2024. április 7. vasárnap

ápr. 7
15:03
Nincs ennél jobb kérdésed? - faképnél hagyta az újságírót Hamilton (Sportal)
A hétszeres világbajnok lelkes volt az időmérő után, de a hangulata megváltozott mára, hiszen kilencedik helyen ért célba a Japán Nagydíjon.
ápr. 7
15:18
Leszerepeltek a magyar birkózók Bakuban: 0 férfi és 1 női olimpiai kvóta jött össze (444.hu)
Vasárnap szabadfogású birkózóink az öt meccsből négyet elveszítettek, Kuramagomedov Murad mentette meg a haza becsületét.
ápr. 7
15:27
Alonso még mindig nem engedte el: Meglátjuk, kizárnak-e a bajnokság hátralévő részére (Racing)
Fernando Alonso egy pikírt megjegyzéssel utalt vissza a melbourne-i büntetésére, miután Japánban ismét trükközött.
ápr. 7
15:30
A tragikus módon elhunyt Haydent és más amerikai legendákat idézett fel Aleix Espargaró (P1race)
Aleix Espargaró a közelgő Amerikai Nagydíj kapcsán ejtett néhány szót a sportág helyi legendáinak egy részéről.
ápr. 7
15:42
Háromból háromszor: pedig Sainz egy ponton lehetetlennek érezte a dobogót (m4sport.hu)
Háromból három dobogó Carlos Sainz idei mérlege. A Ferrari szárnyaló spanyolja elismerte, nem mindig volt biztos benne, hogy Szuzukában is odaérhet.
ápr. 7
15:48
"Remek srác" - Óriási esélyt kap Marco Rossi felfedezettje (Ripost)
Németh Andrást szétszedte a sajtó, de edzője bízik benne.
ápr. 7
15:57
Szóban már megállapodott új edzőjével a Juventus (Sportal)
Egybehangzó olasz sajtóhírek szerint, a Bologna edzője, Thiago Motta szóban már elkötelezte magát a Juventussal, aki a csapat elsőszámú kiszemeltje az edzői posztra.
ápr. 7
16:03
Szúrt sebek miatt meghalt egy férfi a Tottenham stadionjánál (Sportal)
A Tottenham Hotspur hivatalos közleményben tudatta, hogy vasárnap délelőtt egy személy életét vesztette a londoni klub stadionjának közelében. A rendőrség tájékoztatásában szúrt seb általi halál szerepel.
ápr. 7
16:05
Szoboszlai a kezdőben a Manchester United elleni rangadón! (Sportal)
A magyar válogatott csapatkapitánya a vasárnapi, Manchester United elleni rangadón is a Liverpool kezdőcsapatában kapott helyet.
ápr. 7
16:06
Az olimpiáig marad az Arizonánál Sárkány Zalán, de már a jövőjére is gondol (m4sport.hu)
A hosszútávúszó nem fő számában, 1500-on, hanem 800 méteren vár jobb eredményt magától az ob-n.
ápr. 7
16:06
Veszprémből indulva harmadik Európa-bajnokságára készülhet Rossi csendes kulcsembere (Büntető.com)
Tíz éve a Dánia elleni debreceni felkészülési mérkőzésen debütált a válogatottban, és akkor még nem körvonalazódott, hogy egy ilyen káprázatos utazás meghatározó szereplője lesz. 2016-ban hiába vártuk, hogy az Európa-bajnokság után szétkapkodják a játékosainkat, nem így történt, ő viszont topligába igazolt, manapság pedig Cipruson futballozik. Idej
ápr. 7
16:08
Videó: Abu Fani főszereplésével forrtak az indulatok a Fradi–Paks rangadón (m4sport.hu)
Komoly feszültség tört felszínre a Ferencváros–Paks NB I-es rangadó első felidejének végén: a hazaiak egy elmaradt szabálytalanságot nehezményeztek, ami tömegjelenetbe torkolt, lökdösődés vette kezdetét, majd Abu Fani több paksi játékos gyűrűjében a földre került. Miután sikerült csillapítani a kedélyeket, Karakó Ferenc játékvezető salamoni döntést
ápr. 7
16:09
Hamilton rövid válaszokkal, rekordidő alatt intézett el egy újságírót (Racing)
Lewis Hamiltonnak egyáltalán nem volt jó kedve a Japán Nagydíjat követően. A brit hétszeres világbajnok a Sky Sports brit kiadásának is szűkszavúan nyilatkozott, de egy másik újságíró kérdéseire csak és kizárólag egyszavas válaszokat adott. Hamilton számára nem alakult ideálisan a szuzukai futam, miután a Mercedes merésznek mondható taktikai húzása
ápr. 7
16:15
Sárkány Zalán célja az olimpiai döntő (Sportal)
Sárkány Zalán olimpiai szintes úszó szerint, ha a legjobbját tudja nyújtani nyáron Párizsban, akkor lehet esélye döntőbe jutni 1500 méter gyorson - írja az Mti.
ápr. 7
16:27
Az MRF Team bejelentette 2024-es ERC-csapatfelállását (Racing)
Három párossal áll rajthoz az MRF Team a 2024-es ERC-versenyeken, az indiai gumigyártó csapatát Martins Sesks, Efrén Llarena és Andrea Mabellini fogja alkotni.
ápr. 7
16:27
Hátrányos helyzetű gyerekeken segít Szoboszlai Dominik közönségtalálkozója (Sportal)
Május végén egy példa nélküli közönségtalálkozó keretében Szoboszlai Dominikkel, és a magyar válogatott többi tagjával is találkozhatnak a szurkolók, vasárnap pedig az is kiderült, hogy a bevételből hátrányos helyzetű gyerekeket segítenek majd.
ápr. 7
16:42
Elképesztő meccsen fordított és bejutott az Extraliga döntőjébe a címvédő Kaposvár (m4sport.hu)
Elsőként a Fino Kaposvár jutott a férfi röplabda Extraliga fináléjába.
ápr. 7
16:57
Durván elszabadultak az indulatok a Groupama Arénában, orvost kellett hívni (BorsOnline)
A játékvezető több sárga lapot is kiosztott.
ápr. 7
16:57
Gigantikus verést kapott az Ajax a Feyenoordtól (Sportal)
A holland bajnokság 29. fordulójában a Feyenoord 6-0-ra letarolta az Ajaxot.
ápr. 7
16:59
Szuperkupa helyett edzés, elképesztő indok a patinás klubtól (Sportal)
A Fenerbahce folytatja harcát a Török Labdarúgó Szövetség (Tff) ellen.
ápr. 7
17:00
Eldőlt a bajnokság? Érik a Fradi legújabb aranya (Metropol)
A meccs vége a Fradié volt.
ápr. 7
17:00
A Ferencváros egy 89. perces góllal legyőzte a Paksot, és nagyon közel került az újabb bajnoki címhez (m4sport.hu)
Adama Traoré 89. percben szerzett gólja döntötte el a bajnokság éllovasának és üldözőjének rangadóját, a Ferencváros–Paks mérkőzést az OTP Bank Liga 27. fordulójában. A minimális különbség ellenére a hazaiak megérdemelten szerezték meg a három pontot, mindkét félidőben fölényben futballoztak és sokkal több gólszerzési lehetőséget alakítottak ki, há
ápr. 7
17:03
Történelmi mélypont, békés demonstráció: hagyományokhoz méltó Kispestet és új tulajdonost akarnak a szurkolók (Sportal)
Akik attól tartottak, hogy a politika rátelepszik a kispesti drukkerek vasárnap délutáni demonstrációjára, tévedtek. A Honvédot féltő fanatikusok csak az aggodalmukat fejezték ki, igaz, nem kerteltek, ami a szívüket nyomta, kimondták, sokan kaptak hideget-meleget Az elmúlt öt év minden bánatát magukból kiadó szurkolók ugyanakkor reménykedhetnek abb
ápr. 7
17:09
Pérez szerint ekkor dőlhet el a jövője a Red Bullnál (Racing)
Sergio Pérez elárulta, hogy a Red Bull mikor dönthet az idei szezon végén lejáró szerződésének meghosszabbításáról. A mexikói pilóta szerint az ezzel kapcsolatos tárgyalások a következő hetekben jelentős mértékben felgyorsulhatnak. A hatszoros futamgyőztes szerződése az idei évad végén lejár a bikásoknál, és már rengeteg pletykát lehetett olvasni a
ápr. 7
17:12
Gólképtelenek klubja (Büntető.com)
134 PL-mérkőzést vívott meg eddig szerzett gól nélkül a liverpooli Joe Gomez – de még mindig messze van attól, hogy felkerüljön arra a nem túl dicsőséges tízes listára, amelyik a rúgott gól nélkül legtöbb meccsen pályára lépők névsorát tartalmazza. Ezen játékosoknak persze soha nem is az volt a céljuk, hogy meccseket döntsenek el, ettől még aligha
ápr. 7
17:15
NB I - Megnyerte a "bajnoki döntőt" a Ferencváros (Infostart)
A címvédő és listavezető Ferencváros Adama Traoré 89. percben szerzett góljával győzte le 1-0-ra otthon a második helyen álló Paksot a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának vasárnapi rangadóján.
ápr. 7
17:18
Balhés meccsen győzte le a Ferencváros a Paksot, és hatalmas lépést tett a bajnoki cím felé (Telex)
Nem sokkal a szünet előtt akaszkodtak össze a játékosok. A végeredmény 1-0 lett.
ápr. 7
17:27
„Van jobb kérdésed?” – mondta Hamilton, majd faképnél hagyta az újságírókat (Racing)
Lewis Hamilton elmagyarázta, hogy miért ajánlotta fel George Russell elengedését, ugyanakkor nem minden kérdés tetszett neki.
ápr. 7
17:27
A bombagólok meccsén a Napoli vihette haza a három pontot (Sportal)
Korán hátrányba került, de 4-2-re győzni tudott a Napoli a Monza otthonában a Serie A 31. fordulójában.
ápr. 7
17:33
Szinte telt ház előtt, hajrágóllal nyert a Fradi, egyre közelebb a címvédés (Demokrata)
A zöld-fehérek nyolc pontra növelték előnyüket közvetlen riválisukkal szemben.
ápr. 7
17:42
Bognár György előbb odaszúrt a Fradinak és a játékvezetőnek, majd gratulált a bajnoki címhez (m4sport.hu)
A Ferencváros vendégeként 1–0-s vereséget szenvedő Paksi FC vezetőedzője, Bognár György elismerte, a végig jobb teljesítményt nyújtó Ferencváros megérdemelten nyerte meg a rangadót és a bajnoki címhez is gratulált, de azért oda is szúrt az ellenfélnek és a játékvezetésnek a lefújás utáni nyilatkozatában.
ápr. 7
17:45
Dejan Sztankovics: A bajnokságnak nincs vége (Sportal)
Mint ismert, a Ferencváros Adama Traoré 89. percben szerzett góljával 1-0-ra legyőzte a Paksot az Nb I 27. fordulójában, így már nyolc ponttal vezeti a bajnokságot. A mérkőzést követően a két vezetőedző értékelt.
ápr. 7
17:47
Élő eredménykövető a Kecskemét-Puskás Akadémia mérkőzésről (Sportal)
A labdarúgó Nb I 27. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén a Kecskemét a Puskás Akadémiát fogadja a Széktói Stadionban. Élő eredménykövető a mérkőzésről.
ápr. 7
18:00
A Fradi a végére hagyta a legjobbat – 1:0 lett a javára (HírTV)
A hajrához érve egyre inkább úgy tűnt, eldöntetlen marad a meccs, de a 89. percben minden megváltozott.
ápr. 7
18:12
Prémium még döntetlenért is, elmaradó fizetések, eltűnt milliárdok – a tulajdonos ellen tüntettek a Honvéd szurkolói (444.hu)
A szurkolók szerint mélypontjára jutott a Honvéd, vasárnap délután a Csak a Kispest mellett a Bozó, takarodj! szólt a stadionnál.
ápr. 7
18:18
Hamilton elmagyarázta, miért "döntött" Russell elengedése mellett (m4sport.hu)
Sérülést gyanít a háttérben Lewis Hamilton. Elmondta, miért "döntött úgy", hogy elengedi George Russellt a futam elején.
ápr. 7
18:20
Nehéz csoportba került a női teniszválogatott a Billie Jean King Kupában (m4sport.hu)
Az egyaránt top 200-as Bondár Anna, Gálfi Dalma és Udvardy Panna lemondta a szereplést.
ápr. 7
18:27
Nasser Al-Attiyah és Tosha Schareina nyerte a tereprally vb harmadik fordulóját Portugáliában (Racing)
Vasárnap a szakaszért járó pontokért folyt a csata.
ápr. 7
18:27
Nehéz csoportban a magyarok Portugáliában (Sportal)
Nehéz csoportba került a tartalékos magyar női teniszválogatott a Billie Jean King Kupa euro-afrikai zóna I-es csoportjának jövő heti tornáján, amelynek a portugáliai Oeiras ad otthont.
ápr. 7
18:30
Stonertől megkérdezték, melyik volt a legrosszabb motorja, meglepő választ adott (P1race)
Casey Stoner elárulta, melyik volt pályafutása legjobb, illetve legrosszabb motorja a MotoGP-ben töltött éveit tekintve.
ápr. 7
18:36
Szappanos Pétert egy kő-papír-olló mentheti meg, hogy hétfő reggel "hallgassa a zrikát" Dibusz Dénestől (m4sport.hu)
A Fradi-Paks után kiderült, a két válogatott kapus gyermekei egy óvodába járnak.
ápr. 7
18:38
Alonso és a DRS-trükk: Még kizárnak a bajnokságból? (m4sport.hu)
Nem lépett még teljesen túl Fernando Alonso a melbourne-i büntetésén. Szuzukai DRS-játéka után odaszúrt az FIA-nak
ápr. 7
18:42
Man Utd–Liverpool 2-2, Szoboszlaiék visszacsúsztak a második helyre a Premier League-ben (Telex)
A magyar válogatott csapatkapitánya 65 percet kapott az Old Traffordon.
ápr. 7
18:45
Amikor idejön a Klaksvík, meg az Olympiakosz, a fetrengést ott már nem díjazzák - Bognár György a Ferencváros győzelméről (Sportal)
Mint ismert, a Ferencváros hazai pályán győzte le a Paksot a labdarúgó Nb I. 27. fordulójának rangadóján. Bognár György csapata sérelmeiről beszélt a mérkőzés után.
ápr. 7
18:47
Négygólos csata az Old Traffordon, már nem a Liverpool vezeti a bajnokságot (Sportal)
A Szoboszlai Dominikkel felálló Liverpool a szünetben még vezetett a Manchester United otthonában, ám a fordulás után Erik ten Hag együttese gyönyörű gólokkal fordított, így Szalah gólja csak a döntetlenhez volt elég - Jürgen Klopp csapata így átadta első helyét a szombaton nyerő Arsenalnak.
ápr. 7
18:48
Major Veronika országos csúccsal nyerte a sportpisztolyos Eb-válogatót (m4sport.hu)
Nemzetközi színvonalú versenyt hozott a női sportpisztolyosok vasárnapi küzdelme.
ápr. 7
18:49
A Fradi legyőzte a Paksot; négygólos döntetlen a Liverpool és a MU rangadóján - délutáni hírösszefoglaló (Sportal)
Íme, a ma délutáni hírek a sport világából
ápr. 7
18:54
Szoboszlainak nem volt szerencséje, szomorú nap a Liverpoolnál (Ripost)
A magyar középpályás több gólt is szerezhetett volna.
ápr. 7
19:00
Szoboszlai lábában maradt a gól az MU ellen, a Liverpool döntetlenjével az Arsenal átvette a vezetést a PL-ben (m4sport.hu)
A Szoboszlai Dominikkel felálló Liverpool 2-2-es döntetlent játszott a Manchester United otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi rangadóján.
ápr. 7
19:03
Döntetlen Manchesterben - Lekerült a tabella éléről Szoboszlai Dominik Liverpoolja (Infostart)
A magyar középpályást lecserélte Jürgen Klopp, azonnal betalált a Manchester United. Az Arsenal áll az élen a forduló után.