Színházi berkekben az hír járja, hogy kétéves különélés után újra szorosabb a kapcsolat a Kontroll című film sztárja és egyre ismertebb hitvese, Pokorny Lia között. A színészpárt, a vélekedések szerint nemcsak a közös gyermekük iránti felelősség fűzi ismét egybe.
Terry Black végrendeletben rögzítette, hogy halála után sógornője és Anettka nevelje fel gyermekeit. A műsorvezető a jelek szerint nem örül a ráosztott anyaszerepnek.
Csalódott a szerelmében, fél a jövőtől, igazi rémálomként éli meg az elmúlt napokat M. Judit, az ózdi kettős gyilkosságot elkövető T. Ádám kedvese. A 17 éves diáklány csak a Borsnak nyilatkozott a szörnyű pillanatokról, amikor megtudta: párja megölte hitelezőjét és annak 9 éves kislányát is. Judit állítja: nincs köze a gyilkossághoz, a barátnője segített Ádámnak a vállalkozó holttestének…
Kamerák előtt mutatta be pelenkázó tudását Stohl András. A színész-műsorvezető a Fókusz című műsorban beszélt először egyhetes kislányáról, Franciskáról. A büszke apuka a babaszobába is beengedte a kamerákat, ahol énekelni és keringőzni szokott gyermekének.
Kirángatta autójából és gyeplővel fojtogatta Ágit egy feldühödött fogathajtó Zselickisfalud és Patca között. Öccse megpróbálta megmenteni, de a kocsis a lovak patái lökte a fiatalembert. A 28 éves nőt lélekjelenléte mentette meg a tragédiától.
Az újjáépítésre váró Fáy utcai stadion már régóta a klub legendás játékosának és edzőjének, a múlt héten 86 éves korában elhunyt Illovszky Rudolfnak a nevét viseli.
Friderikusz Sándor lett a Megasztár 4 negyedik zsűritagja. A televíziós tudvalevőleg nem számít zenei szaktekintélynek, ezért bevetése nem kis meglepetés okozott a tehetségkutató versenyzői között.
Tieznnyolc hónapja viseli testén motorbalesetének nyomait Tornóczki Anita. A minap nagy lépést tett a végső gyógyulás felé: kivették lábából azt a titándarabot, amely térdét és alsó lábszárát rögzítette. Medgyessy Péter jelenleg producerként boldoguló nevelt lányát még most is óriási fájdalmak gyötrik.
Nehezebben és drágábban juthatnak hitelhez a magyarok - ez lesz az amerikai hitelválság első, hazánkat is érintő negatív következménye. Mindezek mellett Simor András jegybankelnök szerint sorsunk részben az éppen gyengélkedő német gazdaságtól is függ. Kivédhetőek -e a krízis hatásai? Hosszú távon igen - elemezte a helyzetet Akar László a GKI vezérigazgatója, aki azt tanácsolja lapunk olvasóinak,…
A Forma–1 vb-címvédőjére, Kimi Raikkönenre az utóbbi időben rá sem lehet ismerni, hibát hibára halmoz. Legutóbb, Szingapúrban három körrel a futam leintése előtt csapta Ferrariját a falnak. Egyes források szerint válságba került házassága miatt szétszórt a finn.
Csodálatosan kék tengerpart, hófehér föveny és a világ legkisebb keresetei jellemzik a Maldív-szigeteket, amely az egyik legfelkapottabb úticélja manapság a vastagbukszájú utazóknak. Ön is ellátogathat fődíjunkból az Indiai-óceán koronagyémántjára, sőt: 10 milliós nyereményünkből akár le is telepedhet egy rövidebb időre a 19 szigetcsoport valamelyikén.
Amikor egy leány az esküvőjéről és azt követő éveiről álmodozik, akkor álmaiban felbukkannak a meghitt reggelik, a nagy beszélgetések és persze sok-sok erotika is. A porcicákkal folytatott magányos harcnak és a "túlórám volt" kezdetű magyarázkodásoknak a legritkább esetben sikerül befurakodniuk a kőkeményre puffasztott rózsaszín ködbe.
Összeverekedtek a szereplők A Nagy lehetőség című produkcióban. A Story TV-n futó műsor korábbi adásaiból kiderült, hogy megannyi lappangó feszültség húzódik a hajléktalanok között, eddig azonban csak szóbeli fenyegetéstől volt hangos a hűvösvölgyi villa.
A Manchester United portugál szélsőjének, Cristiano Ronaldónak a volt barátnője, Nereida Gallardo őszinte vallomást tett az egyik brit bulvárlapban. Elmesélte szerelmük történetét, beavatta az olvasókat abba, hogy miként teltek mindennapjaik, és arról is beszélt, hogyan lett vége a kapcsolatnak.
Néha hirtelen felindulásból vagy fergeteges jó kedvünkben, eltelve önbizalommal teszünk meg olyan dolgokat, ami "normál" állapotban eszünkbe sem jutna. A következmények azonban egyik esetben sem maradnak el. Vannak olyan emberek, akik ezeket szó nélkül, emelt fejjel vállalják, de olyanok is akadnak szép számmal, akik inkább elbújnának előle. Ön vállalja tettei felelősségét?
Mégsem illúzió, hogy normális hangnemben társalogjon egy fideszes és egy szocialista politikus? Selmeczi Gabriella képviselő honlapján első politikusként Szili Katalinnal készített interjút, amelyben csak női dolgokról kérdezi a szocialista házelnököt.
Papucsférj az, akinek otthon keveset szabad, azt viszont muszáj! - tartja a mondás, ám a vígjátékok kedvelt figurája a való életben kevésbé megmosolyogtató. A szakember szerint a papucs-jellem komoly személyiségzavar, de a probléma gyógyítható. Az első lépést viszont az akaratgyenge férfiúnak kell megtennie.
"Ilyen ronda nőt még nem kértem ki életemben" - kurjantott egy nagyot a bikácsi vőfély, majd kezdetét vette egy eszeveszett lakodalom, ahol Valériának hívták a vőlegényt és Béla volt a menyasszony becsületes neve. A vőfély szerepét pedig nem más mint a fergeteges buli kitalálója Kovács Mária játszotta.
Szakácskönyvet jelentet meg az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) és a Szív Világszövetség (WHF), melynek célja felhívni a szülők figyelmét a gyermekek egészséges táplálkozásának fontosságára.
Először a gyalogosok, majd tegnap délután már az autósok is birtokba vehették a Megyeri hidat, melyen becslések szerint naponta 58 ezer jármű halad majd át.
Silvio Berlusconi olasz miniszterelnök ismét nagyot alakított. A kormányfő ezúttal szó szerint leszúrta – igaz nevetve – fogvatartásból szabadult honfitársait, hogy miért nem otthon nyaralnak.
Párkapcsolati tanácsadáson gyakran hangzik el a kérdés: hogyan, milyen formákban jelentkezik az önök kapcsolatában az intimitás? Gyakran nagy hallgatás a válasz. Aztán kiderül, hogy már régóta nincs jelen a kapcsolatban a simogatás, a csók, az ölelés. A hazatérő a „szia” mellé legfeljebb egy automatikus, futtában odadobott puszit nyom a társa arcára.
Az angol bajnokság legutóbbi fordulójának legnagyobb meglepetését az újonc Hull City szolgáltatta azzal, hogy idegenben győzte le 2-1-re az Arsenalt. A sikernek sajnos csak a kispadon örülhetett Halmosi Péter, de az edző által adott két extra szabadnap természetesen neki is járt.
Mint ismert, az egykori kilencszeres olimpiai bajnok amerikai atléta, Carl Lewis nyíltan doppingolással vádolta a jamaicai Usain Boltot. A pekingi olimpián három aranyérmet szerzett karibi vágtázó erre úgy reagált, Lewis azt állít, amit akar, de ő tiszta.
A Jancsi és Juliska történet mézeskalács házikójára sem csodálkoznának rá úgy a járókelők, mint a 90 éves Balog József vityillójára a határon túli magyar községben, Perbenyiken. Az idős férfi 1975 óta szépítgeti hajlékát - bármivel, amit talál.
Az A, a B, a C, és a D csoport találkozóival ma folytatódik a Bajnokok Ligája idei kiírásának második fordulója. Magyarországon is kiemelt figyelem övezi a Chelsea kolozsvári vendégjátékát, akárcsak a PSV fellépését az Anfield Roadon, hiszen Dzsudzsák Balázs kezdő lehet a Liverpool elleni rangadón. Bónuszhír, hogy a holland csapat gyúrója szerint a magyar labdarúgó gólt lő Pepe Reinának.
Mindenki gyanús, de az igazi nyertes kilétét még homály fedi. Pécel most a lottómilliárdosok városa: mióta kiderült, hogy itt adták fel a telitalálatos szelvényt, az emberek a dúsgazdag szerencsést látják a másikban.
Sir Alex Ferguson nem állt szóba az angol sajtó képviselőivel az Aalborg előtti BL-meccs előtt. Mi több, azzal fenyegetőzött, hogy a jövőben is keresztülnéz a szigetországi tollforgatókon.
Október 11-én, a Művészetek Palotájában száz rivális ellen összesen 45 táblán ad szimultán a három Polgár nővér, Zsuzsa, Judit és Zsófia. A maratoni sakkpartin a profi és amatőr sakkozókon kívül színészek, médiaszereplők, és sportolók is részt vesznek. Mivel a rendezvény iránt hatalmas az érdeklődés, sorsolással dőlt el, hogy kik próbálhatják legyőzni a Polgár nővéreket.
Napvilágra kerülhet Britney Spears szexvideója. Az énekesnő exbarátja, Adnan Ghalib ugyanis egy interjúban kifejtette: jó pénzért bárkinek eladja saját készítésű felvételét. A popsztár retteg attól, hogy nyilvánosságra kerül az intim felvétel melyen egy szál parókában hempereg Mexikóban volt kedvesével.
Katie Holmes hatalmas kék-zöld foltokkal a lábán sokkolta a járókelőket New York utcáin. A színésznő mosolyogva pózolt a fotósoknak, miközben a rövidke tengerkék ruhája alól kilátszottak fájdalmas sérülései. Egyes információk szerint a Mindent a fiaimnak című színdarab próbáján gyűjtötte össze a színes foltokat. Tom Cruise felesége tizenkét órát próbál naponta a Broadway-i bemutatkozására.
Noha még el sem kezdődött az új kézilabda évad, máris véget ért egy, a háttérben, de annál markánsabban dúló klubcsata a férfiaknál: tegnap kiderült, hogy a Szeged–Veszprém ősi rivalizálás közepette elképzelhetetlen, hogy az utóbbi klubnál dolgozó Mocsai Lajos irányítsa a férfiválogatottat. Így került a karmesteri pálca a „semleges” Hajdu János kezébe.
Fellélegezhet a francia elnök és fia, Jean Sarkozy. A fiatalembert ugyanis még 2005-ben jelentették fel és indítottak ellene bírósági eljárást, mert – legalábbis a sértett, M'Hamed Bellouti állítása szerint – az akkor 19 éves kis Sarkozy belerohant robogójával a BMW-jébe, a baleset után pedig segítségnyújtás nélkül elhajtott, és több ezer eurós kárt okozva ezzel a sofőrnek.
Kevesen gondolták, hogy a hétvégi Békéscsaba elleni bajnoki mérkőzés után hosszú ideig nem lép pályára Ferling Bernadett. Mint kiderült, nem sérülés miatt hiányzik majd a Dunaferr női kézilabda-csapatának kapitánya a meccsekről.
Mandy Sellars deréktól felfelé egy átlagos nőnek néz ki, de a dereka alatt egy szörnyű betegség kínozza: háromszor akkora a lába, mint a teste, és folyamatosan nő. Elképesztően hatalmas végtagjai ráadásul súlyosak, de a 33 esztendős nő ennek ellenére sétálni akar.
Nem csak nekünk tűnt fel Szávay Ági idei gyengélkedése. A kanadai Gazette című lap szerint is több, mint meglepő a magyar teniszező – és néhány vele egykorú sporttársa – visszaesése a tavalyi repülőrajtja után.
Robin Williams 25 év után visszatér az angol színpadra, hogy egy jótékonysági televíziós gála keretén belül köszöntse a 60. születésnapját ünneplő Charles herceget.
Egy fél szandál, és egy karóra. Mindössze ennyit maradt Arthur Brooker skót utazó után, a Cooktown közeli Endeavour folyó partján. Tegnap kora reggel, Arthur a folyóba kihelyezett rákcsapdáit indult ellenőrizni, de soha nem tért vissza. Felesége Doris, már csak a rákcsapda leszakadt kötelét találta meg, néhány, krokodil nyommal együtt.
Britney Spears mindent elkövet, hogy megszerezze volt kedvesével, Adnan Ghalibbal való hancúrozásának felvételét. Egy pornográf weboldal akár 5 millió fonttal jutalmazná azt, aki megszerzi a szalagot.
James Blunt több mint 11 millió albumot adott el világszerte és a hódította meg nők millióit, október 25-én a Budapest Sportarénában lép fel. A színpad az Aréna küzdőterén hosszában elhelyezkedik majd el, így minden irányból jól lehet majd látni.