2021. szeptember 12. vasárnap

szept. 12
13:12
Norvég győzelem a vegyes csapatversenyen (Eurosport)
A nyári síugró Grand Prix-sorozat Chaikovskyban megtartott állomásán jött a papírforma: norvég siker, Szlovénia a második, Oroszországa harmadik.
szept. 12
13:15
„Szenvedett, sokat hibázott” – Tuchel nem kímélte a Chelsea új igazolását (m4sport.hu)
„Teljes mértékig az én felelősségem, azt gondoltam, hogy rögtön be tud szállni.”
szept. 12
13:21
F2: a bajnokságok állása az ötödik forduló után (m4sport.hu)
Piastri növelte az előnyét Monzában, de Zhou továbbra is lőtávolban van.
szept. 12
13:36
Két kulcsjátékosát, köztük Lewandowskit is nélkülözheti a Bayern a Barcelona ellen (Eurosport)
Nem mindegy, hogy Lewandowski vagy Choupo Moting kezd.
szept. 12
13:39
Olasz Nagydíj – rajtrács (m4sport.hu)
Innen várja a mezőny a lámpák szabad jelzését!
szept. 12
13:42
Sportközgazdász: okos döntés lenne, ha újra Japánban lenne olimpia (Infostart)
Alig lett vége a tokiói játékoknak, Szapporo már pályázna a 2030-as téli játékokra.
szept. 12
13:42
Bevállalós tenyeres szettlabdánál, nyesés-röpte kombináció - a Us Open-döntő legszebb labdamenetei (Eurosport)
Bár a mérkőzést Emma Raducanu nyerte, Leylah Fernandez legjobb ütései sem maradhattak ki a válogatásból.
szept. 12
14:00
Belehúztak a futók Németországban: 5 és 10 kilométeren is világcsúcsot döntöttek (Eurosport)
Az etióp Sembere Teferi a női öt, a kenyai Agnes Jebet Tirop pedig a női tíz kilométer világcsúcsát döntötte meg.
szept. 12
14:30
Kiütötték a világhírű profi ökölvívót: ellene szenvedett súlyos vereséget (Blikk)
Hollywood – Az 58 esztendős korábbi világbajnok profi ökölvívó Evander Holyfield vereséget szenvedett a kevert harcművészet vezető szervezetének (UFC) korábbi bajnoka, Vitor Belfort ellen magyar idő szerint szombat hajnalban.
szept. 12
14:54
Újra vb-aranyérmes Majthényi Szabolcs és Domokos András (Infostart)
A Majthényi Szabolcs, Domokos András kettős nyerte a spanyolországi Alteában rendezett vitorlázó Repülőhollandi-világbajnokságot.
szept. 12
14:54
Jól jött volna Lukaku két gólja az Internek, pech, hogy azokat már tegnap meglőtte Londonban (Eurosport)
Serie A - Kétszer is vezetett, mégsem nyert a címvédő Inter
szept. 12
14:57
Botlott Genoában, már nem hibátlan a címvédő Inter a Serie A-ban (m4sport.hu)
Az Inter kétszer is vezetett, mégsem tudott nyerni a Sampdoria ellen.
szept. 12
15:06
A bajnokságban sem sikeresek Szoboszlai Dominikék (Blikk)
Lipcse – Tovább folytatódik sztárjaink vesszőfutása. A német élvonalban szereplő RB Leipzig három magyar futballistája, Szoboszlai Dominik, Willi Orbán és Gulácsi Péter borzasztó időszakon van túl mind a klubjában, mind a válogatottban.
szept. 12
15:48
Hatalmas siker: életük legnagyobb versenyén lettek ismét világbajnokok a magyar vitorlázók (Blikk)
Idén épp harminc éve versenyeznek együtt, és immár húsz világ- és Európa-bajnoki aranyérmük van. Első világbajnokságukat még Adelaide-ben nyerték 1994-ben.
szept. 12
16:06
Tragédia a bécsi maratonon: 50 méterrel a cél előtt összeesett és meghalt az egyik futó (Blikk)
A 40 éves férfit a gyors orvosi segítség sem tudta már megmenteni. A verseny győztesét pedig a célba érkezése után kizárták.
szept. 12
16:08
Megható pillanat: megkönnyezte Cristiano Ronaldo visszatérését az édesanyja (Blikk)
Manchester – Álomszerűen alakult Cristiano Ronaldo visszatérése az Old Traffordra.
szept. 12
16:18
Verstappen és Hamilton egymást lökte ki (Infostart)
Vizsgálják az Olasz Nagydíj 26. körében történt ütközést.
szept. 12
16:21
A negyeddöntőben búcsúzott az Eb-től a 3x3-as női kosárválogatott (m4sport.hu)
A magyar csapat egy ponttal kapott ki a németektől.
szept. 12
16:24
Még a királynő is gratulált a történelmi Us Open-győztesnek (Eurosport)
Ahogy várni lehetett, Emma Raducanu győzelme lázba hozta a briteket.
szept. 12
16:27
Holyfield 1 perc 49 másodperc alatt kikapott Belforttól (m4sport.hu)
Az 58 éves exvilágbajnok nem tudott mit kezdeni az MMA korábbi bajnokával.
szept. 12
16:30
Máris a csúcson: 18 évesen bajnok lett a csodatini (Blikk)
New York – Emma Raducanu 18 évesen a csúcsra jutott.
szept. 12
16:33
A 99. percben nyert az Atlético Madrid (m4sport.hu)
A csereként beállt Thomas Lemar szerezte a győztes gólt.
szept. 12
16:35
Verstappen és Hamilton újabb ütközését és Ricciardo győzelmét hozta az Olasz Nagydíj (m4sport.hu)
Norris ért célba másodikként, a McLaren tehát kettős győzelemnek örülhetett
szept. 12
16:37
Éles kritikával illette a Bayern játékospolitikáját a Leipzig alapembere (m4sport.hu)
„Semmi, de semmi sem idegesít jobban...”
szept. 12
16:42
2010 óta nem látott esemény történt a Forma-1-ben (Infostart)
Daniel Ricciardo, a McLaren versenyzője nyerte az Olasz Nagydíjat, megelőzve csapattárást, Lando Norrist.
szept. 12
16:48
Van Aert lehajrázta a sprinterlegendákat, a szakaszgyőzelem mellett elvitte az összetettet is (Eurosport)
A Tour of Britain 8. szakaszán Van Aert Greipel és Cavendish előtt ért a célba, az addig összetettben vezető Hayter elvesztette az összetett elsőségét.
szept. 12
17:00
Verstappen és Hamilton egymást nullázták le, 2012 óta most nyert először a McLaren (Eurosport)
Olasz Nagydíj - Ricciardo nyert Monzában, Hamilton és Verstappen kiesett
szept. 12
17:03
„Inkább fogja be a pofáját!” – A Dortmund sportigazgatója kiakadt a Bayern elnökére (m4sport.hu)
Érzelmektől fűtött egy reakció, annyi szent.
szept. 12
17:06
Olasz Nagydíj: hosszú évek után duplán győzedelmeskedett a McLaren (Blikk)
Daniel Ricciardo, a McLaren ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjat Monzában.
szept. 12
17:06
A hatos lottó nyerőszámai és nyereményei (Infostart)
Nem született újabb milliomos.
szept. 12
17:09
Olasz Nagydíj: a dobogósok nyilatkozatai (m4sport.hu)
Így értékelt az első hármas a leintés után.
szept. 12
17:15
Hamilton: Verstappen tudta, hogy nem fog menni, de nem adta föl (m4sport.hu)
Nem engedett Max Verstappen, és mindkettejük versenye ráment erre Lewis Hamilton szerint, aki a balesetüket az első körös ütközetükkel állította párhuzamba.
szept. 12
17:18
Hölle Martin és a válogatott megvédte világbajnoki címét (Demokrata)
Sorozatban ötödször lett mind a két aranyérem Magyarországé, ami példátlan a sport történetében.
szept. 12
17:24
Paksi gólgyár: Hahn János nélkül sem állt le Bognár György csapata (Blikk)
Paks – A gólkirály távozott, a gólgyártás azonban nem állt meg Pakson.
szept. 12
17:27
Honvéd-mezt kapott Ferenc pápa (m4sport.hu)
A katolikus egyházfőt Puskás Ferenc egykori iskolájának diákjai fogadták.
szept. 12
17:33
A katolikus egyházfőt Puskás Ferenc egykori iskolájának diákjai fogadták a Liszt Ferenc Repülőtéren.
szept. 12
17:45
Verstappen: Próbáltam együttműködni Lewisszal, de csak szorított és szorított (m4sport.hu)
Max Verstappen csak versenyezni próbált Lewis Hamitlonnal, ám szerinte ellenfele túlzásba vitte a leszorítását.
szept. 12
17:54
Hazai pályán nyerte meg az Európa-bajnokságot az olasz bajnok Colbrelli (Eurosport)
Sonny Colbrelli lett az országúti kerékpáros Eb férfi mezőnyversenyének győztese, miután lesprintelte Remco Evenepoelt a 179.2 km-es táv végén, Trentóban. Az Eb-n ebben a számban induló négy magyar, Valter Attila, Peák Barnabás, Pelikán János és Filutás Viktor nem fejezte be a versenyt.
szept. 12
18:03
Dráma és karambol a Forma-1-ben: Hamilton és Verstappen ütközött, a McLarenek nyertek Monzában (SzMo)
Daniel Ricciardo nyerte a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjat Monzában, második helyen csapattársa, a brit Lando Norris végzett, míg a harmadik Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője lett.
szept. 12
18:09
Wolff: Ez taktikai szabálytalanság volt Verstappentől (m4sport.hu)
Vesztett helyzetben volt, ezért muszáj volt próbálkoznia – a Mercedes főnöke szerint Max Verstappen „taktikai faltot” hajtott végre Lewis Hamiltonon.
szept. 12
18:18
Olasz győzelem a kőkemény Eb-n, ahol 150-ből csak 31 versenyző jutott el a célig - összefoglaló (Eurosport)
Sonny Colbrelli nyert a férfi mezőnyversenyben a Trentóban rendezett országúti kerékpáros Európa-bajnokságon. A 150 fős mezőnyben négy magyar - Valter Attila, Peák Barnabás, Pelikán János és Filutás Viktor - vágott neki a 179,2 kilométeres, 3400 méternyi szintkülönbséget tartalmazó távnak.
szept. 12
18:54
A Győr válogatott kézise a címvédő elleni Bl-siker után: „Nagy nevek mentek el, de az érkezők ugyanazt a szintet képviselik” (Blikk)
A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata a címvédő elleni sikerrel kezdtek az új szezont a Bajnokok Ligája csoportkörében.
szept. 12
18:54
Djokovic 21. Grand Slamének kulcsa, hogy csak az ego akarja vagy a lélek is készen áll (Eurosport)
Sok mindenről gondolhatjuk, hogy dönthet, de a lélek dönthet csak igazán.
szept. 12
19:30
Megvan a döntés a monzai karambolról, csak az egyik pilóta kap büntetést (Infostart)
A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) kivizsgálta a monzai ütközést.
szept. 12
19:36
Novak Djokovic történelmi tett kapujában, Daniil Medvedev elrontaná az ünnepet (Eurosport)
Ma este eldől, sikerül-e többszörösen átírnia a világelsőnek a tenisztörténelmet. Kezdés 21:30-től az Eurosporton!
szept. 12
20:00
Hamiltont megmentette a glória, Verstappent viszont semmi sem menti meg a büntetéstől (Eurosport)
Olasz Nagydíj - Időmérős eredményéhez képest hátrább rajtol majd Verstappen Szocsiban
szept. 12
20:12
Győzelmet ünnepelhetett a Liverpool, de egy ijesztő sérülés beárnyékolta az örömöt (Eurosport)
Premier League - Salah száz gólnál tart, Elliott súlyos sérülést szenvedett
szept. 12
20:27
A 18 éves teniszező már tudja, hogy mit vesz először az US Openen nyert pénzből – Emma Raducanu lábai előtt hever a világ (SzMo)
Nagyjából 32 ezer forintnak már megvan a helye a 740 millió forintos nyereményből.
szept. 12
20:30
Ibrahimovic góllal tért vissza, még egy kihagyott tizenegyes is belefért a Milannak (Eurosport)