A svéd és a spanyol válogatott jutott tovább a nyolcaddöntőbe az E csoportból. A sárga-kékek 3-2-vel kerekedtek felül a lengyeleken. A spanyolok simán verték a szlovákokat.
jún. 24
0:03
Foci Eb: nem vonulhattak, szivárványos buszokra tették a magyar szurkolókat Münchenben (Blikk)
Szivárványos buszokra terelték fel a magyar szurkolókat Münchenben a magyar-német meccs előtt.
jún. 24
0:06
Eldőlt: Itt folytatja Szalai Ádám (BorsOnline)
Szalai Ádám egy évvel meghosszabbította a szerződését a német élvonalbeli Fsv Mainz 05 labdarúgócsapatánál.
jún. 24
0:06
Nagyon szorítottak a magyar válogatott győzelméért, de nem jött össze - fotókon a csalódott szurkolók (SzMo)
Fotósunk a szurkolói zónából örökítette meg a drukkereket a magyar-német meccs utolsó percei közben és a lefújás után.
jún. 24
0:07
Marco Rossi nem változtatott a kezdőcsapaton (Infostart)
Marco Rossi szövetségi kapitány ugyanazt a tizenegyet küldi pályára Münchenben, a németek elleni csoportzárón, amellyel a franciák ellen kezdett.
jún. 24
0:07
Szép volt, fiúk, köszönjük! Közel volt az Eb-csoda: nagyot küzdött, de a döntetlennel búcsúzott a magyar válogatott (Blikk)
Véget ért a foci Európa-bajnokság csoportköre. Megint csak percekre voltunk a bravúrtól. A halálcsoportban háromszor is vezettünk az elmúlt két világbajnokság győztese ellen. Elbuktunk, de pont kettő ponttal többet szereztünk annál, mint amit a jósok előre megítéltek nekünk. Elbuktunk, de ezt becsülettel, tiszta küzdelemben, az utolsó pillanatig ha
jún. 24
0:09
Orbán Viktor: Büszkék vagyunk rátok! (888.hu)
Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán tett közzé egy bejegyzést a magyar válogatott németek elleni 2-2-re végződő Eb-meccsét követően.
jún. 24
0:10
Foci-Eb: Hajdu Attila elárulta, hogy verhetjük meg este a németeket (BorsOnline)
Hajdu Attila, a Fradi egykori válogatott kapusa bevallotta, helytelenül mérte fel az F-csoport erőviszonyait, tudniillik az abban szereplő „nagy hármas” tagjai közül Németországot vélte a leggyengébbnek. A szerda esti, müncheni záró Eb-csoporttalálkozónkon a magyarok mentális ereje viszont meglepetéseket hozhat.
jún. 24
0:11
Cseh válogatott középcsatárt igazolt a Puskás Akadémia (Infostart)
Több olasz csapat mellett játszott korábban az angol Aston Villában is.
jún. 24
0:11
Foci Eb: újra Luka Modric a horvátok megmentője (Blikk)
Glasgow – Áldják a sorsot a horvát labdarúgó-válogatott szrukolói, hogy Luka Modric még 35 évesen is a csapat rendelkezésére áll.
jún. 24
0:14
Kropkó már most megmondja: Hosszú Katinka nyerni fog Tokióban (BorsOnline)
Életre szóló élmény Kropkó Márta triatlonista számára a Hosszú Katinka úszóklubjában eltöltött időszaka.
jún. 24
0:15
Eldőlt, Hollandia–Csehország meccs lesz Budapesten (Infostart)
A labdarúgó Európa-bajnokság E-csoportjának utolsó mérkőzéspárjával egy harmadik továbbjutó biztossá vált.
jún. 24
0:15
„Aztán jött a kijózanodás, hogy itt bizony nem látják élőben Griezmannt vagy Mbappét” – Véleménycikk a Budapest helyett Bukarestbe utazó szurkolókról (Blikk)
A Blikk főszerkesztő-helyettesének, Szirmay Dávidnak véleménycikke azon franciák történetéről, akik Budapesten szerették volna megnézni a magyar-francia meccset, azonban végül Bukarestben találták magukat.
jún. 24
0:15
Marco Rossi: Hihetetlen, hogy Münchenben csalódottak vagyunk egy 2-2 miatt (m4sport.hu)
A magyar válogatott szövetségi kapitánya a kiesés miatt csalódott, de a teljesítménnyel elégedett.
jún. 24
0:18
Foci-Eb: A magyar védelemtől tart Joachim Löw (BorsOnline)
Szerda este Münchenben kiderül, továbbjut-e a legjobb 16 közé futballválogatottunk az Eb-n.
jún. 24
0:19
A döntetlen kiesést jelent, de legyünk büszkék az Eb-teljesítményre (Infostart)
A magyar válogatott kétszer is vezetett, de 2-2-es döntetlennel kiesett a labdarúgó Európa-bajnokságon. Úgy, hogy nagyon közel állt a továbbjutáshoz a németek otthonában
jún. 24
0:22
Készül az egész ország: volt, aki szabadnapot vett ki, csak hogy le ne maradjon a német-magyarról (BorsOnline)
Az egész ország az Eb meccsre készül, többen szabadnapot vettek ki a nagy összecsapásra, míg mások már órákkal korábban felkeresik a szurkolói zónát a jó helyekért.
jún. 24
0:23
Vári Attila: most kell majd igazán vigyázni a válogatott vízilabdázókra (Infostart)
A szükségesnél korábban utazik ki a tokiói olimpia helyszínére a férfi és a női vízilabda-válogatott. Mint Vári Attila, a sportági szövetség elnöke az InfoRádióban elmondta, mindkét együttes éremmel térhet haza, ennek az esélye reális.
jún. 24
0:26
Óriási a hangulat a Puskásnál: így érkeznek a francia szurkolók (BorsOnline)
Hamarosan kezdődik a Portugália-Franciaország mérkőzés Budapesten.
jún. 24
0:27
Csodát tett a magyar válogatott Münchenben, még ha a továbbjutáshoz nem is volt elég (Infostart)
A magyar válogatott hiába vezetett kétszer is, végül 2-2-es döntetlent játszott a német csapat vendégeként Münchenben a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének szerdai zárásán, így negyedikként zárt a csoportjában, és kiesett.
jún. 24
0:30
Szalai Ádámék tiszteletére piros-fehér-zöldbe borult egész Magyarország - Fotók és Videó (BorsOnline)
A hazáért és a válogatottért szerda este több stadiont és közintéményt világítottak ki piros-fehér-zölddel, vagyis a magyar lobogó színeivel. Ezzel üzentek a Münchenben harcoló magyar válogatottnak. Szalai a 11. percben megszerezte az első, vezető gólt. Óriási! Schäfer András góljával a 68. percben 2:1-re vezet a magyar válogatott!
jún. 24
0:31
Ronaldo kettesével rúgja a gólokat a Puskásban (Infostart)
Két barát és egykori csapattárs gólpárbaját hozta a portugál-francia találkozó a labdarúgó Eb-n: Cristiano Ronaldo és Karim Benzema is duplázott. A helyenként feszült, helyenként viszont visszafogott meccs döntetlenjével mindkét együttes továbbjutott a nyolcaddöntőbe. Ronaldo újabb egyéni csúcsokat ünnepelhet.
jún. 24
0:33
Realistán értékelve, a maximumnál sokkal többet hozott ki magából a magyar fociválogatott (Blikk)
Nehéz érzelem nélkül értékelni a 2021-es Európa-bajnokság ránk vonatkozó részét. Kétszer játszottunk döntetlen az elmúlt két világbajnokkal. Kétszer is csak hat és egynéhány percen múlott a hihetetlen bravúr. Háromszor mutattuk meg a világ legjobb csapatainak, hogy ez a magyar csapat már egy másik magyar csapat.
jún. 24
0:34
Halálcsoport: itt a Németország - Magyarország mérkőzés végeredménye (BorsOnline)
Szalai a 11. percben megszerezte az első, vezető gólt. Schäfer András góljával a 68. percben 2:1-re vezetett a magyar válogatott!
jún. 24
0:35
Így látták a magyar játékosok a németek elleni mérkőzést (Infostart)
Elkeseredetten, de büszkén nyilatkoztak a magyar játékosok a mérkőzés után.
jún. 24
0:39
Euro 2020: íme a nyolcaddöntősök és a további program (Infostart)
Szerdán este kialakult a nyolcaddöntősök mezőnye és a további program a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon.
jún. 24
1:21
Cristiano Ronaldo világrekordot állított be – Így folytatódik az Európa-bajnokság (Blikk)
Portugália kétszer is tizenegyesből volt eredményes a franciák elleni Eb-meccsen. A portugálok mezzel a harmadik helyen jutottak tovább. Ami ennél sokkal fontosabb tény, Cristiano Ronaldo lőtte be mindkét portugál büntetőt, aki ezzel 109, a válogatottban szerzett gólnál jár. Ezzel világcsúcsot állított be.
jún. 24
3:51
Törőcsik András csillogó szemmel nézi a magyar válogatott mérkőzéseit: az Eb-meccsek gyógyítják a legendás focistát (Blikk)
A két agyműtéten áteső újpesti legenda maga is egyre többet futballozik.
jún. 24
4:27
Széttárt combok, átlátszó bugyiban nyalókázik a vadító kebelcsoda (Ripost)
Jessica Weaver nyalókával a szájában látható a legfrissebb fotóján. Szokás szerint a póz sem mellékes.
jún. 24
4:39
Európa megtanulta: mindenki félhet a magyar fociválogatottól (Ripost)
Nem szabad sokáig szomorkodni, ősszel folytatódnak a világbajnoki selejtezők.
jún. 24
5:09
Gigászi pénzt kap a Hertha, Dárdai világsztárokkal erősíthet (Ripost)
22 milliárd forintnyi euró áll a házhoz. Világbajnok és vb-ezüstérmes is van a magyar Bundesliga-edző legfőbb kiszemeltjei között.
jún. 24
6:09
Esterházy Márton: „Hat-hét csapat pályázik eséllyel az Eb-győzelemre” (Blikk)
Esterházy Márton most elárulta, hogyan élte meg a horvát–skót Eb-mérkőzést.
jún. 24
6:27
Rossi: a legszebb tündérmesékben sem mindig tökéletes a vége (ATV)
Marco Rossi szövetségi kapitány noha bravúrosnak tartja a Németország vendégeként elért 2-2-es döntetlen, a játékosaival pedig maximálisan elégedett, mégis csalódottan értékelt, mert a magyar válogatott rendkívül közel állt a továbbjutáshoz a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon.
jún. 24
6:30
Így köszönte meg Orbán Viktor a magyar válogatottnak az Eb-szereplést (BorsOnline)
Magyarország miniszterelnöke is gratulált az Eb-től a fantasztikus teljesítményük ellenére búcsúzó válogatottunknak.
jún. 24
6:39
Joachim Löw: nagyon nehéz volt egyenlíteni (ATV)
jún. 24
6:51
Fernando Santos: a magyar csapat mindenkit meglepett a csoportban (ATV)
Fernando Santos, a címvédő portugál labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint tanítványai végig a győzelemre játszottak a világbajnok franciák ellen 2-2-re végződött Európa-bajnoki csoportmérkőzésen, a budapesti Puskás Arénában.
jún. 24
7:06
Marco Rossi: a legszebb tündérmesének sem mindig tökéletes a vége (Demokrata)
„Technikai szempontból nem mi vagyunk a legjobb csapat, de vannak más szempontok is.”
jún. 24
7:09
Rossi: A legszebb tündérmeséknek sem mindig tökéletes a vége (888.hu)
Marco Rossi szövetségi kapitány, noha bravúrosnak tartja a Németország vendégeként elért 2-2-es döntetlent, a játékosaival pedig maximálisan elégedett, mégis csalódottan értékelt, mert a magyar válogatott rendkívül közel állt a továbbjutáshoz a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon.
jún. 24
7:09
Kitört a balhé, Ronaldóra rontottak többen Budapesten (Ripost)
Ezeket a jeleneteket nem mutatja a tévé. Botrányos véget ért a foci-Eb csoportkörét záró portugál-francia szuperrangadó a Puskás Arénában.
jún. 24
7:21
jún. 24
7:24
Marco Rossi: a legszebb tündérmesékben sem mindig tökéletes a vége (BorsOnline)
A szövetségi kapitány büszke arra, hogy ennek a magyar válogatottnak az edzője lehet.
jún. 24
7:27
Marco Rossi az Eb-n hősiesen küzdő magyar válogatottról: „Büszke vagyok arra, hogy az edzőjük lehetek” (Blikk)
Bár Marco Rossi szövetségi kapitány bravúrosnak tartja a Németország vendégeként elért 2-2-es döntetlen, a játékosaival pedig maximálisan elégedett, mégis csalódottan értékelt, mert a magyar válogatott rendkívül közel állt a továbbjutáshoz a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon.
jún. 24
7:33
Megszólalt Marco Rossi, ez a véleménye a magyar focistákról (Metropol)
A szövetségi kapitány csalódottan értékelt, mert a magyar válogatott rendkívül közel állt a továbbjutáshoz a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon.
jún. 24
7:33
A brazilok a 100. percben szerzett góllal jutottak tovább a Copa Américán (m4sport.hu)
A címvédő házigazda brazil válogatott a 90+10. percben szerzett góllal 2-1-re legyőzte a kolumbiai csapatot a labdarúgó Copa América legutóbbi játéknapján, és ezzel bejutott a negyeddöntőbe.
jún. 24
7:45
Orbán Viktor: "És eljöttek azok az idők, amikor a magyarok többé nem féltek" (ATV)
Óriási küzdelem után búcsúzott a magyar válogatott a labdarúgó Európa-bajnokságtól, miután az F csoport záró fordulójában 2-2-es döntetlent játszott Németországgal. Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán reagált a meccsre. Azt írta: "És eljöttek azok az idők, amikor a magyarok többé nem féltek. Büszkék vagyunk rátok!"
jún. 24
7:51
Orbán Viktor: „És eljöttek azok az idők, amikor a magyarok többé nem féltek” (Blikk)
Orbán Viktor is megdicsérte a magyarok kitartását a szerdai magyar–német meccs után.
jún. 24
7:51
Deschamps: Bonyolult meccs volt a miénk is és a magyaroké is Münchenben (m4sport.hu)
A portugálok azt nehezményezik, hogy két nappal kevesebbet pihenhetnek, mint nyolcaddöntős ellenfelük, Belgium.
jún. 24
8:00
Balhé a Puskás Arénában: lerohanták a meccs után Cristiano Ronaldót (BorsOnline)
jún. 24
8:12
Orbán Viktor: „És eljöttek azok az idők, amikor a magyarok többé nem féltek” (SzMo)
Így gratulált a miniszterelnök a válogatott szerepléséhez.
jún. 24
8:18
Szép volt, fiúk! – a magyar válogatott bebizonyította, hogy a legnagyobbaknak is méltó ellenfele (SzMo)
Meccsről meccsre egyre nagyobb meglepetést okozott a magyar játék. Csodákra lesz képes ez a csapat, ha ezen az úton mennek tovább.