A Lazio az Ázsia Kupa legértékesebb játékosával erősít (Agroinform)
Nem tudják megrendezni vasárnap a férfi alpesi sízők Világkupa-sorozatának szuper-óriásműlesikló viadalát.
jan. 29
14:06
FTC: megvan Csizmadia új csapata, Kecskemétre kerül kölcsönbe (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE hivatalos honlapján tette közzé, hogy kölcsönvette az FTC-től Csizmadia Csabát. A 26 esztendős hátvéd már jelezte távozási szándékát a zöld-fehéreknek, akik engedélyezték neki, hogy tárgyaljon más klubokkal.
jan. 29
14:08
Férfi kézilabda: Mocsai a kellemetlen emlékek ellenére bizakodó (She)
Mint ismert, a magyar férfi kézilabda-válogatott Norvégiával került szembe a 2013-as világbajnokság pótselejtezőjében. A mieink szövetségi kapitánya, Mocsai Lajos úgy nyilatkozott, bár vannak kellemetlen emlékek a múltból, bízik a sikerben.
jan. 29
14:18
A Granada elvitte a három pontot a Betis otthonából (Agroinform)
A spanyol bajnokság 20. fordulójában a két újonc csapott össze, a Granada meglepetésre nyerni tudott Sevillában.
jan. 29
14:20
Norvégiával játszunk a világbajnokságért (Agroinform)
A férfi kézilabda Európa-bajnokság zárónapján kisorsolták a világbajnoki selejtezők párosításait.
jan. 29
14:24
Nehéz ellenfél jutott a kézilabda-válogatottnak (Infostart)
Norvégiát kapta a magyar férfi kézilabda-válogatott a világbajnoki pótselejtezőn.
jan. 29
14:24
Kaposvár: Izraelben tesztelik a moldovai válogatott csatárt (She)
A Nemzeti Sport Online Izraelből származó információi szerint a Kaposvár moldovai válogatott csatára, Serghei Alexeev Izraelbe utazik próbajátékra.
jan. 29
14:42
A Real hét ponttal vezet a Barca előtt (Blikk)
Madrid — Egyre közelebb van a Real Madrid ahhoz, hogy megtörje a Barcelona sorozatát
jan. 29
14:42
Primera División: Resino győzelemmel debütált a Granada kispadján (She)
A Granada 2–1-re győzött a Real Betis ellen idegenben a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A vendégek kispadján tehát győzelemmel mutatkozott be az újonnan kinevezett vezetőedző, Abel Resino.
jan. 29
14:44
Eladó Beckham autója (Blikk)
Los Angeles — Eladó David Beckham (36) egyik luxusautója!
jan. 29
14:44
Férfi kézilabda: nemzetközi tornát nyert az Orosháza Szerbiában (She)
Az Orosháza férfi kézilabdacsapata két szerb és egy olasz csapat előtt nemzetközi tornát nyert a szerbiai Apatinban.
jan. 29
14:46
Serie A: Amauri debütált új csapatában, győzött a Fiorentina (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában a Fiorentina hazai pályán 2–1-re legyőzte a Sienát. A hazaiak már a 63. percben két góllal vezettek, a vendégek a hajrában büntetőből szépítettek. A firenzeiek új szerzeménye, Amauri kezdőként mutatkozott be.
jan. 29
14:54
Nem adjuk meg magunkat - Lionel Messi (Agroinform)
A Barcelona klasszisa szerint a hétpontos hátrány ellenére hosszú még a bajnokság és tovább harcolnak.
jan. 29
14:56
Kibrusztolta a bronzérmet a magyar válogatott (Agroinform)
Három negyeden keresztül kínlódtak a mieink, de a hajrában villantak a klasszisok, és fordítani tudtak.
jan. 29
15:00
Bronzérmes a férfi vízilabda-válogatott (Infostart)
A magyar férfi vízilabda-válogatott 12-9-re nyert Olaszország ellen a bronzmeccsen az eindhoveni Európa-bajnokságon.
jan. 29
15:00
Eredivisie: fordítás és mesterhármas, a Feyenoord legyőzte az Ajaxot (She)
A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 19. fordulójának rangadóján a Feyenoord hazai pályán legyőzte az Ajaxot, ezzel pontszámban beérte a tabellán.
jan. 29
15:00
Ellenfélből ellenség – amikor szurkolók verik a játékost (Blikk)
BELGRÁD – Korábban egymást verték a huligánok, most már egyre gyakrabban sportolókon, játékvezetőkön töltik ki agressziójukat. A botrányhősök legújabb áldozata Zsarko Sesum (25).
jan. 29
15:02
Férfi vízilabda Eb: győzelem az olaszok ellen, megvan a bronz! (She)
A magyar férfi vízilabda-válogatott 12–9-re legyőzte Olaszországot az Európa-bajnokság harmadik helyéért vívott mérkőzésen. A mieink a „padlóról felállva”, a pocsék, 4–1-re elveszített harmadik negyed után elképesztő hajrát produkálva győztek a hatgólos Biros Péter vezetésével.
jan. 29
15:03
Norvégiával játszik pótselejtezőt a magyar csapat (Metropol)
Az Európa-bajnoki nyolcadik magyar férfi kézilabda-válogatott Norvégia együttesével játszik majd a júniusi világbajnoki pótselejtezőben.
jan. 29
15:12
Csizmadia Csaba Kecskeméten folytatja (Agroinform)
Tavasszal a Kecskemét színeiben játszik Csizmadia Csaba, a Ferencváros védője.
jan. 29
15:18
Videó: a Feyenoord rejtélyes gólt kapott Mulder hibájából a rangadón (She)
Nagyot hibázott Erwin Mulder a 4–2-es hazai sikerrel végződő Feyenoord–Ajax rangadón. A hazaiak kapusa nem tudta időben megjátszani a labdát egy egyszerűnek tűnő helyzetben, és góllal bűnhődött érte. Dmitrij Bulikin gólja.
jan. 29
15:21
Harmadikként zárt a férfiválogatott (Metropol)
A magyar férfiválogatott bronzérmet szerzett az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón 12-9-re nyert a világbajnoki címvédő olaszok ellen. A magyar góldobók: Biros 6, Varga Dénes, Kiss G. 2-2, Hosnyánszky, Szivós 1-1.
jan. 29
15:30
A Fiorentina legyűrte a Sienát (Agroinform)
A Fiorentina hazai környezetben 2-1-re legyőzte a Sienát az olasz bajnokság 20. fordulójának vasárnapi játéknapján.
jan. 29
15:32
Heidum ezüstérmes 1000 méteren (Agroinform)
Ezüstérmet nyert vasárnap 1000 méteren Heidum Bernadett, ezzel bejutott a szuperdöntőbe, Keszler Andreához hasonlóan.
jan. 29
15:36
Alpesi sí: Höfl-Riesch három századdal megverte Vonnt, Miklós most 40. (She)
A svájci St. Moritzban folytatódott a női alpesi sízők világkupa-sorozata, ahol ezúttal szuperkombinációs futamot rendeztek. A győzelmet a német Maria Höfl-Riesch szerezte meg, mindössze három századdal az amerikai Lindsey Vonn és az osztrák Nicole Hosp előtt. A magyar Miklós Edit ezúttal a 40. helyen végzett.
jan. 29
15:38
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Heidum ezüstérmes lett 1000 méteren (She)
Ezüstérmet nyert vasárnap 1000 méteren Heidum Bernadett a rövidpályás gyorskorcsolyázók csehországi Európa-bajnokságán, Mlada Boleslavban, ezzel bejutott a szuperdöntőbe.
jan. 29
15:40
Férfi vízilabda Eb: Szerbia-Montenegró élőben az NSO-n! (She)
Szerbia és Montenegró vívja a Hollandiában zajló férfi vízilabda Európa-bajnokság döntőjét. A bronzmeccsen az utóbbival szemben alulmaradó magyar csapat legyőzte a világbajnok Olaszországot. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
jan. 29
15:42
Kecskemét: Formaingadozás bárkinél előfordulhat - Csizmadia (She)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE legfrissebb szerzeménye, Csizmadia Csaba a klub hivatalos honlapjának elmondta: formaingadozás bárkinél előfordulhat, de bizonyítani szeretne új csapatában. A hátvéd a Ferencvárostól érkezik kölcsönbe a lilákhoz.
jan. 29
15:48
Djokovics közel hatórás háborúban verte sorozatban hetedszer Nadalt (Agroinform)
Nadal minden idők leghosszabb Grand Slam-döntőjébe kényszerítette a világelsőt, de legyőzni ezúttal sem tudta.
jan. 29
15:54
Djokovic maratoni meccsen védte meg címét Melbourne-ben (Infostart)
A világelső Novak Djokovic nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyesét. A szerb játékos közel hatórás csatában, 5:7, 6:4, 6:2, 6:7, 7:5-re győzött a fináléban Rafael Nadal ellen.
jan. 29
15:54
Rövid pályás gyorskorcsolya Eb: Heidum ezüstérmes lett 1000 méteren (She)
Ezüstérmet nyert vasárnap 1000 méteren Heidum Bernadett a rövid pályás gyorskorcsolyázók csehországi Európa-bajnokságán, Mladá Boleslavban, ezzel bejutott a szuperdöntőbe.
jan. 29
15:56
Australian Open: Djokovics Nadalt legyőzve megvédte címét (She)
Novak Djokovics maratoni csatában legyőzte Rafael Nadalt az Australian Open fináléjában. Az ötszettes mérkőzés változatosan alakult, hiszen előbb a spanyol vezetett, majd fordított a címvédő, s végül nem engedte ki a keze közül a győzelmet.
jan. 29
16:06
Ha Mancini trófea nélkül marad, jöhet Mourinho (Agroinform)
A Manchester Citynél csak akkor maradhat a kispadon az olasz menedzser, ha idény végén nyer valami címet csapatával.
jan. 29
16:08
2008-ban Eb-bronz után olimpiát nyertünk - Kemény Dénes (Agroinform)
A remekül védő Szécsi Zoltán egy brazil szappanoperához hasonlította az olaszok elleni mérkőzést.
jan. 29
16:12
QPR: az Afrika-kupáról érkezik új középpályás a londoniakhoz (She)
A Queens Park Rangers megegyezett a Nancyval a mali Samba Diakité szerződtetéséről. A 23 éves középpályás az idény végéig kölcsönbe kerül a londoni klubhoz a franciáktól, majd ha a QPR kiharcolja a bentmaradást, a nyáron 4 millió euróért véglegesen a kék-fehérekhez kerül.
jan. 29
16:30
Heidum ezüstérmes az Eb-n (Infostart)
jan. 29
16:30
Férfi kézilabda Eb: a spanyolok legyőzésével a horvátoké a 3. hely (She)
A horvát férfi kézilabda-válogatott 31–27-re legyőzte a szerbiai Európa-bajnokság bronzmérkőzésén Spanyolországot, így megszerezte a harmadik helyet. Slavko Goluza válogatottjában Blazenko Lackovic és Ivan Cupic hét-hét góllal zárt.
jan. 29
16:32
Köln: Podolski lába gipszben, négy hetet kell kihagynia (She)
Lukas Podolski, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő 1. FC Köln támadója sérülés miatt négy hetet kénytelen kihagyni – a 26 éves válogatott játékos a szombati, Schalke ellen 4–1-re elvesztett bajnokin sérült meg.
jan. 29
16:33
Djokovic megvédte címét (Metropol)
A szerb teniszező a vasárnapi döntőben drámai csatában 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 7:5-re győzött a másodikon rangsorolt spanyol Rafael Nadal ellen Melbourne-ben.
jan. 29
16:33
Vízilabda Eb - Harmadikként zárt a férfiválogatott (Behaviour)
A magyar férfi válogatott bronzérmet szerzett az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón 12-9-re nyert a világbajnoki címvédő olaszok ellen.
jan. 29
16:34
FA-kupa: újra kell játszani a 4. forduló észak-angliai derbijét (She)
Nem született döntés az angol FA-kupa negyedik fordulóbeli észak-angliai Sundeland–Middlesbrough derbijén, a Sunderland ugyanis egyenlíteni tudott a Middlesbrough ellen, így kiharcolta az újrajátszást, amelyre a Boro otthonában kerül sor.
jan. 29
16:42
A horvátoké a bronzérem (Agroinform)
Slavko Goluza együttese a vasárnapi bronzmérkőzésen 31-27-re győzte le a spanyol csapatot.
jan. 29
16:44
Az ördöggel is összetérdeltem volna az olimpiáért - Hüttner Csaba (Agroinform)
A kajak-kenu legfontosabb feladata, hogy megszerezze a londoni induláshoz szükséges kvótákat.
jan. 29
16:48
FA-kupa: meg kell ismételni a 4. forduló észak-angliai derbijét (She)
Nem született döntés az angol FA-kupa negyedik fordulóbeli észak-angliai Sunderland–Middlesbrough derbijén, a Sunderland ugyanis egyenlíteni tudott a Middlesbrough ellen, így kiharcolta az ismétlést, amelyre a Boro otthonában kerül sor.
jan. 29
16:50
Eredivisie: biztató kezdet, Németh büntetőt harcolt ki első meccsén (She)
Németh Krisztián kezdőként bemutatkozott új csapatában, a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő RKC Waalwijkben, amely hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Venlót. A 85 perc játéklehetőséghez jutó magyar támadó büntetőt harcolt ki – ezt értékesítve szerezte meg a vezetést csapata.
jan. 29
16:52
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: bronzérmes a magyar női váltó (She)
Bronzérmet nyert a Heidum Bernadett, Keszler Andrea, Lajtos Szandra, Tóth Patrícia összetételű női váltó vasárnap a rövidpályás gyorskorcsolyázók csehországi Európa-bajnokságán, Mlada Boleslavban.
jan. 29
17:00
A Middlesbrough kiharcolta az újrajátszást Sunderlandben (Agroinform)
A Sunderland vasárnap hazai környezetben 1-1-es döntetlent játszott a másodosztályú Middlesbrough együttesével.
jan. 29
17:02
Struhács György még legalább három kötöttfogású kvótára számít (Agroinform)
A szövetségi kapitány a helyszínen nézte meg a felnőttek idei első versenyét a BVSC-Ganz Tatai úti csarnokában.
jan. 29
17:06
FA-kupa: az 5. forduló rangadó nélkül, otthon a Chelsea és a Pool is (She)
Vasárnap elkészítették az angol FA-kupa ötödik fordulójának, azaz nyolcaddöntőjének párosítását. A 3. fordulóbeli manchesteri derbihez, valamint a szombati Liverpool–MU rangadóhoz hasonló erősségű párosítás ezúttal nem jött össze, két élvonalbeli csak abban az esetben találkozhat egymással, ha a Sunderland a megismételt mérkőzésen a Middlesbrough otthonában kiharcolja a továbbjutást.