-
A kecskeméti Mercedes-gyár munkavállalóinak száma elérte az ötezret
2026 február 26.
ProfitLine
-
A kecskeméti Mercedes-gyár tovább bővül; az idén már 140 új munkatársat vettek fel, így a létszám elérte az ötezer főt - jelentette be Jens Bühler, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetője és gyárigazgatója csütörtökön Kecskeméten.
-
Németország büszkeségénél járt a miniszterelnök
2026 február 26.
Mandiner
-
Orbán Viktor csütörtökön a kecskeméti Mercedes-Benz gyárba látogatott, ahol a vállalat jubileumi eseményén mondott beszédet.
-
Már ötezren dolgoznak a kecskeméti Mercedesnél
2026 február 26.
autopro
-
A kecskeméti Mercedes-gyár munkavállalóinak száma elérte az ötezret.
-
Orbán Viktor: A kecskeméti Mercedes-gyár növeli a magyarok önbizalmát
2026 február 26.
Demokrata
-
Ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar, mondta a kormányfő.
-
Szintet lépett a kecskeméti Mercedes
2026 február 26.
Magyar Hírlap
-
Beszédet mondott Orbán Viktor is.
-
Orbán Viktor személyesen köszöntötte a kecskeméti Mercedes ötezredik alkalmazottját
2026 február 26.
Infostart
-
A miniszterelnök a kecskeméti autógyár ötezredik magyar munkavállalóját ünnepelve arról beszélt: a szántóföld helyén felépített üzem nemcsak gazdasági siker, hanem a magyarok teljesítőképességének és önbizalmának jelképe is.
-
A kecskeméti bónuszokon is érződnek a Mercedes globális gondjai
2026 február 25.
Telex
-
A tavalyi üzleti év után bruttó 500 ezer forintos egyszeri eredményrészesedést kapnak a cég dolgozói, ami az inflációt is figyelembe véve az elmúlt négy év legkisebb bónusza.
-
Ennyi pluszt kapnak az itthoni Mercedes-alkalmazottak
2026 február 25.
Haszon.hu
-
Bruttó 500 000 forint összegű eredményrészesedés kifizetéséről döntött a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár a munkavállalói számára.
-
Tetemes bónuszt kapnak a kecskeméti autógyár dolgozói
2026 február 24.
Portfolio
-
Újabb eredményrészesedést és többéves béremelési megállapodást kapnak a kecskeméti Mercedes-gyár dolgozói. A félmilliós egyszeri juttatáson túl, garantált alapbéremelések és további kifizetések is érkeznek - számolt be az autopro. Mindez egy olyan időszakban történik, amikor a gyár dolgozói a műszakok visszavágásáról beszélnek, pedig a kommunikáció
-
Félmillió forintot kapnak a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár dolgozói
2026 február 24.
Autószektor
-
A cég ügyvezetése a 2025-ös lezárt üzleti évre bruttó 500 000 forint eredményrészesedés kifizetéséről döntött a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár munkavállalói számára. Az egyszeri juttatás kifizetésére a márciusi munkabérrel együtt, április elején kerül sor. A közlemény szerint a kecskeméti gyár már a negyedik egymást követő évben részesíti munkaválla
-
Negyedik egymást követő évben kapnak eredményrészesedést a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár dolgozói
2026 február 23.
ProfitLine
-
A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetése a 2025-ös lezárt üzleti évre vonatkozóan bruttó 500 000 forint összegű eredményrészesedés kifizetéséről döntött a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár munkavállalói számára. Az egyszeri juttatás kifizetésére a márciusi munkabérrel együtt, április elején kerül sor.
-
Eldobod az agyad! Nem semmi prémiumot kapnak a kecskeméti Mercedes gyár dolgozói
2026 február 23.
Pénzcentrum
-
A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetése a 2025-ös lezárt üzleti évre vonatkozóan bruttó 500 000 forint összegű eredményrészesedés kifizetéséről döntött a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár munkavállalói számára. Az egyszeri juttatás kifizetésére a márciusi munkabérrel együtt, április elején kerül sor.
-
Negyedik egymást követő évben kapnak eredményrészesedést a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár dolgozói
2026 február 23.
Gyártástrend
-
A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetése a 2025-ös lezárt üzleti évre vonatkozóan bruttó 500 ezer forint összegű eredményrészesedés kifizetéséről döntött a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár munkavállalói számára. Az egyszeri juttatás kifizetésére a márciusi munkabérrel együtt, április elején kerül sor.
-
Bérmegállapodás és eredményrészesedés a kecskeméti Mercedesnél
2026 február 23.
autopro
-
Negyedik egymást követő évben kapnak eredményrészesedést a kecskeméti Mercedes-Benz dolgozói.
-
Félmillió forint extra pénzt kapnak a magyar Mercedes gyár dolgozói
2026 február 23.
Piac és Profit
-
A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezetése a 2025-ös lezárt üzleti évre vonatkozóan bruttó 500 000 forint összegű eredményrészesedés kifizetéséről döntött a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár munkavállalói számára. Az egyszeri juttatás kifizetésére a márciusi munkabérrel együtt, április elején kerül sor.
-
Bejelentés a semmiből: új Mercedes-gyárat adnak át hazánkban
2026 február 20.
Demokrata
-
Kecskeméten gyakorlatilag Mercedes-várost hoztak létre – jelentette ki Lázár János.
-
A kecskeméti Mercedes-gyár lehet a nyertese az európai autóipar válságának
2026 február 20.
Forbes
-
A Mercedes deklarálta a céljait: növelni a profitot, friss modellekkel bombázni a piacot, és visszahódítani Kínát. Az európai autógyártás válságából a hazai ipar profitálhat.
-
3 hónap alatt 7 új autót mutat be a Mercedes: az új kecskeméti modell is köztük lehet!
2026 február 13.
Autónavigátor
-
Csütörtökön tartotta a Mercedes az éves pénzügyi beszámolóját, amelyen természetesen a közeljövőről is szót ejtettek. Ezzel kapcsolatban a prezentációban egy
-
Visszatér a klasszikus forma a kecskeméti Mercedesnél
2026 február 13.
autopro
-
A Mercedes-Benz A-osztály története újabb fordulóponthoz érkezhet.
-
Elárulta a Mercedes: ilyen lehet a Kecskeméten gyártott modellek utódja!
2026 február 10.
Autónavigátor
-
Gyakorlatilag kényszerből, de nemrég Magyarországra helyezte át a Mercedes az A-osztály ferdehátú és szedán kivitelének gyártását. Eredetileg már nyugdíjazta volna