MÁV Általános Biztosító Egyesulet (ÁBE)

Huszadszor lett bajnok a Kaposvár
2024 április 26.   Sportal
Címét megvédve huszadik alkalommal lett magyar bajnok a Kaposvár férfi röplabdacsapata, miután az Extraliga döntőjének negyedik, pénteki mérkőzésén harmadszor is legyőzte a Máv Előrét, lezárva ezzel a párharcot - számolt be róla az Mti.
Hiába a MÁV Előre újabb feltámadása, megvédte címét a Kaposvár a férfi Extraligában ????
2024 április 26.   m4sport.hu
Izgalmas végjáték után.
Újabb tragédia a magyar vasúton: borzalmas eset, 19 éves fiút ért életveszélyes áramütés a pályaudvaron
2024 április 26.   Pénzcentrum
Csütörtökön délután negyed háromkor Eger-Rendező állomáson egy fiatal szenvedett áramütést, amikor felmászott egy tartálykocsira és megközelítette a felsővezetéket. A baleset üzemi területen történt, ahova civileknek szigorúan tilos a belépés - válaszolta a heol.hu-nak a MÁV Kommunikációs Igazgatósága.
A Békéscsaba a bronzérmes
A Békéscsaba szerezte meg a bronzérmet a női röplabda Extraligában, mivel a harmadik helyért zajló párharc utolsó, csütörtöki mérkőzésén hazai pályán 3-1-re legyőzte a Máv Előrét.
A Békéscsaba a bronzérmes a női röplabda Extraligában
2024 április 25.   m4sport.hu
A Békéscsaba szerezte meg a bronzérmet a női röplabda Extraligában, mivel a harmadik helyért zajló párharc utolsó, csütörtöki mérkőzésén hazai pályán 3-1-re legyőzte a MÁV Előrét.
7-15 éves iskolás gyerekeknek hirdet gyermekrajzpályázatot a Máv
2024 április 25.   Kölöknet
A gyermekrajzpályázati kiírás két kategóriának szól: a 7-11 és a 12-15 éveseknek. A diákok tíz közlekedési helyzet közül választhatnak egyet, amit lerajzolnak. A nyerteseket értékes jutalmakkal díjazzák.
NB I-es foci, férfi röplabdadöntő, cselgáncs- és torna-Eb pénteken élőben az m4sport.hu-n
Az OTP Bank Liga 30. fordulójának Zalaegerszeg – Puskás Akadémia nyitómeccsét, a férfi röplabda Extraliga MÁV Előre – Kaposvár döntőjének negyedik összecsapását, a cselgáncsozók és a férfi tornászok Európa-bajnokságát, valamint az olimpiai láng ünnepélyes átadását a francia szervezőknek közvetíti pénteken élőben az M4 Sport, a Duna World és az m4sp
Bejelentés érkezett a MÁV-tól, szombaton minden megváltozik a győri vonalon
2024 április 25.   naphire.hu
Szombaton kezdődik a győri vasúti fővonal felújításának második utómunkálati szakasza; a május 9-ig tartó fázisban Bicske és Szárliget között végeznek munkálatokat - közölte a MÁV Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
Figyelem, folytatódik a győri vasútvonal felújítása! – változik a MÁV menetrendje
2024 április 25.   vg.hu
Több vonat menetrendje is módosul a győri vonalon.
Már több mint 7 millió vármegye- és országbérletet adtak el
2024 április 24.   Demokrata
Az új bérletek a korábbiaknál olcsóbb hozzáférést biztosítanak a MÁV-Volán szolgáltatásaihoz.
Lázár János elárulta, hogy eddig mennyi országbérletet vásároltak
2024 április 24.   Magyar Nemzet
Az építési és közlekedési miniszter jelezte, hogy az utasok is érezhetik az előnyeit annak, hogy egy cégbe szervezték a MÁV-ot és a Volánbuszt.
Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében
2024 április 24.   Magyar Hírlap
A diákok tíz közlekedési helyzet közül választhatnak egyet, amelyet lerajzolnak.
Berepedezett a Keleti pályaudvar utascentrumának üvegfödéme, körbe kellett keríteni
2024 április 23.   Liner
A MÁV szerint kivitelezési probléma áll a háttérben.
Tavasztól költözködnek a Máv-székház dolgozói: ide kerülnek a dolgozók
2024 április 23.   Blikk
Költözni kényszerültek MÁV-székház munkatársai, miután a cég nem használja tovább a Raiffeisentől bérelt irodát; kiderül, hova költöztetik a dolgozókat.
Szétszórják a MÁV dolgozóit, június elejéig véget érhet a költözés
2024 április 23.   Telex
A költözés első ütemében 700 embert helyeznek el.
Berepedezett a Keleti pályaudvar utascentrumának üvegfödéme - itt a magyarázat
2024 április 23.   Infostart
A mini-Dubaj beruházás kármentesítési tervei csak 2025 őszére készülnek el
Eközben már zajlik az itt élők költöztetése is: eddig nyolcan fogadták el a MÁV által felajánlott lakásokat.
Megrepedt a Keleti pályaudvar utascentrumának üvegteteje
2024 április 23.   rtl.hu
A MÁV szerint nincs veszélyhelyzet a repedés miatt, de a helyreállításig lezárják az érintett részt.
A szakadék széléről napolta el a bajnokavatást a MÁV
2024 április 23.   Sportal
A Kaposvár a harmadik játszmában két pontra volt a címvédéstől, végül azonban a kihívó Máv Előre 3-2-re nyert a férfi röplabda Extraliga döntőjének harmadik, hétfői mérkőzésén, így elnapolta a bajnokavatást.
Férfi röplabda Extraliga: bajnokavatás elhalasztva
2024 április 23.   Magyar Hírlap
A Kaposvár a harmadik játszmában két pontra volt a címvédéstől, végül azonban a kihívó MÁV Előre 3-2-re győzött a férfi röplabda Extraliga döntőjének harmadik, hétfői mérkőzésén.