnoki mez körül nagy felhajtást csap a bemutatója, ami azonban az ukrán válogatott körül történik, arra aligha lehetett számítani.
jún. 12
18:27
Fordulatok, ápolás, cseh siker: a női döntő legemlékezetesebb momentumai (Eurosport)
Összefoglaló a női döntőről.
jún. 12
18:30
Berobbant a koronavírus a Copa America nyitómeccsére készülő venezuelai válogatottnál (m4sport.hu)
Tizenkét pozitív esetet regisztráltak.
jún. 12
18:51
Ezért nem meglepetés a svájciak döntetlene – de a két fejes gól sem (Infostart)
Megvan az első döntetlen az Európa-bajnokságon, Azerbajdzsánban 1-1-re végzett egymással a svájci és a walesi válogatott.
jún. 12
19:03
Összeesett a pályán a dánok klasszisa, az életéért küzdenek (ATV)
A labdarúgó Európa-bajnokság első igazi meccsnapján a csoportmérkőzések második találkozóját Finnország és Dánia nemzeti tizenegye játszotta. A mérközés első felében azonban a dánok 109-szeres válogatott támadó középpályása, Christian Eriksen összeesett a pályán.
jún. 12
19:06
Eriksen összeesett a pályán, félbeszakadt a dán-finn meccs (m4sport.hu)
Az orvosi stáb hosszú percekig a pályán próbálkozott a játékos újraélesztésével, majd elszállították.
jún. 12
19:06
Euro-2020: Újra kellett éleszteni Christian Eriksent - félbeszakadt a meccs (HírTV)
Szombat este a labdarúgó Európa-bajnokság B csoportjában drámai jelenetek játszódtak le a Dánia-Finnország-mérkőzésen.
jún. 12
19:06
Mérkőzés közben, a pályán esett össze a dán válogatott, Christian Eriksen, félbeszakadt a dán-finn meccs (SzMo)
Az orvosok hosszú perceken keresztül küzdöttek az életéért, végül hordágyon vitték le a pályáról.
jún. 12
19:09
Összeesett egy dán játékos a Dánia-Finnország mérkőzésen, áll a játék (Infostart)
Christian Eriksen magatehetetlenül esett össze a labdarúgó-Eb B csoportjának nyitó mérkőzésének első félidejében.
jún. 12
19:09
Összeesett a dánok klasszisa, a pályán kellett újraéleszteni (ATV)
A labdarúgó Európa-bajnokság első igazi meccsnapján a csoportmérkőzések második találkozóját Finnország és Dánia nemzeti tizenegye játszotta. A mérkőzés első felének utolsó perceiben a dánok 109-szeres válogatott támadó középpályása, Christian Eriksen egyszer csak összeesett a pályán. A meccset késve, de befejezik.
jún. 12
19:09
Eriksen állapota stabil, 20:30-kor folytatódik a dán-finn mérkőzés (Eurosport)
Összesett a pályán dán játékos. A legfrisebb információk alapján az állapota stabil.
jún. 12
19:12
Újra kellett éleszteni a pályán a dán játékost: összeesett és fennakadtak a szemei - Frisstíve: Eriksen kórházi ágyáról üzent (BorsOnline)
Christian Eriksen a 43. percben lett rosszul.
jún. 12
19:24
Dráma a foci-Eb-n, élettelenül esett össze a meccsen a világsztár (Ripost)
Újra kellett éleszteni Christian Eriksent. A sportoló összecsuklott, könnyező és imádkozó játékosok, szurkolók vették körbe.
jún. 12
19:24
EURO-2020 - Van fontosabb a góloknál! (HírTV)
Christian Eriksen állapota az Uefa tájékoztatása szerint stabil. Mihamarabbi teljes felépülést kívánunk a dán válogatott játékosának!
jún. 12
19:33
Szalai Attila: már a nyitómeccsen meg akarjuk mutatni (Infostart)
A magyar labdarúgó-válogatott 23 éves védője már most benne van fenerbahcés csapattársa, Mesut Özil Eb-álomcsapatában.
jún. 12
19:33
Fantasztikus labdameneteket hozott a két férfi elődöntő (Eurosport)
A férfi elődöntők legszebb labdamenetei.
jún. 12
19:39
Sokk a pályán: friss fotó Eriksenről (ATV)
A dán Christian Eriksen összeesett a pályán, újraélesztették, emiatt az első félidő végén félbeszakadt a Dánia-Finnország mérkőzés. Miután közel 10 percig küzdöttek a 29 éves támadó középpályás életéért, végül stabil állapotban szállították kórházba. A Reuters helyszínen lévő fotóriportere elkapta azt a pillanatot, amikor a hordágyon már magához té
jún. 12
19:51
Eriksen összeesett a pályán, félbeszakadt a dán-finn meccs (Demokrata)
A dán Christian Eriksen összeesett a pályán, újraélesztették.
jún. 12
19:54
Aalborg-Barcelona döntő lesz a férfi kézilabda BL-ben (m4sport.hu)
A bronzért PSG-Nantes összecsapás lesz.
jún. 12
19:57
Bombameglepetés a Roland Garroson, cseh győzelem a nőknél (Infostart)
A 25 éves cseh Barbora Krejcikova két órát töltött a pályán élete első Grand Slam-sikeréig.
jún. 12
20:09
Barcelona-Aalborg döntő lesz a férfi kézilabda-BL-ben (Infostart)
A PSG és a Nantes szomorkodhat. Vasárnap már fény is derül a végső győztes kilétére.
jún. 12
20:09
Most jött! A dánok sztárja összeesett az Európa-bajnokságon (Metropol)
Rettenetes sérülés történt a Dánia - Finnország Eb-csoportmeccsen. Az eset egy ártalmatlan szituációban történt, az orvosok azonnal megkezdték a játékos ellátását.
jún. 12
20:15
Gulyás Michelle bronzérmes és olimpiai kvótás, a magyar női csapat második (Demokrata)
Csapatban a németek győztek, a harmadikok pedig a fehéroroszok lettek.
jún. 12
20:18
Óriási blama: elázott a külföldi Nemzeti Aréna az Eb-meccs előtt (Ripost)
Hatalmas mennyiségű esővíz zúdult a pályára, az edzést le kellett mondani.
jún. 12
20:24
Gulyás Michelle vb-bronzérmes és olimpiai kvótás (m4sport.hu)
A női öttusacsapat második lett.
jún. 12
20:27
Rendhagyó döntést hozott az UEFA Eriksen újraélesztése után (Infostart)
Nem akárhogyan folytatják a labdarúgó-Eb Dánia-Finnország csoportmérkőzést.
jún. 12
20:30
Hivatalos bejelentés, friss információk érkeztek az Eb-meccsen újraélesztett Eriksenről (Ripost)
Sokkoló képek és videók, szívszorító szurkolói reakciók a focipályán bekövetkezett vészhelyzetről. Az új hírek hatására döntöttek a mérkőzés folytatásáról.
jún. 12
20:30
EURO-2020: Folytatják a dán-finn mérkőzést, amely félbeszakadt, miután Christian Eriksen összeesett a pályán (SzMo)
Az orvosok hosszú percekig küzdöttek a játékos életéért, végül a sikeres újraélesztés után kórházba szállították. A meccset csúszással, de folytatják.
jún. 12
20:42
Kapust cserélnek a csehek az Eb-n (m4sport.hu)
Jiri Pavlenka megsérült, a helyére Tomas Koubek érkezik.
jún. 12
20:42
Megrázó videó: A dán és finn szurkolók együtt skandálták Christian Eriksen nevét a stadionban (SzMo)
A dán játékost a pályán kellett újraéleszteni, de a híradások szerint állapota stabil.
jún. 12
20:45
Kettős magyar siker az öttusa-világbajnokságon (Infostart)
Gulyás Michelle egyéniben bronzérmes és olimpiai résztvevő, a csapat második helyen zárt.
jún. 12
20:45
A férfi döntő elhozhatja az idei Roland Garros gáláját (Eurosport)
Kicsit összefoglaljuk Stefanos Tsitsipas és Novak Djokovic elmúlt két hetét, ami oda vezetett, hogy vasárnap döntőt játszanak a Roland Garroson.